kamil060299
Dołączył/a: lipiec 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czemu nie ma juz minusowania komentarzy
0
Problemem to ty jesteś ale świata
0
ja pierdziele możę się rozpłaczesz krystynko może pora nauczyć się przegrywać
0
no oby tak dalej a co do messiego to niech gra tak do konca a złota piłka jego
0
real znowu z borrusią
0
mówie wam że zagramy z Manchesterem Utd a real z PSG
Chelsea z borusią a bayern z atletico
0
Dlaczego tak dobrych ludzi spotykają takie nieszczęścia.Trzymaj się Andreas
0
0
i już po mistrzostwie ale ja nadal staram się wirzyć bo to w końcu barcelona i w ten klub wierzy sie do ostatniego meczu.
Wierzmy my wszyscy że wygramy lige i lige mistrzów
0
a w chelsea sturriga nie chcieli
0
Nie wiem czy dam rade powstrzymać łzy pamiętam go odkąd kibicuje barcelonie a jest to ładne pare lat.Będe ryczał jak bóbr tylko tak moge oddać mu chołd niestety nie moge go spotkać i nie dane mi było spotkać go na żywo
DZIĘKUJE CI ZA WSZYSTKO CARLES!!!
0
wygraj swój najważniejszy mecz zyciu
0
będą transmisje w polsatach sport
0
no dreptanie ostatnio opanował do perfekcji
0
Po pierwsze takie wypowiedzi neymarowi nie pomogą on nie jest tu po to by zdetronizować messiego tylko pomogać drużynie w osiągnieciu najwyższych celi.On nie powinien dążyć do tego by stać się lepszym od leo.Bo jeśli tak by się stało to sam w to uwierzy i nie będzie dążył do stawania się lepszym tylko stanie w jednym poziomie gdyż nie będzie się przykładał do treningów
0
Bardzo fajana podobaja mi się statystyki piłkarzy
0
chyba będe ryczał jak bóbr na jego pożegnania wielka legenda klubu odchodzi
0
no atletico złapało zadyszke
0
może i busi ma technike ale strzał Toure z dystansu toure jest zabójczy
0
zgadzam się city jest zbudowane na pieniadzach
0
Graj tak dalej a napewno w końcu cię tu przywitamy
0
to teraz dowałił sam jak przegra to zwala na sędziego a teraz to co!!
0
o to przykład ,że kasa nie musi rujnować ludzi jeśli ma się coś w głowie pique ma najwieksze serce z całej druzyny zawsze mądrze sie wypowiada i nie daje ponieść się emocja
VAMOS BARCA!!!!
VAMOS PIQUE!!!!!!
0
no oglądałem wczoraj mecz i city zagrało dobrze ale chelsea grało o wiele niżej niż ich normalny poziom więc przy wczorajszej grze chelsea powinno być przynajmniej 4 do zera
0
i takiego messiego mamy na city iniesta w tej samej dysozycji co wczroaj i reszta zespołu też tak samo i będzie ok a i jeszcze song za busiego bo on zna troche ligę angielską
0
no i bardzo dobrze
0
No jak messi wejdzie w tryb strzelecki to ronaldo z pichini może się pożegnaći
0
Niech chociaż jeden z nich przekaże tą pęsje na chore dzieci
0
przepraszam ale co on powiedział ? Jak on jest zadowolony z tej formy to dawny messi już nie wróci
0
zgadzam się z tym panem