0

Dzieki ;) szkoda

0

Wiecie może jaki mecz dzisiaj transmituja na Eleven ??

1

Przypomina Mi się mecz Barcy z Arsenalem kiedy była identyczna sytuacja i za Wojtka wszedł Almunia i 3 brameczki wpuszczone ;)

0

A Pepa nie ma ;)

0

Witam nie wiecie czy Eleven można oglądać także na tablecie ?

0

Dzięki wielkie ;)

0

Wie ktoś czy będzie link z youtube do meczu ?

0

Zawsze jest sposób na wyciągnięcie piłkarza z klubu tylko przy niektórych trzeba się nieźle natrudzić i wydać niesamowicie wiele pieniędzy, jak to mówią z niewolnika nie ma pracownika ale piłkarz też musiałby pomóc coś jak Fabregas przechodząc do Barcy, bo jeśli Barca naprawdę chce obronić tytuł to kadra też musi być silna a kim Barca ma straszyć jak nie daj Boże któryś z naszych kluczowych piłkarzy złapie kontuzje wejdzie Roberto, Munir, czy Adriano dobrze że od stycznia będą Turan i Aleix ale to jeszcze mało

0

Dla mnie jeśli Barca naprawdę miałaby wydać krocie na porządnego zawodnika to moim marzeniem byłby ktoś z tej trójki Veratti, Isco, Hazard ale że są to transfery niemal niemożliwe do zrealizowania to mogliby postarać się o kogoś innego jak np Pogba, Coutinho, lub Pastore.

2

A Ja osobiście jestem zły bo Pedro co jak co zmiennikiem był dobrym i zasłużył na więcej występów za te wszystkie lata i bramki które zdobywał. Moim zdaniem Enrique mógł go przetestowac na pozycji pomocnika jak Roberto testował na PO a On na każdej pozycji by grał piach to czm nie można było spróbować z Pedro na np SPO lub na skrzydle a jak dobrze wiemy Pedrito to szybki zawodnik i dobry w destrukcji ale to tylko moje osobiste zdanie i teraz już za późno, zostaje Mi tylko podziękować Pedro za te wspaniałe lata, piękne, decydujące bramki, niezapomniany uśmiech, PEDRO dziękuję i powodzenia w The Blues :)

0

BRAMKA

Claudio Bravo
Ter Stegen
Jordi Masip

OBRONA

Dani Alves
Douglas
Adriano
Javier Mascherano
Gerrard Pique
Jeremy Mathieu
Marc Bartra
Thomas Vermaelen

POMOC

Aleix Vidal
Andres Iniesta
Rafinha
Alen Halilovic
Sergi Roberto
Sergi Samper
Sergio Busquets
Arda Turan


ATAK

Leo Messi
Luis Suarez
Munir
Sandro Ramirez
Neymar

SPRZEDAĆ

Roberto
Munira

KUPIĆ

Verattiego
napastnika typu np Nolito lub coś jak Aduriz wysokiego
Obrońce Abdennoura

Co wy na to

2

Trudno sie z TB nie zgodzić, tak samo Puy byłby lepszy od Bartry, a widzieć jeszcze po lewej stronie biegajacego Erica jako zmiennik dla Alby coś pięknego a za Roberto chciałbym widzieć Toure ale jako zmiennik to to by nie wyszło ;)

0

PKC Group Poland 3 zmiany i teraz najlepsza by była 2 ale nie musze iść na 3 ;/

1

chester43 Ja również dziś na nocke po urlopie w najgorszym momencie kończy się urlop ;/

0

Na pewno nie Roberto , już bym wolał 3 obrońców wyjść niz stawiać na Roberto już pokazał co potrafi z Chelsea jak go Hazard ośmieszył i wszedł jak w masło

0

Roberto na PO serio -,-

0

Tyle że nie działa normalnie to pisze że mecz za 30 min itd

0

Komentarz usunięty

0

Będę wdzięczny ;)

0

Podrzuci ktoś link do Barca - United z youtube

0

obstawiam że znów jakaś dogrywka lub karne, Argentyna nie umie wykorzystać swojego potencjału jakim jest atak, Argentyna gra identycznie jak na mundialu

7

Sędzia w tym meczu to była kpina

1

Leo Messi czemu mnie to nie dziwi :3

0

Ma ktoś link do meczu Argentyny, chodzi mi o link z youtube

0

Ja widziałbym kogoś z tych grajkow Di Maria, De Bruyne, Veratti, Isco, Hazard, Reus ale wiadomo że połowa z nich jest nie do ruszenia a co dopiero do ściągnięcia ;)

0

Ma ktoś link do wczorajszej fety bo na tvp1 nic nie pokazali ;/

0

Też bym poprosił ;)

0

Ma byc na youtube

8

Wie ktoś o ktr jtr jest przejazd zawodników po mieście?

1

Kto został królem strzelców LM Messi chyba bo ma najwięcej asyst ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?