kamil060299
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kaka trochę odżył w milanie trzeba uważać na niego
0
wątpie leo i mou to tak jak tusk u kaczyński w jednej partii
0
No czyli jest coś na rzeczy
0
Jak wygra messi będzie to conajmniej dziwne
0
Niestety powinien wygrać ronaldo bo przez cały sezon gra na najwyższym poziomie albo stety ponieważ jak nie wygra messi to może w końcu ruszy czter litery bo od jakiegoś czasu gra tak jak by go nie było a więc moje zdanie jest takie :
1.RONALDO
2.RIBERY
3.IBRAHIMOVIC
TAKIE JEST MOJE ZDANIE
OCEŃCIE
0
no ale nie mówcie mi że nie opuścił się bo od meczu z milanem z tamtego sezonu ja nie wiem czy messi gra jak oglądam mecze
0
moim zdaniem roberto messi w tym meczu i wogóle był lepszy od ronaldo
0
a ty powinieneś miec czerwoną kartke
0
brawo dani podyktowano im pale kolejeczek heheheh
0
neymar wciąga bale nosem
0
mam nadzieje na 3 - 0 dla nas
0
co jest z iniestą gra jak nie on
0
ja tu widze żę nie którzy by chcieli żeby wszystko wygrać mecze z osasuną dla nas zawsze były ciężkie więc spokojnie niech oni przyjadą do nas
0
jak ja nie lubie diego costy jeszcze po tym filmiki to już go normalnie nie nawidze
0
nie wydaje sie wam to dziwne alba mięsień długłowy mashcerano mięsień długłowy no i nasz messi mięsien długowy coś jest nie tak no chyba sie nie myle?????
0
ja nie moge pomeczu z bayernem mówliscie ze trzeba coś zmienic ze tiki taka nie zawsze bedzie skuteczna a jak tata to zmienia to jest zle zastanów się arek 93
0
a co do ronaldo on musiał bardzo dużo trenować o nie miał talentu on to wszystko wypracował i za to należy mu sie szacunek
0
może zrobice shoutboxa
0
Oglądałem cały mecz i stwierdzam że messi nie nagrał świeetnego meczu ale nie było tak zle jak by nie było wygrał nam mecz i za to należy mu sie szacunek że jak coś nie idzie to potrafi wziąć gre na swoje barki i troche nas rozruszać a co do naszej obrony to brak słów przy bramce numer 1 Pique zachował się gorzej od amatora a przy 2 bramce koke wogółe zostawiony wszyscy poszli do przody a jego zostawili z tym trzeba coś zrobić bo jak idzie do zawodnika mascherano to nie idzie pique bo ktoś musi asekurować innego zawodnik a nie dwóch do jednego a inny bez krycia mam nadziej że martino coś z tym zrobi
0
mam propozycje może zrobicie shotboxa
0
mam propozycje może zrobicie na stronie shoutboxa
0
tylko niech nie symuluje
0
zgadzam się z RasCyzor
0
nie zapominajmy że mieli ville który wygadał im na pewno wszystko o nas że nie lubimy autobusów i o mówił z nimi każdego zawodnika więc i tak jest dobrze i od początku sezonu stracony tylko jeden gol
0
może podacie info na stronce że deco zakonczył kariere
0
odczepcie sie od messiego możecie pisać że go bronie ale on ma nie dokońca wyleczoną kontuzje bartek biegaj sobie jak cie udo boli
0
a w tamtym sezonie przed kontuzją on ciągnął cały atak więc jest to stary dobry messi tylko przyćmiony kontuzją bywa taka jest piłka nie jest ci łatwo grać jesli jesteś kryty potrójnie i jeszcze doskwiera ci jakaś nie dokońca wyleczona kontuzja ale niektórzy nie rozumieją myślą że messi lub inni jest robotem i będzie co mecz strzelał hat tricka i będzie super i gimbusy będą mieli frajde lecz niestety tak się nie da raki raul miał w realu szacunek do końca w ostatnim sezonie rozegrał około 30 meczów w lidze i tylko 5 bramek i mimo to nikt nie miał jakiś dziwnych i debilnych uwag że sterydy go niszczą schoć wcale nic nie bierze żal mi niektórych
0
no ok ale wy pamietacie messiego końca sezonu i z tego meczu a co było napoczątku tamtego sezonu w sezonie 2011, 2012 co grał praktycznie bez kontuzji albo nie miał jej wcale było inaczej a teraz co doznał kontuzji w meczu z PSG jeszcze jej do końca nie wyleczył i jeszcze w sparingu poprawił no i mamy co to co mamy troche odpoczynku i będzie ok
0
tutaj nie ma prawdziwych kibiców oczywiście nie mówie o wszystkich np. taki davidos jeden słabszy mecz jest już problem na stronie realu po słabszym meczu ronaldo z betisem nikt nie mówi że gwiazdorzy albo coś ale to tylko są debilni hejterzy.Trzeba pisać że messi bierze sterydy i różne inne dziadostwa ale nikogo nie obchodzi że przechodzi kontrole antydopingową ale od jakiegoś czasu jest mieszany z błotem jak iker w realu a jak będzie już grał dobrze jak dojdzie do siebie ci co teraz piszą o nim zle będą go kochali ale takie jest życie.
PO PROSTU ŻAL MI HEJTERÓW
0
wy nie macie nic szacunku do xaviego jak real dla ikera nawet ja nie jest w formie trzeba dać mu przynajmniej 45 min