kanz1794
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mierdoslawski powinien komentować mecze ekstraklasy
16
To mnie właśnie martwi najbardziej. W ostatnich sezonach zawsze mieliśmy stadiony na których szło ciężko, ale u siebie wygrywaliśmy praktycznie z każdym. Teraz punkty zaczynamy tracić nawet w domu.
0
Albo, że w 2015 wygraliśmy pierwszy w historii tryplet. Jesli chodzi o Real to gdyby nie chamskie zabranie nam Di Stefano, nie mieliby tak dużej liczby pucharów.
0
Jest na CDA. Film genialny, ale polski lektor i jakość pozostawia wiele do życzenia
4
Polecam obejrzeć film Barca. Prawdziwa historia FC Barcelony.
0
A co do wczorajszego meczu to gra była tragiczna, ale stratę punktów tam trzeba liczyć na początku sezonu. W poprzednich dwóch sezonach nie wyzwozilismy stamtąd nawet punktu, a potem zdobywalismy trofea. Trzeba poczekać do Soboty i wtedy wyciągać wnioski.
0
Zdrowy Iniesta to nasz klucz do zwycięstw. Dopiero teraz dostrzegamy co znaczy dla Barcy środkowy pomocnik, bez Iniesty i Xaviego jest lipa.
16
Co do Bayernu, to zdaję sobie sprawe, że to dopiero początek sezonu, ale ich gra nie zachwyca. Chciałbym zobaczyć miny hejterów Guardioli i zwolenników
Carlo, bo przecież "Bayern to samograj"
6
Co z tego że Real zremisuje i zajmie 2 miejsce
Ominą wtedy City, najprawdopodobniej Juventus i możliwe że Bayern
53
Dajcie mu to Złotą Piłkę bo się chłopak zesra.
1
Zagraliśmy słaby mecz i po części rozumiem krytykowanie zespołu. Jednak gdyby nie oczywiste błędy sędziego, mogłoby być 3-0 i wyglądałoby to zupełnie inaczej.
0
Nie Kameni, a sędzia.
0
Mam problem na sopcasthd.tv, załozylem juz drugie konto i przy logowaniu podaje ze dalem złe dane. Login i hasło wpisuje na 100% dobre. Ma kto tak?
2
Dziś czekam na wielki mecz Neymara. Musi pociągnąć drużynę, a następnie wykartkowac się przed Derbami.
0
Mam nadzieję że trafia do Gdynii
0
Śledzi ktoś La Liga Referees na twitterze? Póki co to sędziowie znacznie częsciej mylą się na korzyść Realu, a nie naszą.
0
Najlepsze jest to, że w obecnej sytuacji Barcelona wychodząc z 1 miejscaa o wiele trudniejszych rywali niż Real z drugiego.
13
Najlepsze jest jak mówi, że nie zaczął kibicować Realowi że względu na trofea, a zaraz że jego początek z Królewskim to wygrany finał LM w 98.
0
Siemanko. Wiecie jak jakością streama sopcasthd.tv bo zastanawiam się czy nie wysłać sms i.obejrzeć dzisiejszy mecz z polskim komentarzem.
14
Wspaniałe jak przy byciu tak wielkim piłkarzem można być wciąż tak skromnym. D10S!
3
Moim zdaniem Paco dziś powinien zagrać od początku. Ten mecz to idealna okazja żeby dać odpocząć Suarezowi
1
Tak wygrywa Madryt!
20
Tak krzyczeli po meczu z Valencią. Cóż długo nie trzeba było czekać na karnego po zagraniu głową dla przescieradeł.
12
Nie wierze co słysze. Cristiano ma dżisiaj niesamowitą forme strzelecką. Gol z karnego i po rykoszecie.
0
Komentatorzy mówią o aktorskiej grze po ręce zawodnika Alves. Mówili tak po ręce Ramona?
0
Niestety tego programu jeszcze nie mam, czego też nie rozumiem .
0
Mecz Barcelony na Eleven zacznie się po 20 minucie.
1
Czy to prawda co usłyszałem że tak duży klub jak Real zapisał w umowie zakaz gry Llorente w meczu przeciwko im?
0
Ta? Ciekawe kiedy
0
To ja się pytam Pana Tebasa gdzie nominacja dla Lewego? Przecież zaszedl dalej w LM niż Barcelona.