kamil060299
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
film do linku był podany wczoraj w komentarzu
0
no ja nie rozumiem odejście Thiago w najgorszym wydarzeniem roku.Ja się tam cieszyłem bo moim zdaniem on nie zasługiwał na zastąpieniem xaviego ?
A i jeszcze jedno na tej stronie powinien każdy kibic BARCY zagłosować na chorobe TITO
0
o meczu ja osobiście już nie pamietam sądze że Tito też a choroba na zawsze będzie tkwić w jego pamięci a na stronie ani jednego newsa o naszym byłym trenerze chociarz by na pisali jakie są postępy w leczeniu
0
zgadzam się z FC Barcelona 11 mecz nigdy nie powinien być ważniejszy od życia człowieka wiec nie rozumiem dlaczego tak głosujecie ale to już wasz wybór no i oczywiście te 40 % będzie minusować
0
a bramka sancheza z realem
0
wątpię żeby messi już nie wrócił gry w piłke sie nie zapomina a kontuzje są cześcią tego zawodu wiec messi wróci jeszcze lepszy
0
oj żeby messi tylko w tym meczu nie zawiódł
0
Oj przydał by sie nam teraz
0
niestety mogą chcieć dużo kasy skoro za bale totenham 100 mln to teraz za luisa live może chcieć 150 mln
0
no jak by doszło do sprzedaży messiego a za tą kase wybudowali by nowy stadion to ten klub dla mnie by już nie istniał chociarz nie kocham go dla messiego ale niestety tak sie nie robi
0
co do messiego to oskarżenia sa napewno nie bez powodu w tej chwili to jest taka zamian ról ronaldo spokojny zajmujacy sie futbolem a messi gwiazdor o którym cały czas pisze się ploty ehh życie
0
No kur................
0
co ładnego w bramce neymara na pustą brame
0
u nas zdjecie tygodnia to zdjecie miesiaca nie możecie wkleić neymara jak całuje piłke do kamery po hat -tricku
0
no idz sobie do realu a u nas cie nikt nie chce
0
pique bez brodywyglada zupełnie inaczej
0
weszłem na strone realu i zobaczyłem ronaldinho trzymajacego koszulke realu wypowiadajacego sie na temat cristiano
0
a ronaldo 3 brameczki szwecji no no jak tak dalej pójdzie to za rok on bedzie na tym miejscu
0
No i życzę ci z całego serca leo żeby sie od ciebie te kontuzje odczepiły
0
Właśnie na naszych oczach narodził się najlepszy gracz w historii futbolu więc zostaje dziękować bogu że to ten człowiek ten klub i te lata w których my wszyscy tutaj żyjemy
Vamos Messi
0
Iker jest lepszy od lopeza ale my nie widzimy kto gra lepiej i jak zachowuje sie na treningach.A iker nie może grać tylko dzieki nazwisku tak jak u nas xavi gra niestety
0
no gościu troche z tym tello przegioł
0
zgadzam sie z tobą to już nie jest messi wolałem tego z 19 na plecach
0
za co minus ujecie !!!!!!!
0
ja mam troceh inny skład
Barca -Valdes-alves-pique-masherano-adriano-xavi-sergio-iniesta-sanchez-messi-neymar
0
ten łysy to taki halowy iniesta
0
Michal 3243 super ale po co nam to do wiadomości
0
czehoo może racja po co ta presja
0
no i oczekuje dzisiaj od niego świetnego występu może jakiś hat-trick a może zrobi to co z bayerem. Oczywiście było by to mile widziane!!!
VAMOS BARCA!!!!!
0
no mam nadzieje że messi zbierze cztery litery bo na tę chwile ronaldo jest o wiele lepszy a bale zaczyna błyszczeć zapowiadają sie ciekawe duety messi -neymar-sanchez i Bale-ronaldo-i może benzema
a tak ogólnie to messi zawsze będzie dla mnie lepszy choć ostatnio mnie irytuje bo gra jak by mu się nie chciało a przede wszystkim moim skromnym zdanie zachowuje sie jak nie prawdziwy messi