kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O jest Ronaldo...
0
Teraz czas na Atleti i bd można otwierac szampana :)
0
Co do Juve to pamietajmy nasz dwumecz z Milanem byliśmy w gorszej sytuacji niz Real także mysle ze druzyna z madrytu dalej jest faworytem
14
Najgorsze jest to kiedy po wczorajszym meczu uświadamiasz sobie ze to półfinał i jedna z drużyn Juve-Real zagra w Wielkim Finale, nie pokazujac w tej edycji nic wielkiego
3
Stresuje mnie ta końcowka ligi oby skończyła sie naszym mistrzostwem, oby nie zemściły sie tylko niewykorzystane setki z meczu z realem :)
14
Trzeba wygrać wszytkie 3 mecze do końca albo liczyć na Valencie bo jak wiadomo z wypowiedzi piłkarzy Getafe i Espanyolu oni realowi punktów nie urwą
0
Szkoda Sevilli w 10
0
Sevilla gra dobrze, ale tu może zadezydować jedna akcja, oby real nic nie strzelił
0
Mam nadzieje że FIFA zachowa sie sprawiedliwie i ukaże Real i Atleti identyczną jak nas karą
0
Nie rozumiem....
0
Luis pierwszy poważny sezon w LM i możliwe zwycięstwo. Byłoby pięknie!
0
Macie racje po prostu żle to ująłem ale uważam że nie powinno sie cały czas doszukiwać złej gry nogą u Bravo bo tez wielkich błedów nie popełnia :)
1
Tymczasem na fioletowej cytuje "Wkurza mnie to, że z Realem wszyscy grają na 100%, biegają, starają się jak mogą. A później przychodzi taka Barcelona i w 30 minut strzela 5 goli. Gdzie tu sens, gdzie logika? My się tylko męczymy, a oni praktycznie na gotowe grają." Szkoda ze piłkarze Espanyolu i Getafe promuja własnie królewskich
1
Oby Xavi i Alves zostali na następny sezon przy zakazie transferowym są niebywale potrzebni
0
Ciekawe czy szatnia Getafe dalej chce aby Real wygrał lige :)
4
Pieknie wykonany karny i spokoj na 80 minut BRAVO
10
Espanyolowi i Getafe w sezonie 2015/2016 życzymy spadku
0
Moim zdaniem gra nogami bramkarza może być jego dodatkowym atutem ale nie można jej wymagać. Owszem fajnie gdy bramkarz dobrze gra nogami ale jego zadaniem jest strzeżenie bramki i za to powinien być oceniany dlatego za niska ocena dla Bravo moim zdaniem :)