0

Kaka trochę odżył w milanie trzeba uważać na niego

0

wątpie leo i mou to tak jak tusk u kaczyński w jednej partii

0

No czyli jest coś na rzeczy

0

Jak wygra messi będzie to conajmniej dziwne

0

Niestety powinien wygrać ronaldo bo przez cały sezon gra na najwyższym poziomie albo stety ponieważ jak nie wygra messi to może w końcu ruszy czter litery bo od jakiegoś czasu gra tak jak by go nie było a więc moje zdanie jest takie :
1.RONALDO
2.RIBERY
3.IBRAHIMOVIC
TAKIE JEST MOJE ZDANIE
OCEŃCIE

0

no ale nie mówcie mi że nie opuścił się bo od meczu z milanem z tamtego sezonu ja nie wiem czy messi gra jak oglądam mecze

0

moim zdaniem roberto messi w tym meczu i wogóle był lepszy od ronaldo

0

a ty powinieneś miec czerwoną kartke

0

brawo dani podyktowano im pale kolejeczek heheheh

0

neymar wciąga bale nosem

0

mam nadzieje na 3 - 0 dla nas

0

co jest z iniestą gra jak nie on

0

ja tu widze żę nie którzy by chcieli żeby wszystko wygrać mecze z osasuną dla nas zawsze były ciężkie więc spokojnie niech oni przyjadą do nas

0

jak ja nie lubie diego costy jeszcze po tym filmiki to już go normalnie nie nawidze

0

nie wydaje sie wam to dziwne alba mięsień długłowy mashcerano mięsień długłowy no i nasz messi mięsien długowy coś jest nie tak no chyba sie nie myle?????

0

ja nie moge pomeczu z bayernem mówliscie ze trzeba coś zmienic ze tiki taka nie zawsze bedzie skuteczna a jak tata to zmienia to jest zle zastanów się arek 93

0

a co do ronaldo on musiał bardzo dużo trenować o nie miał talentu on to wszystko wypracował i za to należy mu sie szacunek

0

może zrobice shoutboxa

0

Oglądałem cały mecz i stwierdzam że messi nie nagrał świeetnego meczu ale nie było tak zle jak by nie było wygrał nam mecz i za to należy mu sie szacunek że jak coś nie idzie to potrafi wziąć gre na swoje barki i troche nas rozruszać a co do naszej obrony to brak słów przy bramce numer 1 Pique zachował się gorzej od amatora a przy 2 bramce koke wogółe zostawiony wszyscy poszli do przody a jego zostawili z tym trzeba coś zrobić bo jak idzie do zawodnika mascherano to nie idzie pique bo ktoś musi asekurować innego zawodnik a nie dwóch do jednego a inny bez krycia mam nadziej że martino coś z tym zrobi

0

mam propozycje może zrobicie shotboxa

0

mam propozycje może zrobicie na stronie shoutboxa

0

tylko niech nie symuluje

0

zgadzam się z RasCyzor

0

nie zapominajmy że mieli ville który wygadał im na pewno wszystko o nas że nie lubimy autobusów i o mówił z nimi każdego zawodnika więc i tak jest dobrze i od początku sezonu stracony tylko jeden gol

0

może podacie info na stronce że deco zakonczył kariere

0

odczepcie sie od messiego możecie pisać że go bronie ale on ma nie dokońca wyleczoną kontuzje bartek biegaj sobie jak cie udo boli

0

a w tamtym sezonie przed kontuzją on ciągnął cały atak więc jest to stary dobry messi tylko przyćmiony kontuzją bywa taka jest piłka nie jest ci łatwo grać jesli jesteś kryty potrójnie i jeszcze doskwiera ci jakaś nie dokońca wyleczona kontuzja ale niektórzy nie rozumieją myślą że messi lub inni jest robotem i będzie co mecz strzelał hat tricka i będzie super i gimbusy będą mieli frajde lecz niestety tak się nie da raki raul miał w realu szacunek do końca w ostatnim sezonie rozegrał około 30 meczów w lidze i tylko 5 bramek i mimo to nikt nie miał jakiś dziwnych i debilnych uwag że sterydy go niszczą schoć wcale nic nie bierze żal mi niektórych

0

no ok ale wy pamietacie messiego końca sezonu i z tego meczu a co było napoczątku tamtego sezonu w sezonie 2011, 2012 co grał praktycznie bez kontuzji albo nie miał jej wcale było inaczej a teraz co doznał kontuzji w meczu z PSG jeszcze jej do końca nie wyleczył i jeszcze w sparingu poprawił no i mamy co to co mamy troche odpoczynku i będzie ok

0

tutaj nie ma prawdziwych kibiców oczywiście nie mówie o wszystkich np. taki davidos jeden słabszy mecz jest już problem na stronie realu po słabszym meczu ronaldo z betisem nikt nie mówi że gwiazdorzy albo coś ale to tylko są debilni hejterzy.Trzeba pisać że messi bierze sterydy i różne inne dziadostwa ale nikogo nie obchodzi że przechodzi kontrole antydopingową ale od jakiegoś czasu jest mieszany z błotem jak iker w realu a jak będzie już grał dobrze jak dojdzie do siebie ci co teraz piszą o nim zle będą go kochali ale takie jest życie.
PO PROSTU ŻAL MI HEJTERÓW

0

wy nie macie nic szacunku do xaviego jak real dla ikera nawet ja nie jest w formie trzeba dać mu przynajmniej 45 min

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?