0

Ma ktoś dobra transmisje?

0

Ktos sie oreintuje ile bd trzeba płacic za Eleven na player.pl?

1

Na fioletowej zamiast tabeli na głownej date pokazują :)

0

Lepiej obrone wzmocnic

1

Orientuje sie ile bd trzeba płacić za Eleven w internecie od teraz?

3

Jak ktos z Gdynii to zapraszam na mecz z Bayerem na duzym ekranie w restauracji Kapitalna. Piwko z butelki 4,50. Wpadajcie Panowie :)

0

Dobrze że są te przerwy na reprezentacje

0

Z trudniejszych meczy Messiego może zabraknąc tylko w Sevilli, oby wrocił na Real a chwile potem jest Valencia

0

W tym sezonie zagralismy 4 mecze z Pique w skladzie bilans to 12 straconych goli i osłabienie drużyny w decydującej fazie meczu.

0

Znając nasze szczescie to my z 2 koszyka wylosujemy City albo Arsenal a Real który teoreycznie powinien mieć silniejszego rywala w grupie trafi na Zenit lub PSV

0

Tak szczerze to Real z 2 koszyka ma wiecej łatwiejszych rywali do wylosowania niż my

1

Coz jedni drapiac sie po jajkach obrazaja sedziego bez kary, drudzy za pretensje dostaja czerwo

0

Moze ktos potwierdzić info o tym ze Rojo ma byc bliski tranferu do nas? Czy to tylko plotka

18

Jak już kibice realu chcą gwizdać na Pique to niech robią to podczas Gran Derbi, w tym przypadku Pique grał w koszulce ich reprezentacji więc to głupie gwizdać i wyzywac piłkarza swojej reprezentacji obojetnie w jakim klubie gra. To tak jakby na narodowym kibice z Warszawy gwizdali na piłkarzy Lecha albo kibice tłukli sie na trybunach. Przy meczach reprezantacji wszyscy powinni sie zamknąc bez względu na podziały i kibicowac swojej druzynie. VeB!

21

Oby był zdrowy na Juventus

1

MARCA i AS nawet nie podziękowały Carlo...

0

1

Taa ustawiony, jak Ronaldo nie trafia karnego z Valencia to te ustawiony nie? Zeby Valencia miala LM...VeB!

0

Wygralibysmy z Deportivo. Proste :)

1

Myślałem że wybrano taka pore aby przypadkowo w tv nie natknąć sie na celebracje mistrzostwa prosto z Camp Nou :)

0

Nie licząc 3 meczów Barcelony jakie jescze zostały w tym 2 bardzo ważne, 3 wazne mecze graja tez nasze rezerwy

0

Czemu Real gra z Getafe o innej porze niż inne drużyny?

1

Wychowanek Atletico za wszelką cene chce dołączyć do Realu. Zero szacunku

0

Ma ktos jakis dobry link do transmisji bo wszedzie scina dzisiaj :(

0

Szejkowie niszczą futbol oferujac 80mln za piłkarzy tego typu. Teraz każdy inny klub za piłkarzy tego pokroju bd chciał wycisnac jak najwiecej skoro i tak zapłacą. Przykre

12

Jestes studentem przykladowo w poniedzialek profesor daje ci tróje z wykładu przyjmujesz albo w piatek musisz nauczyc sie na wyzsza ocene. Niestety w piatek masz tez inny bardzo wazny egzamin na który juz musisz sie nauczyc zeby zdac. Co robisz? Wiadomo odpuszczasz ten pierwszy, bierzesz tróje i przygotowujesz sie do tego drugiego. Tak zrbiła wczoraj Barcelona :)) VeB

1

A co np. taki Mourinho wygrał z Realem? Jedno mistrzostwo. Carlo juz drugi sezon nie daje realowi Ligi. Pep ma pecha w obecnym sezonie szpital w Bayernie i będąca w super formie Barcelona do tego obrona Bayernu klasy światowej. Nikt nie bedzie w finale LM grać co sezon tak już to jest w sporcie.

1

Własnie chciałem o tym napisać, od początku sie nie dało go słuchać

0

Ale ten komentator jest denerwujący

0

Bravo Alveeeeeeees

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?