0

film do linku był podany wczoraj w komentarzu

0

no ja nie rozumiem odejście Thiago w najgorszym wydarzeniem roku.Ja się tam cieszyłem bo moim zdaniem on nie zasługiwał na zastąpieniem xaviego ?
A i jeszcze jedno na tej stronie powinien każdy kibic BARCY zagłosować na chorobe TITO

0

o meczu ja osobiście już nie pamietam sądze że Tito też a choroba na zawsze będzie tkwić w jego pamięci a na stronie ani jednego newsa o naszym byłym trenerze chociarz by na pisali jakie są postępy w leczeniu

0

zgadzam się z FC Barcelona 11 mecz nigdy nie powinien być ważniejszy od życia człowieka wiec nie rozumiem dlaczego tak głosujecie ale to już wasz wybór no i oczywiście te 40 % będzie minusować

0

a bramka sancheza z realem

0

wątpię żeby messi już nie wrócił gry w piłke sie nie zapomina a kontuzje są cześcią tego zawodu wiec messi wróci jeszcze lepszy

0

oj żeby messi tylko w tym meczu nie zawiódł

0

Oj przydał by sie nam teraz

0

niestety mogą chcieć dużo kasy skoro za bale totenham 100 mln to teraz za luisa live może chcieć 150 mln

0

no jak by doszło do sprzedaży messiego a za tą kase wybudowali by nowy stadion to ten klub dla mnie by już nie istniał chociarz nie kocham go dla messiego ale niestety tak sie nie robi

0

co do messiego to oskarżenia sa napewno nie bez powodu w tej chwili to jest taka zamian ról ronaldo spokojny zajmujacy sie futbolem a messi gwiazdor o którym cały czas pisze się ploty ehh życie

0

No kur................

0

co ładnego w bramce neymara na pustą brame

0

u nas zdjecie tygodnia to zdjecie miesiaca nie możecie wkleić neymara jak całuje piłke do kamery po hat -tricku

0

no idz sobie do realu a u nas cie nikt nie chce

0

pique bez brodywyglada zupełnie inaczej

0

weszłem na strone realu i zobaczyłem ronaldinho trzymajacego koszulke realu wypowiadajacego sie na temat cristiano

0

a ronaldo 3 brameczki szwecji no no jak tak dalej pójdzie to za rok on bedzie na tym miejscu

0

No i życzę ci z całego serca leo żeby sie od ciebie te kontuzje odczepiły

0

Właśnie na naszych oczach narodził się najlepszy gracz w historii futbolu więc zostaje dziękować bogu że to ten człowiek ten klub i te lata w których my wszyscy tutaj żyjemy
Vamos Messi

0

Iker jest lepszy od lopeza ale my nie widzimy kto gra lepiej i jak zachowuje sie na treningach.A iker nie może grać tylko dzieki nazwisku tak jak u nas xavi gra niestety

0

no gościu troche z tym tello przegioł

0

zgadzam sie z tobą to już nie jest messi wolałem tego z 19 na plecach

0

za co minus ujecie !!!!!!!

0

ja mam troceh inny skład
Barca -Valdes-alves-pique-masherano-adriano-xavi-sergio-iniesta-sanchez-messi-neymar

0

ten łysy to taki halowy iniesta

0

Michal 3243 super ale po co nam to do wiadomości

0

czehoo może racja po co ta presja

0

no i oczekuje dzisiaj od niego świetnego występu może jakiś hat-trick a może zrobi to co z bayerem. Oczywiście było by to mile widziane!!!
VAMOS BARCA!!!!!

0

no mam nadzieje że messi zbierze cztery litery bo na tę chwile ronaldo jest o wiele lepszy a bale zaczyna błyszczeć zapowiadają sie ciekawe duety messi -neymar-sanchez i Bale-ronaldo-i może benzema
a tak ogólnie to messi zawsze będzie dla mnie lepszy choć ostatnio mnie irytuje bo gra jak by mu się nie chciało a przede wszystkim moim skromnym zdanie zachowuje sie jak nie prawdziwy messi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?