kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz Suarez i Pique do zmiany
0
Boje sie ze tak właśnie będzie
0
Kiedy bedzie wiadomo kiedy dokładnie gramy? Mam nadzieje że równe z derbami Kataru, wtedy szansa na mecz w nsporcie :)
0
Szkoda tego losowania. Sezon jest ciezki, gralismy dużo meczy dlatego liczylem na Wolfsburg lub Benfice, trafilismy najgorzej pierwszy mecz u siebie, dobry rywal plus obawa o kontuzje, a przy słabszym przeciwniku mecz pokazał by pewnie nsport.
0
Tez Lazio?
0
A Postawilem awans Bilbao i Lazio...
1
Komentator dostaje euforii przy akcjach Arsenalu
0
Pochowali się pod zadaszenie raczej
0
Jedna akcja Neymara a powinny byc 3 żółtka
0
Skoro Suarez opoczywa to mogl dostac tydzień temu drugą żółta. Oby z Vullareal nic nie zlapal
5
Dobrze ze chociaz z Arsenalem trafil tego karnego bo akurat tamten mial znaczenie
1
Oby Luis sie dzis wykartkowal. Lepiej zeby nir zagrał z Villareal niz z Realem
0
Dokładnie dlatego na nich postawilem. BVB powinno wejsc z remisem i zostaje Villareal i Lazio(obydwa remis) i piękny wieczor
0
Ogladam Shachatar i BVB i oglada sie to lepiej niz niektóre mecze w LM rundzie pucharowej..
41
Nam z polowy trafili a dziś 2 setek nie potrafią wykorzystać. ..
1
Gdyby strzelił byłoby ciekawie
0
Co oni tak szybko te eliminacje graja w Ameryce
0
Oby wygral Copa w tym roku bo MŚ niestety chyba juz sie nie uda.
0
Nie liczac czwartkowego meczu z Rayo ktore ze wzgledu na dzien musi byc rozgrywane wieczorem, 3 kolejne mecze gramy znowu o 16. Wyjazdowe mecze z Eibar i Villareal beda bardzo ciężkie...
0
Barca lubi wbic Sevilii wolnego. Mialem przeczucie ze dzis strzelimy wlasbie z tego fragmentu gry
0
Mówie o walce o ZP z Ronadlo w ostatnich latach...
0
Wenger: Są bardzo sprytni. Kiedy padają, zawsze krzyczą. Nigdy nie padają w ciszy. Wszyscy. To wpływa na sędziego. Wszyscy krzyczą. Troche hipokryta
0
W tym sezonie to nie Messi a Alba bedzie walczył z Ronaldo o trofeum... futbolowego Oscara.
0
Pamietajmy nasze ostatnie mecze z Arsenalem u siebie i na wyjeździe. Dodatkowo ostatni dwumecz Arsenalu z Bayernem w grupie. Moim zdaniem wygramy na Camp Nou spokojnie a przynajmniej Pique bedzie czysty na cwierćfinaly
1
Nigdy tak stronniczego komantarzu nie slyszalem i to na takim poziomie
1
I wjezdzaja na Suareza juz ktorys raz
0
Cienki ten komentarz dzis
0
Spalony spalonym ale ten byl tak ewidentny ze oczy bola, a karny smiech
1
Jesli chodzi o rewanze to jeden dzien LM mozna sobie darowac wszystko sie dzis rozstrzygbelo mogli by Bayern-Juve z kims zamienic xd
1