kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Old firm derby na sportklubie, leci dogrywka druga polowa, celtic trafia na 2-2 i nagle wlacza sie reklama w trakcie meczu i trwa przez 3 minuty...
0
Mam nadzieje ze jutro Sport i Mundo rzuca na okładke hasło Znowu 4 punkty!
1
Ok dzięki wielkie!
0
O ktorej walcza? Dajcie znac jak bd wchodzic 531535743. Z gory dzieki
1
Nasza droga rok temu. Wicemisttrz Anglii 2015, mistrz Francji 2015, mistrz Niemiec 2015, mistrz Włoch. I to byla prawdziwa droga do zwyciestwa. Jak Atleti przejdzie Bayern to mozliwe ze Real w LM nie zagra z żadnym obecnym ani przyszlym mistrzem
12
Przegraliśmy zadłużenie, nie ma co zrzucac winy na sędziów. Nie badzmy jak ci z fioletowej
2
Każdy zawodnik powiedziałby, że jest przygotowany na każdego rywala bo to w końcu już połfinał. Ronaldo najchętniej zagrałby z Benfica i dopiero w finale rozpoczął prawdziwą LM, bo jak narazie ich drabinka przypomina bardziej LE.
0
Przynajmniej nie pieprzy jak Felipe Luis
0
Robo.
0
Dokladnie, tak samo Messi. Sam talent nic nie da trzaba dolozyc do tego mnostwo pracy
0
Serio? Ostatnio puszczali Barcelone na nsport
0
Jutro bd za Atleti
2
W Madrycie zapomnieli sytuacje Naniego i Turana?
1
Tyle sie mowi o Suarezie, a Ronaldo zrobil to samo w tym sezonie dwa razy
4
Mam nadzieje ze pojdzie petycja do nsport. Bo to jest smoeszne co oni komentuja
0
Czerwona dla Suareza co on gada
7
Zachowujecie sie jak kibice Jagieloni ostatnio...
1
Komentarz jak z Arsenalem. Antybarca
0
Znowu ten komentator...
0
Dobrze ze przegrali teraz bo moze czekax nas bd Klasyk w LM, a wtedy wyciagna wnioski i nie przegraja
1
Ostatnie El Clasico wykupilem tam i po 5 minutacj zmienilem na sopcast
0
To 8 druzyna Bundesligi, a oni gadaja ze to nie ogóry
0
Neymar nie zagra w meczu z Paragwajem, za żółte kartki
1
Zmiana będzie popdorzadkowana pod kluby z BPL
0
Akurat na 5 kwietnia sie konczy
0
Wszedlem na ich program
0
Na nsport zawsze wybieraja mniej prestiżowe mecze dlatego dziwi mnie mecz Barcy, ale dla mnie to na plus bo canalu nie posiadam
2
Barca-Atletico na nsport! Ktos wie czy polfinaly tez leca na nsporcie czy juz nie? Jesli tak to do konca sezonu wszystko obejrze w tv, poza finalem z Sevilla
33
Prawie zawalu dostalem po wejsciu na strone xd
1
Znowu? A kiedy ostatnio sie przyblizyli