0

Teraz Suarez i Pique do zmiany

0

Boje sie ze tak właśnie będzie

0

Kiedy bedzie wiadomo kiedy dokładnie gramy? Mam nadzieje że równe z derbami Kataru, wtedy szansa na mecz w nsporcie :)

0

Szkoda tego losowania. Sezon jest ciezki, gralismy dużo meczy dlatego liczylem na Wolfsburg lub Benfice, trafilismy najgorzej pierwszy mecz u siebie, dobry rywal plus obawa o kontuzje, a przy słabszym przeciwniku mecz pokazał by pewnie nsport.

0

Tez Lazio?

0

A Postawilem awans Bilbao i Lazio...

1

Komentator dostaje euforii przy akcjach Arsenalu

0

Pochowali się pod zadaszenie raczej

0

Jedna akcja Neymara a powinny byc 3 żółtka

0

Skoro Suarez opoczywa to mogl dostac tydzień temu drugą żółta. Oby z Vullareal nic nie zlapal

5

Dobrze ze chociaz z Arsenalem trafil tego karnego bo akurat tamten mial znaczenie

1

Oby Luis sie dzis wykartkowal. Lepiej zeby nir zagrał z Villareal niz z Realem

0

Dokładnie dlatego na nich postawilem. BVB powinno wejsc z remisem i zostaje Villareal i Lazio(obydwa remis) i piękny wieczor

0

Ogladam Shachatar i BVB i oglada sie to lepiej niz niektóre mecze w LM rundzie pucharowej..

41

Nam z polowy trafili a dziś 2 setek nie potrafią wykorzystać. ..

1

Gdyby strzelił byłoby ciekawie

0

Co oni tak szybko te eliminacje graja w Ameryce

0

Oby wygral Copa w tym roku bo MŚ niestety chyba juz sie nie uda.

0

Nie liczac czwartkowego meczu z Rayo ktore ze wzgledu na dzien musi byc rozgrywane wieczorem, 3 kolejne mecze gramy znowu o 16. Wyjazdowe mecze z Eibar i Villareal beda bardzo ciężkie...

0

Barca lubi wbic Sevilii wolnego. Mialem przeczucie ze dzis strzelimy wlasbie z tego fragmentu gry

0

Mówie o walce o ZP z Ronadlo w ostatnich latach...

0

Wenger: Są bardzo sprytni. Kiedy padają, zawsze krzyczą. Nigdy nie padają w ciszy. Wszyscy. To wpływa na sędziego. Wszyscy krzyczą. Troche hipokryta

0

W tym sezonie to nie Messi a Alba bedzie walczył z Ronaldo o trofeum... futbolowego Oscara.

0

Pamietajmy nasze ostatnie mecze z Arsenalem u siebie i na wyjeździe. Dodatkowo ostatni dwumecz Arsenalu z Bayernem w grupie. Moim zdaniem wygramy na Camp Nou spokojnie a przynajmniej Pique bedzie czysty na cwierćfinaly

1

Nigdy tak stronniczego komantarzu nie slyszalem i to na takim poziomie

1

I wjezdzaja na Suareza juz ktorys raz

0

Cienki ten komentarz dzis

0

Spalony spalonym ale ten byl tak ewidentny ze oczy bola, a karny smiech

1

Jesli chodzi o rewanze to jeden dzien LM mozna sobie darowac wszystko sie dzis rozstrzygbelo mogli by Bayern-Juve z kims zamienic xd

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?