kamil060299
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja chce dawnego messiego
0
widać ze messi mało strzela bo wiekszość bramek prawą nogą
0
messi dał wczoraj dupy jak zawsze ostatnio
0
a tym czasem real z atletico 3 do 0 z messim w składzie nic nie wygramy
0
takiego meczu chelsea dawno nie widziałem i grali bez autobusu
0
w tej chwili to on raczej nie jest najlepszy
0
na koniec zgadzam się z messim syn zmienił jego ,życie gra coraz gorzej
0
haha real remisuje
a ja wyczuwam żę atletico wygra lige
0
ja sie kur.... pytam gdzie był song jak busi tak grał
0
messi gdyby nie asysta miał by chyba 2.5
0
ja myśle że to winna murawy
0
w przypadku takiej gry busiego mam do cholery od czegoś songa
0
sgadzam się w pełni z tobą messi nic ostatnio nie gra niech sie wezmie do roboty bo za rok to nawet w 1 trójce nie bedzie po złotą piłke
0
oby real i atletico przegrali
0
jeden nie udany mecz a wy już kurna hejtujecie martino
0
no to messi napewno 4 brameczek nie strzeli słańając się po boisku
0
hehehheheehhehehehheeh lubie go ale lepiej że nie zagra
0
a messi nie grał ??
0
A ja nadal nie wiem po co tej wyścig na kase niech się ścigają na boisku a nie kto więcej zarobi a messi to niech się weżnie za strzelanie
0
ja bym chcieł messiego na ławke bo może by sie obudził w końcu
0
a ciekawe kiedy messi strzeli bramke
0
skoro taki przeciętny watford wbił im 2 bramki to ja nie wiem czym my się martwimy
0
chyba że chodzi o jedenastke na tę chwile
0
no najmocniejsza jedenstka a iniesty nie ma
1
mam nadzieje że nazwa pozostanie ta sama
0
a obejrze ten mecz na telewizji cyfrowego polsatu
0
na kogo głosował messi bo nie moge znalezc
0
Jak widać po wypowiedziać obaj najlepsi piłkarze świata darzą się ogromnym szacunkiem więc nie rozumiem ludzi którzy nakręcają tą rywalizacje.
0
Jak nie wygra messi to niech to będzie ronaldo bo ribery aż tak dobrze nie grał
0
oj zły skład