1

Ma ktoś skrót wczorajszego meczu z polskim komentarzem?

0

Ronaldo się poplacze jak nie strzeli sześciu

0

Siemka. W sobote będe w pracy i niestety to bedzie pierwszy od bardzo dawna mecz Barcelony którego nie obejrze. Mam pytanie gdzie będzie można w internecie obejrzec caly mecz tak bez poznania wyniku.

0

AS nagle sobie o Barcelonie przypomnial na okladce.

10

Ale sedzia doliczyl 5 minut i zapomnial ze w trakcie 2 minuty pilkarze Celty lezeli.

3

Strzel 3 gole w Vigo. Nie wywies zadnego punktu. Barcelona...

4

Tyle lat Polska czekała na klub w LM, a kiedy w koncu to sie stało to zamiast futbolowego swieta mamy wstyd na cala Europe.

0

Celtic 2-1.

0

Wiecie gdzie można zobaczyć skróty całej kolejki LM?

4

Pamiętam ten mecz. W przeciwieństwie do finału 2009 byłem pewny wygranej. Chyba w żadnym tak ważnym meczu nie byłem tak spokojny.

0

Za jakość się płaci.

17

Danilo: "Zremisowaliśmy po dobrej grze. Jesteśmy spokojni, chociaż nie jesteśmy usatysfakcjonowani remisami. W weekend Eibar zapłaci rachunek." A i tak bedą mówić, że to Neymar nie szanuje rywali...

1

Ma ktoś streama Lech-Arka?

9

Powiedzcie mi co zrobił Ronaldo w tej akcji, że Mirosławski sie nim tak podniecil?

0

Druga dobitka

3

Można po kontuzji grać słabiej, ale Ronaldo wygląda jakby go z okręgówki wyjeli.

1

I ten moment kiedy sprawdzasz ile dzieci w takim razie ma Messi, a okazuje się że tylko dwojke. :)

0

Po bramce Asensio wylaczylem mecz. Wracam po kilku minutach i znowu jest sznasa na strate pkt

0

Grzmot chyba walczy o złote kule bo na ZP taka gra sie nie nadaje.

0

Miroslawski proszę skoncz komentować! Facet nie widzi czerwa w ataku z łokcia, a w ataku na piłke pilkarza Barcy juz tak

3

W której drużynie Ronaldo był najjaśniejszym punktem?

0

Jak wyglądają te statystyki w tym roku? Podobno roku Ronaldo.

0

Szkoda ze brak Ronaldo i Bale'a trafil się akurat na mecz z Espanyolem.

0

Jak sedzia oszczędzal graczy Leganes kartkami to Miroslawski siedzial cicho

1

Real moze zagrać i 3 składem, a i tak z Espanyolem wygra

5

W Madrycia sedzia doliczyl zlota bramke dla realu

0

Cristiano zaciera zabki

7

W Madrycie już po 3 kolejce liga się skończyła?

3

Xavi: Jestem mistrzem świata a Ronaldo nie.

1

Old Firm Derby > Derby Manchesteru jak narazie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?