6

Jeśli Zidane jako trener ma osiągnąć z Realem tyle co jako piłkarz to niech zostanie jak najdłużej :)

0

W całej historii El Clasico zdarzały się sytuacje, w których funkcjonariusze policji zachowali się niesprawiedliwie w stosunku do kibiców z Katalonii informując Ultras Sur o przybyciu wrogiego autokaru bądź karaniem sympatyków Barcelony nawet za niewielkie przestępstwa. Źródło: Magazyn Ole

0

Znalazłem w sieci ciekawe zdjecie http://2.bp.blogspot.com/-RGmtwrqwO8Y/T8PvsYlPr0I/AAAAAAAAAVM/zccaTkwihgM/s840/cabe%2B2.jpg Logo po prawej stronie należy do Brigadas Blanquiazules-skrajnie prawicowej grupy kibicowskiej fanów Espanyolu

0

Szkoda meczu, ale mówi się trudno. Trzeba dobitnie pokazać tym pericos w środe kto rządzi w stolicy Katalonii.

0

Racja, ale oceny tak lepsze niz na fioletowej, gdzie redakcja ocenia sędziego i to z reguły niżej niż Ronaldo :)

0

TENDAYSEP słuchali? Strzasznie dobra ta epka

0

Dwóch na dwudziestu sędziów La Liga pochodzi z Kataloni

4

Oficjalnie: Skorża trenerem Realu!

0

Dokładnie. Może być jak z Lechem czy Chelsea gdzie gracze grali słabo bo po prostu chcieli zwolnić trenera

0

W LM mają Rome potem dostaną Gent/Wolfsburg, a dalej może bd w lepszej formie

0

Tak

6

Następne El Clasico :)

0

Moglismy mieć juz wygraną ligę a tak po zwolnieniu Benka Real może faktycznie zacząć grać lepiej

1

Czemu na stronie pokazuje ze nastepny mecz gramy z Granada xd

0

Real gra slabo a my ostatnio frajersko tracimy punkty. Szkoda

0

Wlasnie wrocilem na chate i patrze ze 0-1 ale teraz widze tu ze 1-1 wiec odpalam druga polowke

0

Dobrze ze mamy zalegly mecz z gijon. Teraz przy meczach z Espanyolem mamy u siebie Granade wiec nawet pry zmeczeniu nie powinnismy sttacic punktow. Potem maly maraton 3 ciezkie mecze wiec to moze byc decydujace

4

Porownajcie teraz kartki EEspanolu dzis i Rayo z Realem.

0

Dokladnie. Tot chyba nagroda zwiazku dla tego Pana. Swietnie sie spisales Gonzalez damy Ci trudny dla Barcelony mecz, wiesz vo robic

0

Jak bd grali z Realem

0

Ma ktos jakiegos Sopcasta?

0

Dobrze ze juz pobilismy ten rekord bo bym sie tylko wkurzal teraz xd

0

Nie tyle Hiszpanii co Barcelony :)

5

Pele w Europie nie bylby w pierwszej 20 najlepszych. Taka prawda

0

Iniesta to Hiszpan

0

Po stracie juve i united a wczesniej arsenalu Nike nie ma wyjscia i musi dac Barcelonie spora podwyzke. Tym bardziej po ostatnich wynikach klubu

0

Fajnie jakby Real powtórzył nasze wyniki z Valencia i Deportivo :)

0

Kiedy gramy zalegle spotkenie z Sportigiem?

1

Właśnie zastanawiał mnie Sanfrecce. Przecież to głupota wystawiać w takim turnieju klub bo jest gospodarzem.

0

Wie ktos z was czemu w KMŚ bylo 7 druzyn? Czenu 2 druzyny z azji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?