kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Jeśli Zidane jako trener ma osiągnąć z Realem tyle co jako piłkarz to niech zostanie jak najdłużej :)
0
W całej historii El Clasico zdarzały się sytuacje, w których funkcjonariusze policji zachowali się niesprawiedliwie w stosunku do kibiców z Katalonii informując Ultras Sur o przybyciu wrogiego autokaru bądź karaniem sympatyków Barcelony nawet za niewielkie przestępstwa. Źródło: Magazyn Ole
0
Znalazłem w sieci ciekawe zdjecie http://2.bp.blogspot.com/-RGmtwrqwO8Y/T8PvsYlPr0I/AAAAAAAAAVM/zccaTkwihgM/s840/cabe%2B2.jpg Logo po prawej stronie należy do Brigadas Blanquiazules-skrajnie prawicowej grupy kibicowskiej fanów Espanyolu
0
Szkoda meczu, ale mówi się trudno. Trzeba dobitnie pokazać tym pericos w środe kto rządzi w stolicy Katalonii.
0
Racja, ale oceny tak lepsze niz na fioletowej, gdzie redakcja ocenia sędziego i to z reguły niżej niż Ronaldo :)
0
TENDAYSEP słuchali? Strzasznie dobra ta epka
0
Dwóch na dwudziestu sędziów La Liga pochodzi z Kataloni
4
Oficjalnie: Skorża trenerem Realu!
0
Dokładnie. Może być jak z Lechem czy Chelsea gdzie gracze grali słabo bo po prostu chcieli zwolnić trenera
0
W LM mają Rome potem dostaną Gent/Wolfsburg, a dalej może bd w lepszej formie
0
Tak
6
Następne El Clasico :)
0
Moglismy mieć juz wygraną ligę a tak po zwolnieniu Benka Real może faktycznie zacząć grać lepiej
1
Czemu na stronie pokazuje ze nastepny mecz gramy z Granada xd
0
Real gra slabo a my ostatnio frajersko tracimy punkty. Szkoda
0
Wlasnie wrocilem na chate i patrze ze 0-1 ale teraz widze tu ze 1-1 wiec odpalam druga polowke
0
Dobrze ze mamy zalegly mecz z gijon. Teraz przy meczach z Espanyolem mamy u siebie Granade wiec nawet pry zmeczeniu nie powinnismy sttacic punktow. Potem maly maraton 3 ciezkie mecze wiec to moze byc decydujace
4
Porownajcie teraz kartki EEspanolu dzis i Rayo z Realem.
0
Dokladnie. Tot chyba nagroda zwiazku dla tego Pana. Swietnie sie spisales Gonzalez damy Ci trudny dla Barcelony mecz, wiesz vo robic
0
Jak bd grali z Realem
0
Ma ktos jakiegos Sopcasta?
0
Dobrze ze juz pobilismy ten rekord bo bym sie tylko wkurzal teraz xd
0
Nie tyle Hiszpanii co Barcelony :)
5
Pele w Europie nie bylby w pierwszej 20 najlepszych. Taka prawda
0
Iniesta to Hiszpan
0
Po stracie juve i united a wczesniej arsenalu Nike nie ma wyjscia i musi dac Barcelonie spora podwyzke. Tym bardziej po ostatnich wynikach klubu
0
Fajnie jakby Real powtórzył nasze wyniki z Valencia i Deportivo :)
0
Kiedy gramy zalegle spotkenie z Sportigiem?
1
Właśnie zastanawiał mnie Sanfrecce. Przecież to głupota wystawiać w takim turnieju klub bo jest gospodarzem.
0
Wie ktos z was czemu w KMŚ bylo 7 druzyn? Czenu 2 druzyny z azji