0

Po dwumeczu niestety

0

Ewentualnie Zenit

0

Jakbym widzial ich mecz z psg...

0

Xdd.

0

Neymar powinien sie dzis wykartkowac akurat mecz z Las Palmas jest okazja zeby nie zagrac i wrocic ja czysto

0

Lipa jak w LM przyjdsie nam grac karbe

0

Ze gdyby real tak wykonal karnego mowilo by sie o braku szacunku. I co najlepsze ze Barca to tylko MSN a real to kolektyw

0

Widzieliscie wypowiedz Roberto Carlosa o karnym Messiego. Oj dupka boli nie tylko obecnych zawodnikow realu

2

A jak piłkarze są przyjaciółmi to nie wolno?

0

Jak myslicie kto w nastepnej rundzie gra z realem Wolfsburg/Gent czy Benfica/Zenit

6

Motta i Maxwell grajacy w pierwszej 11 PSG to dla mnie wciaz fenomen

0

Pakiet 2 knalalow eleven mozna chyba za 16zl wykupic niestety nie mofe sie dodzwonic na linie i nie oddzwaniaja

0

To nasi wpadli na ten pomysl ogolnie na rm sciagneli i po prosti robia go wcześniej

0

O której gramy w środe?

1

Juz tak nie przezywajcie. To my mamy przewage i nie musimy modlic sie o potkniecie realu chociaz wiadomo ze byloby fajnie jakby dzis stracili punkty

0

Jak przy szukaniu transmisji zauwazylen 1-0 to sobie darowalem a tu prosze jaka szybka odpowiedz i chyba warto odpalic meczyk. Jak wygladaly bramki?

0

29!

0

Multimedia tez już od tygodnia posiada Eleven

3

Trudny wyjazd i słaba godzina. Bedzie trzeba powalczyc

0

Ajjj szkoda....

0

Łooo aż odpale sobie końcówke

0

Tylko Sopcast jak dla mnie. Wykupiłem player i nie obejrzałem tam ani jednego całego meczu.

1

Mimo ze gramy duzo wiecej niz real a na dodatek Messi czy Neymar grali na Copa America i tak prezentuja lepsza forme niz bbc, a to cieszy jrszce bardziej

54

Ronaldo szczęsliwy, real szczesliwy nawet Espanyol jest szczęśliwy. Tyle szczęscia na Santiago Bernabeu dawno nie bylo.

0

Mialem pisac ze bedzie skandla jak felipe za dwie zolte w tym meczu nie wyleci. Wylecial bezposrednio. Teraz klepnac manite

2

Komentarz usunięty

0

Suarez jak z realem na Camp Nou

5

Barca z Atletico gra w sobote o 16 na dodatek 3 dni po meczu w PK. Real gra w niedziele o 20:30. Ktp ustala ten terminarz...

0

Posiada ktoś dobry polski stream do meczu Polaków?

0

Ale pieknie, teraz wygrać za tydzien z Atletico i zaległy mecz ze Sportingiem i obrona mistrzostwa coraz blizej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?