kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po dwumeczu niestety
0
Ewentualnie Zenit
0
Jakbym widzial ich mecz z psg...
0
Xdd.
0
Neymar powinien sie dzis wykartkowac akurat mecz z Las Palmas jest okazja zeby nie zagrac i wrocic ja czysto
0
Lipa jak w LM przyjdsie nam grac karbe
0
Ze gdyby real tak wykonal karnego mowilo by sie o braku szacunku. I co najlepsze ze Barca to tylko MSN a real to kolektyw
0
Widzieliscie wypowiedz Roberto Carlosa o karnym Messiego. Oj dupka boli nie tylko obecnych zawodnikow realu
2
A jak piłkarze są przyjaciółmi to nie wolno?
0
Jak myslicie kto w nastepnej rundzie gra z realem Wolfsburg/Gent czy Benfica/Zenit
6
Motta i Maxwell grajacy w pierwszej 11 PSG to dla mnie wciaz fenomen
0
Pakiet 2 knalalow eleven mozna chyba za 16zl wykupic niestety nie mofe sie dodzwonic na linie i nie oddzwaniaja
0
To nasi wpadli na ten pomysl ogolnie na rm sciagneli i po prosti robia go wcześniej
0
O której gramy w środe?
1
Juz tak nie przezywajcie. To my mamy przewage i nie musimy modlic sie o potkniecie realu chociaz wiadomo ze byloby fajnie jakby dzis stracili punkty
0
Jak przy szukaniu transmisji zauwazylen 1-0 to sobie darowalem a tu prosze jaka szybka odpowiedz i chyba warto odpalic meczyk. Jak wygladaly bramki?
0
29!
0
Multimedia tez już od tygodnia posiada Eleven
3
Trudny wyjazd i słaba godzina. Bedzie trzeba powalczyc
0
Ajjj szkoda....
0
Łooo aż odpale sobie końcówke
0
Tylko Sopcast jak dla mnie. Wykupiłem player i nie obejrzałem tam ani jednego całego meczu.
1
Mimo ze gramy duzo wiecej niz real a na dodatek Messi czy Neymar grali na Copa America i tak prezentuja lepsza forme niz bbc, a to cieszy jrszce bardziej
54
Ronaldo szczęsliwy, real szczesliwy nawet Espanyol jest szczęśliwy. Tyle szczęscia na Santiago Bernabeu dawno nie bylo.
0
Mialem pisac ze bedzie skandla jak felipe za dwie zolte w tym meczu nie wyleci. Wylecial bezposrednio. Teraz klepnac manite
2
Komentarz usunięty
0
Suarez jak z realem na Camp Nou
5
Barca z Atletico gra w sobote o 16 na dodatek 3 dni po meczu w PK. Real gra w niedziele o 20:30. Ktp ustala ten terminarz...
0
Posiada ktoś dobry polski stream do meczu Polaków?
0
Ale pieknie, teraz wygrać za tydzien z Atletico i zaległy mecz ze Sportingiem i obrona mistrzostwa coraz blizej