0

Old firm derby na sportklubie, leci dogrywka druga polowa, celtic trafia na 2-2 i nagle wlacza sie reklama w trakcie meczu i trwa przez 3 minuty...

0

Mam nadzieje ze jutro Sport i Mundo rzuca na okładke hasło Znowu 4 punkty!

1

Ok dzięki wielkie!

0

O ktorej walcza? Dajcie znac jak bd wchodzic 531535743. Z gory dzieki

1

Nasza droga rok temu. Wicemisttrz Anglii 2015, mistrz Francji 2015, mistrz Niemiec 2015, mistrz Włoch. I to byla prawdziwa droga do zwyciestwa. Jak Atleti przejdzie Bayern to mozliwe ze Real w LM nie zagra z żadnym obecnym ani przyszlym mistrzem

12

Przegraliśmy zadłużenie, nie ma co zrzucac winy na sędziów. Nie badzmy jak ci z fioletowej

2

Każdy zawodnik powiedziałby, że jest przygotowany na każdego rywala bo to w końcu już połfinał. Ronaldo najchętniej zagrałby z Benfica i dopiero w finale rozpoczął prawdziwą LM, bo jak narazie ich drabinka przypomina bardziej LE.

0

Przynajmniej nie pieprzy jak Felipe Luis

0

Robo.

0

Dokladnie, tak samo Messi. Sam talent nic nie da trzaba dolozyc do tego mnostwo pracy

0

Serio? Ostatnio puszczali Barcelone na nsport

0

Jutro bd za Atleti

2

W Madrycie zapomnieli sytuacje Naniego i Turana?

1

Tyle sie mowi o Suarezie, a Ronaldo zrobil to samo w tym sezonie dwa razy

4

Mam nadzieje ze pojdzie petycja do nsport. Bo to jest smoeszne co oni komentuja

0

Czerwona dla Suareza co on gada

7

Zachowujecie sie jak kibice Jagieloni ostatnio...

1

Komentarz jak z Arsenalem. Antybarca

0

Znowu ten komentator...

0

Dobrze ze przegrali teraz bo moze czekax nas bd Klasyk w LM, a wtedy wyciagna wnioski i nie przegraja

1

Ostatnie El Clasico wykupilem tam i po 5 minutacj zmienilem na sopcast

0

To 8 druzyna Bundesligi, a oni gadaja ze to nie ogóry

0

Neymar nie zagra w meczu z Paragwajem, za żółte kartki

1

Zmiana będzie popdorzadkowana pod kluby z BPL

0

Akurat na 5 kwietnia sie konczy

0

Wszedlem na ich program

0

Na nsport zawsze wybieraja mniej prestiżowe mecze dlatego dziwi mnie mecz Barcy, ale dla mnie to na plus bo canalu nie posiadam

2

Barca-Atletico na nsport! Ktos wie czy polfinaly tez leca na nsporcie czy juz nie? Jesli tak to do konca sezonu wszystko obejrze w tv, poza finalem z Sevilla

33

Prawie zawalu dostalem po wejsciu na strone xd

1

Znowu? A kiedy ostatnio sie przyblizyli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?