kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ma ktoś dobra transmisje?
0
Ktos sie oreintuje ile bd trzeba płacic za Eleven na player.pl?
1
Na fioletowej zamiast tabeli na głownej date pokazują :)
0
Lepiej obrone wzmocnic
1
Orientuje sie ile bd trzeba płacić za Eleven w internecie od teraz?
3
Jak ktos z Gdynii to zapraszam na mecz z Bayerem na duzym ekranie w restauracji Kapitalna. Piwko z butelki 4,50. Wpadajcie Panowie :)
0
Dobrze że są te przerwy na reprezentacje
0
Z trudniejszych meczy Messiego może zabraknąc tylko w Sevilli, oby wrocił na Real a chwile potem jest Valencia
0
W tym sezonie zagralismy 4 mecze z Pique w skladzie bilans to 12 straconych goli i osłabienie drużyny w decydującej fazie meczu.
0
Znając nasze szczescie to my z 2 koszyka wylosujemy City albo Arsenal a Real który teoreycznie powinien mieć silniejszego rywala w grupie trafi na Zenit lub PSV
0
Tak szczerze to Real z 2 koszyka ma wiecej łatwiejszych rywali do wylosowania niż my
1
Coz jedni drapiac sie po jajkach obrazaja sedziego bez kary, drudzy za pretensje dostaja czerwo
0
Moze ktos potwierdzić info o tym ze Rojo ma byc bliski tranferu do nas? Czy to tylko plotka
18
Jak już kibice realu chcą gwizdać na Pique to niech robią to podczas Gran Derbi, w tym przypadku Pique grał w koszulce ich reprezentacji więc to głupie gwizdać i wyzywac piłkarza swojej reprezentacji obojetnie w jakim klubie gra. To tak jakby na narodowym kibice z Warszawy gwizdali na piłkarzy Lecha albo kibice tłukli sie na trybunach. Przy meczach reprezantacji wszyscy powinni sie zamknąc bez względu na podziały i kibicowac swojej druzynie. VeB!
21
Oby był zdrowy na Juventus
1
MARCA i AS nawet nie podziękowały Carlo...
0
https://www.facebook.com/bekazrmpl?fref=ts Sprawdzajcie :)
1
Taa ustawiony, jak Ronaldo nie trafia karnego z Valencia to te ustawiony nie? Zeby Valencia miala LM...VeB!
0
Wygralibysmy z Deportivo. Proste :)
1
Myślałem że wybrano taka pore aby przypadkowo w tv nie natknąć sie na celebracje mistrzostwa prosto z Camp Nou :)
0
Nie licząc 3 meczów Barcelony jakie jescze zostały w tym 2 bardzo ważne, 3 wazne mecze graja tez nasze rezerwy
0
Czemu Real gra z Getafe o innej porze niż inne drużyny?
1
Wychowanek Atletico za wszelką cene chce dołączyć do Realu. Zero szacunku
0
Ma ktos jakis dobry link do transmisji bo wszedzie scina dzisiaj :(
0
Szejkowie niszczą futbol oferujac 80mln za piłkarzy tego typu. Teraz każdy inny klub za piłkarzy tego pokroju bd chciał wycisnac jak najwiecej skoro i tak zapłacą. Przykre
12
Jestes studentem przykladowo w poniedzialek profesor daje ci tróje z wykładu przyjmujesz albo w piatek musisz nauczyc sie na wyzsza ocene. Niestety w piatek masz tez inny bardzo wazny egzamin na który juz musisz sie nauczyc zeby zdac. Co robisz? Wiadomo odpuszczasz ten pierwszy, bierzesz tróje i przygotowujesz sie do tego drugiego. Tak zrbiła wczoraj Barcelona :)) VeB
1
A co np. taki Mourinho wygrał z Realem? Jedno mistrzostwo. Carlo juz drugi sezon nie daje realowi Ligi. Pep ma pecha w obecnym sezonie szpital w Bayernie i będąca w super formie Barcelona do tego obrona Bayernu klasy światowej. Nikt nie bedzie w finale LM grać co sezon tak już to jest w sporcie.
1
Własnie chciałem o tym napisać, od początku sie nie dało go słuchać
0
Ale ten komentator jest denerwujący
0
Bravo Alveeeeeeees