0

czemu nie ma juz minusowania komentarzy

0

Problemem to ty jesteś ale świata

0

ja pierdziele możę się rozpłaczesz krystynko może pora nauczyć się przegrywać

0

no oby tak dalej a co do messiego to niech gra tak do konca a złota piłka jego

0

real znowu z borrusią

0

mówie wam że zagramy z Manchesterem Utd a real z PSG
Chelsea z borusią a bayern z atletico

0

Dlaczego tak dobrych ludzi spotykają takie nieszczęścia.Trzymaj się Andreas

0

0

i już po mistrzostwie ale ja nadal staram się wirzyć bo to w końcu barcelona i w ten klub wierzy sie do ostatniego meczu.
Wierzmy my wszyscy że wygramy lige i lige mistrzów

0

a w chelsea sturriga nie chcieli

0

Nie wiem czy dam rade powstrzymać łzy pamiętam go odkąd kibicuje barcelonie a jest to ładne pare lat.Będe ryczał jak bóbr tylko tak moge oddać mu chołd niestety nie moge go spotkać i nie dane mi było spotkać go na żywo
DZIĘKUJE CI ZA WSZYSTKO CARLES!!!

0

wygraj swój najważniejszy mecz zyciu

0

będą transmisje w polsatach sport

0

no dreptanie ostatnio opanował do perfekcji

0

Po pierwsze takie wypowiedzi neymarowi nie pomogą on nie jest tu po to by zdetronizować messiego tylko pomogać drużynie w osiągnieciu najwyższych celi.On nie powinien dążyć do tego by stać się lepszym od leo.Bo jeśli tak by się stało to sam w to uwierzy i nie będzie dążył do stawania się lepszym tylko stanie w jednym poziomie gdyż nie będzie się przykładał do treningów

0

Bardzo fajana podobaja mi się statystyki piłkarzy

0

chyba będe ryczał jak bóbr na jego pożegnania wielka legenda klubu odchodzi

0

no atletico złapało zadyszke

0

może i busi ma technike ale strzał Toure z dystansu toure jest zabójczy

0

zgadzam się city jest zbudowane na pieniadzach

0

Graj tak dalej a napewno w końcu cię tu przywitamy

0

to teraz dowałił sam jak przegra to zwala na sędziego a teraz to co!!

0

o to przykład ,że kasa nie musi rujnować ludzi jeśli ma się coś w głowie pique ma najwieksze serce z całej druzyny zawsze mądrze sie wypowiada i nie daje ponieść się emocja
VAMOS BARCA!!!!
VAMOS PIQUE!!!!!!

0

no oglądałem wczoraj mecz i city zagrało dobrze ale chelsea grało o wiele niżej niż ich normalny poziom więc przy wczorajszej grze chelsea powinno być przynajmniej 4 do zera

0

i takiego messiego mamy na city iniesta w tej samej dysozycji co wczroaj i reszta zespołu też tak samo i będzie ok a i jeszcze song za busiego bo on zna troche ligę angielską

0

no i bardzo dobrze

0

No jak messi wejdzie w tryb strzelecki to ronaldo z pichini może się pożegnaći

0

Niech chociaż jeden z nich przekaże tą pęsje na chore dzieci

0

przepraszam ale co on powiedział ? Jak on jest zadowolony z tej formy to dawny messi już nie wróci

0

zgadzam się z tym panem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?