0

ja chce dawnego messiego

0

widać ze messi mało strzela bo wiekszość bramek prawą nogą

0

messi dał wczoraj dupy jak zawsze ostatnio

0

a tym czasem real z atletico 3 do 0 z messim w składzie nic nie wygramy

0

takiego meczu chelsea dawno nie widziałem i grali bez autobusu

0

w tej chwili to on raczej nie jest najlepszy

0

na koniec zgadzam się z messim syn zmienił jego ,życie gra coraz gorzej

0

haha real remisuje
a ja wyczuwam żę atletico wygra lige

0

ja sie kur.... pytam gdzie był song jak busi tak grał

0

messi gdyby nie asysta miał by chyba 2.5

0

ja myśle że to winna murawy

0

w przypadku takiej gry busiego mam do cholery od czegoś songa

0

sgadzam się w pełni z tobą messi nic ostatnio nie gra niech sie wezmie do roboty bo za rok to nawet w 1 trójce nie bedzie po złotą piłke

0

oby real i atletico przegrali

0

jeden nie udany mecz a wy już kurna hejtujecie martino

0

no to messi napewno 4 brameczek nie strzeli słańając się po boisku

0

hehehheheehhehehehheeh lubie go ale lepiej że nie zagra

0

a messi nie grał ??

0

A ja nadal nie wiem po co tej wyścig na kase niech się ścigają na boisku a nie kto więcej zarobi a messi to niech się weżnie za strzelanie

0

ja bym chcieł messiego na ławke bo może by sie obudził w końcu

0

a ciekawe kiedy messi strzeli bramke

0

skoro taki przeciętny watford wbił im 2 bramki to ja nie wiem czym my się martwimy

0

chyba że chodzi o jedenastke na tę chwile

0

no najmocniejsza jedenstka a iniesty nie ma

1

mam nadzieje że nazwa pozostanie ta sama

0

a obejrze ten mecz na telewizji cyfrowego polsatu

0

na kogo głosował messi bo nie moge znalezc

0

Jak widać po wypowiedziać obaj najlepsi piłkarze świata darzą się ogromnym szacunkiem więc nie rozumiem ludzi którzy nakręcają tą rywalizacje.

0

Jak nie wygra messi to niech to będzie ronaldo bo ribery aż tak dobrze nie grał

0

oj zły skład

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?