katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A Ty jak nie masz nic innego do powiedzenia to wyjdz i nie wracaj
1
Witam ma ktoś link z youtube do meczu Barcy :)
0
Ma ktoś link do meczu Barcy z Youtube :)
0
Dzięki wielkie :)
0
Ma ktoś link do Argentyny ale z Youtube ?
0
Komentarz usunięty
0
0
Super wiadomość :)
0
Ma ktoś link do meczu na youtube, jak tak podajcie z góry dzięki
0
Dzięki wielkie ;)
0
Powie Mi ktoś kiedy losowanie LM z góry dzięki ;)
0
Neymar zawieszony jest jakbyś był bardziej na bieżąco to byś wiedział
0
Podalby mi ktoś klasyfikację strzelców 2015 r. z góry dzięki ;)
0
Di Maria na wylocie z MU fajnie jakby dołączył do nas chodź to mało prawdopodobne ;)
0
Trzeba podążać tą ścieżka i wygrać na Camp Nou :)
0
Takie osoby się ceni nie obraża, nie szuka wymówki, szanuje rywala brawo :)
39
Słabszy człowieku nawet nie wiesz że sam się oszukujesz
4
W środę Real - Sevilla oby Sevilla dala radę
0
W środę Real - Sevilla
0
Już był mecz Ligowy z AM, Ney wtedy był kreatorem gry, był wszędzie ;)
0
Na razie bez pomysłu
Alba, Iniesta, Suarez piach nic nie grają
Leo, Ney, Rafinha najlepsi póki co
0
Obstawiam 2-0 i kolejne świetne spotkanie naszej magicznej dwójki Leo-Ney :)
0
Prawie Ci uwierzyłem
0
A co tu kryć taka prawda sędziowie nie w jednym meczu byli głównymi aktorami Atletico nie powinno miec karnego i powinni mieć, w meczu ligowym AM powinno dostać czerwoną za faul na Neymarze, ile karnych z d..y było
0
City nic nie gra, liczę na dwa pewne zwycięstwa
0
Po co dążyć temat sędziowie w Hiszpanii dostają kasę za takie sedziowanie jak Ci w Katarze nic dziwnego że są takie jaja
0
Jeśli utrzymamy taką formę to nie boje się o wynik licze na pewne zwycięstwa :)
1
Jak biali nie strzela im jeszcze z 3 bramek to będzie sukces dla RSSS
0
Powiem tak póki piłka w grze wszystko jest możliwe ;)
0
Jeśli Leo będzie grał przez ten rok jak teraz to Złota Piłka jego, powiem nawet więcej jeśli Ney będzie grał jak do tej pory to na 100% znajdzie się w trójce finalistów ;)