2

Co oni robia w obronie? A tak pieknie sie zaczelo

0

Jak MSN bedzie moglo grac to zagra

3

Naymar, naya kto to jest?

0

Od kibicow Espanyolu dostal owacje

0

Dwie u nas musza miec

0

W sobote gramy z Norwegami :)

1

Stream meczu Barcy i Polska w tv i po problemie

0

Zamienilbym ten mecz z tym ligowym

0

Shakira nalezy do wszystkich na trybunie espanyolu

0

http://fangol.pl/view/77612/oryginalne-afrykanskie wie ktoś co to za klub z herbem podobnym do Chrobrego Głogów?

1

Co tam robi Modric to jest wieksza beka niz Ramos i brak Pique

0

Jak Florenzi wygra to bd smiech

0

Jak wyglada turniej w Japonii?

0

Kiedy jest gala wreczenia zlotek pilki?

1

Juz od dawna kocham Daniego niezaleznie od formy.

0

Moze to nierealne ale objecie La ligi przez FA byloby piekne.

1

Dzieci w internecie trzeba po prostu olewać. Najgorsze jest to ze na twitterze czy facebook'u widzę dorosłych typów ślepo zapatrzonych w swój klub. (el_jarek, rafal_muniak)

0

Jak ich przygoda z piłką zaczeła sie kiedy Ronaldinho grał w Milanie to nie dziwne

0

Też tak tu przeczytałem, ale są dwie wersje i szukam dobrego źródła bo polskie pismaki to gówno

0

Ma ktoś może potwierdzenie słów Guardioli o Zidane? Wszędzie piszą że nazwał go najlepszym piłkarzem w historii, ale przecież wcześniej mówił tak o Messim.

6

Jak to jest że z najbliższych 4 meczy w lidze 3 gramy o 16. Tym bardziej z Atletico. Odkąd wyszedł fakt że o tej godzinie nam nie idzie to gramy tak coraz częściej. Dla porównania Real na najbliższe 5 kolejek ma jeden mecz o 16 u siebie ze Sportingiem, reszta o 20:30

1

A co gada? Bo mam angielski komentarz

0

Co? Bo ogladam na bein

0

Puta espanyol.

0

To spotkanie potwierdza teze ze mecz meczowi nie rowny

0

Ile trwala ta polowa? 40 minut czy mniej?

4

Suarez juz nie odpusci bramkarzowi espanyolu xd

0

Obysny to wygrali bo po 1-1 moze byc ciezko na wyjezdzie

1

O sedzia ma kartki

6

Ale ten mecz jest inny od poprzedniego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?