12

Kuba: widziales mine Ronaldo po meczu, plakal
Grzesiu: jak po kazdej innej porazce xdd

0

Ale mamy super strone! VeB

0

Na fioletowej od jakiegoś tygodnie chyba codziennie pojawia sie jakis news dotyczacy Barcy :) Powtor Messiego jest nawet tematem glownym xd

2

Mowil ze zagra tam gdzie dostanie pierwsze powołanie

6

Pewnie wiekszosc z was wie ale na facebook po wejsciu na profil Barcy jest mozliwosc ozdobienia swojego zdjecia konturem herbu Barcelony :)

0

Ostatnie El Clasico wlasnie tak wygladaly, niestety nikt na roku nie jest kibicem Barcy a reszczie znajomym ten termin akurat nie pasuje :(

0

Ok, wiec chyba zaryzykuje obejrzenie El Clasico w internecie :)

0

Wie ktos moze jak jest z El Clasico na sopcascie. Ogolnie mecze chodza mi dobrze ale nie wiem czy przy duzym zainteresowaniu meczem nie bd zadnych problemow. Co myslicie? Czy moze wykupic eleven na player.pl, jak chodzi?

0

Orientuje sie moze ktos czy bd jakies wspolne ogladanie el clasico na terenie trojmiasta. Szczegolnie Gdynia mnie interesuje

0

Szkoda w Europie gramy mecze towarszyskie więc ronaldo i bale odpocznie, a Neymar musi grać oby wrocil caly

0

Noo typ jest strasznie żałosny

0

Ale żeby aż tak w 3 minuty po meczu usuwaja tabele

21

Ahahah zobaczcie co na fioletowej znikło :)

0

Znakomity piłkarz za czasów Milanu szkoda że poszedł do realu gdzie przestał błyszczeć, ale obecnie Barcelonie nie potrzebny. Co do R10 wziąłbym go tak po prostu, by zobaczyc go jeszcze choć raz w koszulce Barcelony :)

0

Mam nadzieje na United :)

0

Obysmy juz w 1/8 nie trafili na PSG

0

Ma ktos link na sopcast?

0

Zapomniałeś dodać że czerwona kartka za wyzwanie sędziego nie dotyczy piłkarzy Realu

10

Carlos del Cerro Grande (Madrid, Comunidad de Madrid, España, 13 de marzo de 1976).... Nic dodać

0

Jak tak dalej pojdzie to nawet Ronaldo nam strzeli

0

Mi chodzilo ladnie. Bez scinania dobrs jakosc, ale zawsze problem robil sie po ponad godzinie ogladania mianowicie stream sie pauzowal. Na poczatku po lliknieciu znwo na play dzialal 5 minit, potrm 2 minuty a potem po lazdym wlaczeniu stipowal sie co chwile i tak ogladanie na player.pl konvzylo sie dla mnie w 70 minucie

1

Do meczów LM czy LE bierze się sedziego który nie jest narodowości druzyn które ten mecz rozgrywają i tu w Hiszpanii jest problem. Katalończycy nie uwazaja sie za Hiszpanów przez co ci tez nie daza ich sympatią dlatego Barcelona ma pod górke. Hiszpan sędziujacy El Clasico to to samo co Hiszpan sędziujący mecz Realu na przykład w meczu z zespołem z Anglii, ale tu jest gorzej bo nienawisc do Katalonii jest większa niz do obcych panstw w przypadku hiszpanów. Smutne

4

Celta miala chyba wiecej okazji niz z nami a mimo to przegrywaja, w dodatku drugie zoltko za dyskusje. A ronaldo moze bezkarnie obrazac sedziow lapiac sie za genitalia

0

Ma ktoś link na Sopcasta najlepiej 3000-4000kbps?

1

Ważne ze jest Bartra w koncu

0

Zawsze jak postawie na Arsenal czy to z Zagrzebiem czy z Olimpiakosem to przegrywalem kupon, wiec postawilem ostatnio na United i tradycyjnie Arsenal kupon znowu zepsuł XD

0

Najlepiej dla mnie ogladac na Sopcast, na facebooku podaja linki :)

0

Real tez nie gra najlepiej ale jesli nasza obrona bd dalej tak wygladac to boje sie o Klasyk

1

O czym ty mowisz typie

0

Tak trudno :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?