kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co oni robia w obronie? A tak pieknie sie zaczelo
0
Jak MSN bedzie moglo grac to zagra
3
Naymar, naya kto to jest?
0
Od kibicow Espanyolu dostal owacje
0
Dwie u nas musza miec
0
W sobote gramy z Norwegami :)
1
Stream meczu Barcy i Polska w tv i po problemie
0
Zamienilbym ten mecz z tym ligowym
0
Shakira nalezy do wszystkich na trybunie espanyolu
0
http://fangol.pl/view/77612/oryginalne-afrykanskie wie ktoś co to za klub z herbem podobnym do Chrobrego Głogów?
1
Co tam robi Modric to jest wieksza beka niz Ramos i brak Pique
0
Jak Florenzi wygra to bd smiech
0
Jak wyglada turniej w Japonii?
0
Kiedy jest gala wreczenia zlotek pilki?
1
Juz od dawna kocham Daniego niezaleznie od formy.
0
Moze to nierealne ale objecie La ligi przez FA byloby piekne.
1
Dzieci w internecie trzeba po prostu olewać. Najgorsze jest to ze na twitterze czy facebook'u widzę dorosłych typów ślepo zapatrzonych w swój klub. (el_jarek, rafal_muniak)
0
Jak ich przygoda z piłką zaczeła sie kiedy Ronaldinho grał w Milanie to nie dziwne
0
Też tak tu przeczytałem, ale są dwie wersje i szukam dobrego źródła bo polskie pismaki to gówno
0
Ma ktoś może potwierdzenie słów Guardioli o Zidane? Wszędzie piszą że nazwał go najlepszym piłkarzem w historii, ale przecież wcześniej mówił tak o Messim.
6
Jak to jest że z najbliższych 4 meczy w lidze 3 gramy o 16. Tym bardziej z Atletico. Odkąd wyszedł fakt że o tej godzinie nam nie idzie to gramy tak coraz częściej. Dla porównania Real na najbliższe 5 kolejek ma jeden mecz o 16 u siebie ze Sportingiem, reszta o 20:30
1
A co gada? Bo mam angielski komentarz
0
Co? Bo ogladam na bein
0
Puta espanyol.
0
To spotkanie potwierdza teze ze mecz meczowi nie rowny
0
Ile trwala ta polowa? 40 minut czy mniej?
4
Suarez juz nie odpusci bramkarzowi espanyolu xd
0
Obysny to wygrali bo po 1-1 moze byc ciezko na wyjezdzie
1
O sedzia ma kartki
6
Ale ten mecz jest inny od poprzedniego