kamil060299
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no i oczywiście akcja przy golu xaviego chociaż nie wiem czy xavi dotkną wtedy piłkę ale akcja była genialna zobaczyłem barce z przed lat
0
kasok trzeba im dawać odpocząć a nie tak jak z xavim w tamtym sezonie
0
Kowall10 dobrze gadasz o neymarze to wyjście to podania Fabregasa cały czas starał się być do dyspozycji innych zawodników brawo i tak ja mówisz będą z niego ludzie
0
Tata Martino nareszcie wziął sie za obrone a głównie za Pique on wczoraj normalnie krył napastnika brawo TATA no i ten pressing pierwsza połowa była kosmiczna w drugiej przysiedli no ale to zrozumiałe.ZAPOWIADA SIĘ BARDZO UDANY SEZON
VAMOS BARCA !!!!
0
oj macie problem sam go nie wybrał
0
obyś wygrał z tą chorobą TITO obyś wygrał i kiedyś do nas wrócił
Vamos Tito
0
sorry z klaty
0
już strzelił dla bayernu z kalty
0
najważniejsze żeby sie nie poddawać w trudnych sytuacjach brawo ERIC
0
Może być cieżko to nasz pierwszy mecz od końca sezonu
0
TITO mam nadzieje że wygrasz ten najważniejszy mecz w twoim życiu mecz o twoje życie
Vamos Tito!!!