kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma ktoś skrót wczorajszego meczu z polskim komentarzem?
0
Ronaldo się poplacze jak nie strzeli sześciu
0
Siemka. W sobote będe w pracy i niestety to bedzie pierwszy od bardzo dawna mecz Barcelony którego nie obejrze. Mam pytanie gdzie będzie można w internecie obejrzec caly mecz tak bez poznania wyniku.
0
AS nagle sobie o Barcelonie przypomnial na okladce.
10
Ale sedzia doliczyl 5 minut i zapomnial ze w trakcie 2 minuty pilkarze Celty lezeli.
3
Strzel 3 gole w Vigo. Nie wywies zadnego punktu. Barcelona...
4
Tyle lat Polska czekała na klub w LM, a kiedy w koncu to sie stało to zamiast futbolowego swieta mamy wstyd na cala Europe.
0
Celtic 2-1.
0
Wiecie gdzie można zobaczyć skróty całej kolejki LM?
4
Pamiętam ten mecz. W przeciwieństwie do finału 2009 byłem pewny wygranej. Chyba w żadnym tak ważnym meczu nie byłem tak spokojny.
0
Za jakość się płaci.
17
Danilo: "Zremisowaliśmy po dobrej grze. Jesteśmy spokojni, chociaż nie jesteśmy usatysfakcjonowani remisami. W weekend Eibar zapłaci rachunek." A i tak bedą mówić, że to Neymar nie szanuje rywali...
1
Ma ktoś streama Lech-Arka?
9
Powiedzcie mi co zrobił Ronaldo w tej akcji, że Mirosławski sie nim tak podniecil?
0
Druga dobitka
3
Można po kontuzji grać słabiej, ale Ronaldo wygląda jakby go z okręgówki wyjeli.
1
I ten moment kiedy sprawdzasz ile dzieci w takim razie ma Messi, a okazuje się że tylko dwojke. :)
0
Po bramce Asensio wylaczylem mecz. Wracam po kilku minutach i znowu jest sznasa na strate pkt
0
Grzmot chyba walczy o złote kule bo na ZP taka gra sie nie nadaje.
0
Miroslawski proszę skoncz komentować! Facet nie widzi czerwa w ataku z łokcia, a w ataku na piłke pilkarza Barcy juz tak
3
W której drużynie Ronaldo był najjaśniejszym punktem?
0
Jak wyglądają te statystyki w tym roku? Podobno roku Ronaldo.
0
Szkoda ze brak Ronaldo i Bale'a trafil się akurat na mecz z Espanyolem.
0
Jak sedzia oszczędzal graczy Leganes kartkami to Miroslawski siedzial cicho
1
Real moze zagrać i 3 składem, a i tak z Espanyolem wygra
5
W Madrycia sedzia doliczyl zlota bramke dla realu
0
Cristiano zaciera zabki
7
W Madrycie już po 3 kolejce liga się skończyła?
3
Xavi: Jestem mistrzem świata a Ronaldo nie.
1
Old Firm Derby > Derby Manchesteru jak narazie