kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
34
Gdyby te grube paski byly chociaż równo na srodku to nie byloby źle
0
Jak Real rzuci coś Granadzie to my zapłaćmy Deportivo, dodatkowo przypomnijmy im mecz ostatniej kolejki poprzedniego sezonu :)
0
Ktoś wie czy z Ramosem i Nacho to prawda?
65
Trafiasz na najsłabsze druzyny, ledwo pelzasz i grasz w finale....
0
Ronaldo bez kartki?? Hahah
4
W finale powinno grac Atletico z Bayernem. Podejrzewam ze Bayern zmiezdzyl by real czy city.
1
Nie warto.
3
Z ta drabinka realu to i Arsenal by w finale zagral
0
Tego finalu nawet nie warto ogladac. Bedzie najslabszy od lat
4
Szkoda karnego. Nie lubię tych wszystkich madryckich pajacy
0
Ile znaczy granie rewanzu u siebie. Przy wyrownanych ekipach daje bardzo dużo
1
Kiedy bd wiadomo o ktorej gramy w Niedziele?
1
O ktorej gramy z espanyolem?
2
Nie możemy teraz stracic punktow
0
Dokładnie :) miało być z
0
A Ronaldo noe zagra w Sociedad
10
Dla dobra LM City i real powinny oddac miejsca Juve i Barcelonie
1
Ale sportklub to mierny kanal
1
Od kilku minut zero gry
1
Zapomnieli ze polowa tych czerwonych pokazanych naszym rywalom jest z Madrytu. Isco, Ramos,Felipe i Godin
1
Ale poziom redakcji na rm.pl jest zenujacy...
0
Nieprawdopodobne.
0
Oglądacie Atletico czy Everton?
8
Jak ciężko gra się przeciwko 11 rywalom!
0
Było 1-0, a potem 2-2
3
Mam eleven a i tak musze szukac streama....
1
Multimedia po 2,5h awarii wlaczyla mi tv i internet i moge obejrzeć druga polowa. Nawet nie wiecie co sie dzieje gdy czekasz na mecz, a oni maja awarie.
0
Będzie ciężko, ale wierzę że wygramy. W końcu wciąż jesteśmy najlepszym klubem na świecie. Vamos!
0
Mam nadzieje ze Deportivo pamieta ostatni mecz poprzedniego sezonu
1
Wlasnie przypadkowo trafilem na mecz w 80 minucir. Fajna dogrywka.