kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale przy zwycięstwie Irlandii i naszej ewentualnej porazce z Ukraina wchodzi mala tabela i mozemy skonczyc na 4
8
Rumunia jak Ronaldo, czeka na karne xd
4
Barca 1-0 Czechy
0
Dobry polski stream na euro? Moze byc platny
0
Orientuje sie ktos czy na multimedii jest jakis zagraniczny kanal nie kodujacy euro?
1
Obyśmy go kupili jeszcze Mustafi i bd ok.
9
Sprzedac Bartre, kupic drozszego slabszego zawodnika. Logika Barcy
0
Te afery podatkowe piłkarzy Barcelony pokazuja, ze Hiszpanow boli dominacja Katalonczykow na krajowym podworku
0
Normlanie jest okienko na dole ekranu przy przezuwaniu w dol
0
Gdzie Kristjano?
1
Nie są oryginalne bo takie jescze nie wyszły, a jak beda to za 300zł. Na allegro są podrobki ale często naprawde fajnie wykonane a i dużo tańsze :)
0
Na allegro juz sprzedają nowe koszulki :)
1
A jeszcze Igrzyska :)
0
30 maja :)
44
Kartla dla Javiera prawidlowa, ale gdyby ta sama sytuacja wystapila na nasza korsysc to gadano by o tym ze to dopiero 35 minuta wiec sedzia powinien dax zolta.
0
Puta sevilla!
3
Leca mi dzis w TV 4 finaly krajowych pucharów, a jutrzejszy najwazniejszy musze ogladac na streamie xd
12
To mu akurat wyszło xD
0
To elegancko. Dzięki!
0
Wiecie może czy finał PK bedzie mozna obejrzec gdzie indziej niż w Canal +? Bo wiem że finał LM wykupiło TVP.
2
Czyli real w LM gral tylko z jednym mistrzem kraju i doszedl do finalu. To mowi wiele o tej edycji podobno najlepszych rozgrywek na swiecie. Moim zdaniem takimi rozgrywkami jest La Liga
0
Gestykulowal wybicie pilki na aut jako zagranie fair play po czym zagral pilke do niepilnowanego zawodnika Granady i zrobiło sie groznie
1
Cuenca ty @*!
0
Dramat w Madrycie. Traca teraz dwa trofea
0
Potem mowia ze naszym przeciwnikom pokazuje sie najwiecej czerwonych kartek. Tylko ze powinno byc ich duzo wiecej
0
Granada jest na fali, wiemy jak meczyl sie tam real, ale musimy to wygrać! Vamos
0
Wychowankiem to on jest espanyolu
3
Szkoda ze nie zrobili nagrody za najlepszego prezesa i zmiennika. Taka nagroda pocieszenia dla Czeryszewa
1
Jeszcze 49 godzin. Boze niech to juz minie!
18
Tymczasem kolejny pilkarz tym razem z Deportivo otwarcie mowi że woli aby to Real zdobył mistrza. Po tych wszystkich wpowiedziach wychodzi jak Barcelona jako klub z katalonii ma w tej lidze ciezej a i tak radzi sobie najlepiej