1

Ale przy zwycięstwie Irlandii i naszej ewentualnej porazce z Ukraina wchodzi mala tabela i mozemy skonczyc na 4

8

Rumunia jak Ronaldo, czeka na karne xd

4

Barca 1-0 Czechy

0

Dobry polski stream na euro? Moze byc platny

0

Orientuje sie ktos czy na multimedii jest jakis zagraniczny kanal nie kodujacy euro?

1

Obyśmy go kupili jeszcze Mustafi i bd ok.

9

Sprzedac Bartre, kupic drozszego slabszego zawodnika. Logika Barcy

0

Te afery podatkowe piłkarzy Barcelony pokazuja, ze Hiszpanow boli dominacja Katalonczykow na krajowym podworku

0

Normlanie jest okienko na dole ekranu przy przezuwaniu w dol

0

Gdzie Kristjano?

1

Nie są oryginalne bo takie jescze nie wyszły, a jak beda to za 300zł. Na allegro są podrobki ale często naprawde fajnie wykonane a i dużo tańsze :)

0

Na allegro juz sprzedają nowe koszulki :)

1

A jeszcze Igrzyska :)

0

30 maja :)

44

Kartla dla Javiera prawidlowa, ale gdyby ta sama sytuacja wystapila na nasza korsysc to gadano by o tym ze to dopiero 35 minuta wiec sedzia powinien dax zolta.

0

Puta sevilla!

3

Leca mi dzis w TV 4 finaly krajowych pucharów, a jutrzejszy najwazniejszy musze ogladac na streamie xd

12

To mu akurat wyszło xD

0

To elegancko. Dzięki!

0

Wiecie może czy finał PK bedzie mozna obejrzec gdzie indziej niż w Canal +? Bo wiem że finał LM wykupiło TVP.

2

Czyli real w LM gral tylko z jednym mistrzem kraju i doszedl do finalu. To mowi wiele o tej edycji podobno najlepszych rozgrywek na swiecie. Moim zdaniem takimi rozgrywkami jest La Liga

0

Gestykulowal wybicie pilki na aut jako zagranie fair play po czym zagral pilke do niepilnowanego zawodnika Granady i zrobiło sie groznie

1

Cuenca ty @*!

0

Dramat w Madrycie. Traca teraz dwa trofea

0

Potem mowia ze naszym przeciwnikom pokazuje sie najwiecej czerwonych kartek. Tylko ze powinno byc ich duzo wiecej

0

Granada jest na fali, wiemy jak meczyl sie tam real, ale musimy to wygrać! Vamos

0

Wychowankiem to on jest espanyolu

3

Szkoda ze nie zrobili nagrody za najlepszego prezesa i zmiennika. Taka nagroda pocieszenia dla Czeryszewa

1

Jeszcze 49 godzin. Boze niech to juz minie!

18

Tymczasem kolejny pilkarz tym razem z Deportivo otwarcie mowi że woli aby to Real zdobył mistrza. Po tych wszystkich wpowiedziach wychodzi jak Barcelona jako klub z katalonii ma w tej lidze ciezej a i tak radzi sobie najlepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?