0

O jaki tweet Graner chodzi?

0

Sanchez grał dla Barcelony 3 lata między zdobytymi pucharami LM

0

Jesteśmy faworytami i nie wierze że moglibysmy odpaść już w 1/8, ale przy wylosowaniu np. PSV czy Gent juz dzis byłbym pewien awansu. W przypadku kontuzji ważnego gracza czy spadku formy to dwumecz z Arsenalem może okazać sie trudny

0

To nie było na poważnie ziomeczku :)

17

Bayern, psg i barca dostali trudnych rywali bo uefa ma nadzieje na niespodzianki i latwiejsza droge realu do finali

2

Gdyby nie frajerskie remisy byłoby 9pkt przewagi... Ale i tak mimo remisu z Deportivo potrafimy zwiekszyc przewage nad Realem xDD

1

Szkoda go. LvG psuje w United wszystko co widać po wynikach

0

Barca w necie i odpalony Arsenal w tv na nsporcie :)

0

Mogliby raz na nSporcie pokazac Barce

2

City-United w tv i stream z united i nie zaluje. Mam nadzieje ze wolsfburg awansuje

0

Poleci ktos sklepy online z koszulkami Barcy? Szczegolnie chodzi mi o koszulke z długim rękawem i spoko ceny

0

https://x.com/rafal_muniak Jesli ktos ma twitter prosze osmieszajmy tego goscia

12

Real powinien startować lige z 12pkt i po prostu ominąć mecze z Getafe i Espanyolem po co sie przemęczać w podróży

1

Ronaldo nie bylo w 2010

2

W 2011 wygralismy LM

0

Ma ktoś nagranie?

0

Nie zostana bo bedzie gral dla Madrytu :)

0

Ostatnie dwie były w Maroko

3

Śmieszne jak piłkarz miesiąca w Hiszpanii którym nie wiem czy wiecie nigdy nie został zawodnik Barcelony

0

Chciałbym United :) a do Realu to fajnie jakby trafili na City, chociaż szkoda ze PSG nie wyszło z 1 miejsca przez szczescie Nacho może wtedy Real trafiłby na Bayern

3

Kto wychodzi w przypadku remisu Chelsea z Porto o wygranej Dynamo?

0

Ma ktos polski skrót meczu?

0

Robilem przez ipko to od razu wlaczyli mi pakiet

1

Na Facebooku jest taki polski fanpage gdzie wstawiaja kanaly na ktorych mozna obejrzec dany mecz na sopcascie, wchodzisz wybierasz jaki kanal cchesz kopiujesz link i wklejasz go w okienku na sopcascie i ogladasz mecz w zajebistej jakosci, najczesciej po rosyjsku :)

0

Nie rozumiem czemu Eleven nie ma w UPC lub Multimedii :(

0

Jaka kablówka??

0

Wie ktoś jak można zostac oficjalnym cule?

0

Dopiero wykupiłem i mam zamiar oglądac tam El Clasico? Jaki masz internet? Mocno zacinalo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?