kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Patrząc na obecne City to wywalczenie 1 miejsca w grupie LM będzie trudniejsze niz zwykle.
19
Ronaldo wraca bo na Bernabeu przyjeżdża benjaminek.
0
Zastanawiam się nad kupnem Samsunga s6 Edge. Ma ktoś może? Jak tak to warto?
38
Żadnego.
4
Dybala dostał czerwo z Urugwajem
1
Poda ktoś wszystkie twittery naszych adminow
0
Jeśli Messi ma jakieś dolegliwości powinien odpocząć bo trzy najbliższe mecze do najcięzszych nie należą, a ponadto wraca Neymar, Arda jest w formie no i mamy Paco.
0
James i Isco.
15
W Madrycie widze obsesja na punkcie trypletu xd
4
Szkoda, chcialem tylko Legie reszta obojetnie. Messi dryblujacy na Łazienkowskiej
1
Szkoda bo chciałem BVB i Tottenham
5
Madryckie gazety chyba co tydzień beda na okładke wklejac wygraną w Maju Lige Mistrzów
0
Co sądzicie o Pogbie w United? Dla mnie to dziwne ze Juve jako wielki klub sprzedaje takiego zawodnika, druga sprawa że wrócił do Manchesteru gdzie już raz go oddali. A ceny nie skomentuje
0
Kiedy do treningów wracają nowi zawodnicy Digne, Umtiti i Gomes?
0
Wracam z pracy na drugą połowę, a tu takie klopsy narazie
4
Nie ma co płakać, po kontuzji Messiego pół fioetowej skakało z radości...
4
Szkoda kontuzji Ronaldo, ale robienie teraz z niego wielkiego bohatera bo grał kilka minut z kontuzja przez kibicow realu robi się załosne.
0
Dobre mecze Ronaldo w tym roku można policzyć na palcach jednej ręki jak do tej pory
0
Po pierwsze nie mógł strzelić bramki na "camp noveu" bo taki stadion nie istnieje. Po drugie jeśli chodzi o Euro to Ronaldo nie mieści się nawet w pierwszej XI jak dla mnie, a w finale jest też dużo lepszy w tym roku Griezmann.
1
Niestety Ronaldo większość bramek w LM tez strzelil w poprzednim roku
5
Długo już kibicowałem Hiszpanom, ale nie dziś. Po dzisiejszym finale Copa jakoś mnie porażka Hiszpanów nie przejeła
0
Oby wrócił i za 4 lata zdobył Copa!
1
To już czysty pech, a pomyśleć że dopiero co w grupie ich ograli...
2
Higuain marnujący setke w finale to już klasyk.
0
Kurde tak to sie pieknie uklada, ze naprawde mamy szanse wejsc do tego finalu! Oby sie udalo. PS Na fioletowej pewnie ból głowy czy kibicowac rodakom czy boskiemu krisztjano
0
No właśnie na drabinkach jest już wpisane Portugalia-Chorwacja, ale w studio mówili co innego wiec dopytuje. W takim razie Portugalia ma wielkie szczescie po tej bramce Islandii.
0
Jakie muszą byc wyniki o 21 zeby Portugalia grała z Niemcami???
0
Unikamy Niemców, Włochów, Francuzów, Anglików a przede wszystkim Hiszpanów, aż do finału! Wierzymy!
1
Zdyskwalifikować to powinno się francuzów odpowiedzialnych za organizacje Euro, a nie piłkarzy, którzy niczemu nie zawinili.
0
Nie wiem co musialo by sie wydarzyc zebysmy nie awansowali