0

Patrząc na obecne City to wywalczenie 1 miejsca w grupie LM będzie trudniejsze niz zwykle.

19

Ronaldo wraca bo na Bernabeu przyjeżdża benjaminek.

0

Zastanawiam się nad kupnem Samsunga s6 Edge. Ma ktoś może? Jak tak to warto?

38

Żadnego.

4

Dybala dostał czerwo z Urugwajem

1

Poda ktoś wszystkie twittery naszych adminow

0

Jeśli Messi ma jakieś dolegliwości powinien odpocząć bo trzy najbliższe mecze do najcięzszych nie należą, a ponadto wraca Neymar, Arda jest w formie no i mamy Paco.

0

James i Isco.

15

W Madrycie widze obsesja na punkcie trypletu xd

4

Szkoda, chcialem tylko Legie reszta obojetnie. Messi dryblujacy na Łazienkowskiej

1

Szkoda bo chciałem BVB i Tottenham

5

Madryckie gazety chyba co tydzień beda na okładke wklejac wygraną w Maju Lige Mistrzów

0

Co sądzicie o Pogbie w United? Dla mnie to dziwne ze Juve jako wielki klub sprzedaje takiego zawodnika, druga sprawa że wrócił do Manchesteru gdzie już raz go oddali. A ceny nie skomentuje

0

Kiedy do treningów wracają nowi zawodnicy Digne, Umtiti i Gomes?

0

Wracam z pracy na drugą połowę, a tu takie klopsy narazie

4

Nie ma co płakać, po kontuzji Messiego pół fioetowej skakało z radości...

4

Szkoda kontuzji Ronaldo, ale robienie teraz z niego wielkiego bohatera bo grał kilka minut z kontuzja przez kibicow realu robi się załosne.

0

Dobre mecze Ronaldo w tym roku można policzyć na palcach jednej ręki jak do tej pory

0

Po pierwsze nie mógł strzelić bramki na "camp noveu" bo taki stadion nie istnieje. Po drugie jeśli chodzi o Euro to Ronaldo nie mieści się nawet w pierwszej XI jak dla mnie, a w finale jest też dużo lepszy w tym roku Griezmann.

1

Niestety Ronaldo większość bramek w LM tez strzelil w poprzednim roku

5

Długo już kibicowałem Hiszpanom, ale nie dziś. Po dzisiejszym finale Copa jakoś mnie porażka Hiszpanów nie przejeła

0

Oby wrócił i za 4 lata zdobył Copa!

1

To już czysty pech, a pomyśleć że dopiero co w grupie ich ograli...

2

Higuain marnujący setke w finale to już klasyk.

0

Kurde tak to sie pieknie uklada, ze naprawde mamy szanse wejsc do tego finalu! Oby sie udalo. PS Na fioletowej pewnie ból głowy czy kibicowac rodakom czy boskiemu krisztjano

0

No właśnie na drabinkach jest już wpisane Portugalia-Chorwacja, ale w studio mówili co innego wiec dopytuje. W takim razie Portugalia ma wielkie szczescie po tej bramce Islandii.

0

Jakie muszą byc wyniki o 21 zeby Portugalia grała z Niemcami???

0

Unikamy Niemców, Włochów, Francuzów, Anglików a przede wszystkim Hiszpanów, aż do finału! Wierzymy!

1

Zdyskwalifikować to powinno się francuzów odpowiedzialnych za organizacje Euro, a nie piłkarzy, którzy niczemu nie zawinili.

0

Nie wiem co musialo by sie wydarzyc zebysmy nie awansowali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?