kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O jaki tweet Graner chodzi?
0
Sanchez grał dla Barcelony 3 lata między zdobytymi pucharami LM
2
http://bktv.pl/zanetti-miesza-kulki-tak-ze-nie-ma-uja-we-wsi/
0
Jesteśmy faworytami i nie wierze że moglibysmy odpaść już w 1/8, ale przy wylosowaniu np. PSV czy Gent juz dzis byłbym pewien awansu. W przypadku kontuzji ważnego gracza czy spadku formy to dwumecz z Arsenalem może okazać sie trudny
0
To nie było na poważnie ziomeczku :)
17
Bayern, psg i barca dostali trudnych rywali bo uefa ma nadzieje na niespodzianki i latwiejsza droge realu do finali
2
Gdyby nie frajerskie remisy byłoby 9pkt przewagi... Ale i tak mimo remisu z Deportivo potrafimy zwiekszyc przewage nad Realem xDD
1
Szkoda go. LvG psuje w United wszystko co widać po wynikach
0
Barca w necie i odpalony Arsenal w tv na nsporcie :)
0
Mogliby raz na nSporcie pokazac Barce
2
City-United w tv i stream z united i nie zaluje. Mam nadzieje ze wolsfburg awansuje
0
Poleci ktos sklepy online z koszulkami Barcy? Szczegolnie chodzi mi o koszulke z długim rękawem i spoko ceny
0
https://x.com/rafal_muniak Jesli ktos ma twitter prosze osmieszajmy tego goscia
12
Real powinien startować lige z 12pkt i po prostu ominąć mecze z Getafe i Espanyolem po co sie przemęczać w podróży
1
Ronaldo nie bylo w 2010
2
W 2011 wygralismy LM
0
Ma ktoś nagranie?
0
Nie zostana bo bedzie gral dla Madrytu :)
0
Ostatnie dwie były w Maroko
0
https://x.com/fcbarcelonafl/status/643819179288719360
3
Śmieszne jak piłkarz miesiąca w Hiszpanii którym nie wiem czy wiecie nigdy nie został zawodnik Barcelony
0
Chciałbym United :) a do Realu to fajnie jakby trafili na City, chociaż szkoda ze PSG nie wyszło z 1 miejsca przez szczescie Nacho może wtedy Real trafiłby na Bayern
3
Kto wychodzi w przypadku remisu Chelsea z Porto o wygranej Dynamo?
0
Ma ktos polski skrót meczu?
0
Robilem przez ipko to od razu wlaczyli mi pakiet
1
Na Facebooku jest taki polski fanpage gdzie wstawiaja kanaly na ktorych mozna obejrzec dany mecz na sopcascie, wchodzisz wybierasz jaki kanal cchesz kopiujesz link i wklejasz go w okienku na sopcascie i ogladasz mecz w zajebistej jakosci, najczesciej po rosyjsku :)
0
Nie rozumiem czemu Eleven nie ma w UPC lub Multimedii :(
0
Jaka kablówka??
0
Wie ktoś jak można zostac oficjalnym cule?
0
Dopiero wykupiłem i mam zamiar oglądac tam El Clasico? Jaki masz internet? Mocno zacinalo?