34

Gdyby te grube paski byly chociaż równo na srodku to nie byloby źle

0

Jak Real rzuci coś Granadzie to my zapłaćmy Deportivo, dodatkowo przypomnijmy im mecz ostatniej kolejki poprzedniego sezonu :)

0

Ktoś wie czy z Ramosem i Nacho to prawda?

65

Trafiasz na najsłabsze druzyny, ledwo pelzasz i grasz w finale....

0

Ronaldo bez kartki?? Hahah

4

W finale powinno grac Atletico z Bayernem. Podejrzewam ze Bayern zmiezdzyl by real czy city.

1

Nie warto.

3

Z ta drabinka realu to i Arsenal by w finale zagral

0

Tego finalu nawet nie warto ogladac. Bedzie najslabszy od lat

4

Szkoda karnego. Nie lubię tych wszystkich madryckich pajacy

0

Ile znaczy granie rewanzu u siebie. Przy wyrownanych ekipach daje bardzo dużo

1

Kiedy bd wiadomo o ktorej gramy w Niedziele?

1

O ktorej gramy z espanyolem?

2

Nie możemy teraz stracic punktow

0

Dokładnie :) miało być z

0

A Ronaldo noe zagra w Sociedad

10

Dla dobra LM City i real powinny oddac miejsca Juve i Barcelonie

1

Ale sportklub to mierny kanal

1

Od kilku minut zero gry

1

Zapomnieli ze polowa tych czerwonych pokazanych naszym rywalom jest z Madrytu. Isco, Ramos,Felipe i Godin

1

Ale poziom redakcji na rm.pl jest zenujacy...

0

Nieprawdopodobne.

0

Oglądacie Atletico czy Everton?

8

Jak ciężko gra się przeciwko 11 rywalom!

0

Było 1-0, a potem 2-2

3

Mam eleven a i tak musze szukac streama....

1

Multimedia po 2,5h awarii wlaczyla mi tv i internet i moge obejrzeć druga polowa. Nawet nie wiecie co sie dzieje gdy czekasz na mecz, a oni maja awarie.

0

Będzie ciężko, ale wierzę że wygramy. W końcu wciąż jesteśmy najlepszym klubem na świecie. Vamos!

0

Mam nadzieje ze Deportivo pamieta ostatni mecz poprzedniego sezonu

1

Wlasnie przypadkowo trafilem na mecz w 80 minucir. Fajna dogrywka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?