0

no i oczywiście akcja przy golu xaviego chociaż nie wiem czy xavi dotkną wtedy piłkę ale akcja była genialna zobaczyłem barce z przed lat

0

kasok trzeba im dawać odpocząć a nie tak jak z xavim w tamtym sezonie

0

Kowall10 dobrze gadasz o neymarze to wyjście to podania Fabregasa cały czas starał się być do dyspozycji innych zawodników brawo i tak ja mówisz będą z niego ludzie

0

Tata Martino nareszcie wziął sie za obrone a głównie za Pique on wczoraj normalnie krył napastnika brawo TATA no i ten pressing pierwsza połowa była kosmiczna w drugiej przysiedli no ale to zrozumiałe.ZAPOWIADA SIĘ BARDZO UDANY SEZON
VAMOS BARCA !!!!

0

oj macie problem sam go nie wybrał

0

obyś wygrał z tą chorobą TITO obyś wygrał i kiedyś do nas wrócił
Vamos Tito

0

sorry z klaty

0

już strzelił dla bayernu z kalty

0

najważniejsze żeby sie nie poddawać w trudnych sytuacjach brawo ERIC

0

Może być cieżko to nasz pierwszy mecz od końca sezonu

0

TITO mam nadzieje że wygrasz ten najważniejszy mecz w twoim życiu mecz o twoje życie
Vamos Tito!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?