0

Macie może link do meczu aby na tablecie obejrzeć

0

Macie jakiś link do meczu bo z Futbol i Telewizjada zacina

0

Macie jakiś link bo futbol i telewizjada tnie

0

Nie pomyślałeś może że jest za słaby na Barce i po prostu Lucho go nie widzi w składzie ;)

0

Serio My z tak słabą Celta 1-1 nadal

0

Kombinuja strasznie a najbardziej Ney partoczy mam nadzieje że się obudzi w przerwie bo ostatnio nie tylko dzisiaj gra przeciętnie

110

Ale niektórzy tutaj to idioci, wyzywaja naszych zawodników. Takie rzeczy się zdarzają, jest jeszcze 45 min i damy rade a do innych jak macie zamiar wyzywać piłkarzy to zapraszam do Ekstraklasy

0

Rozumiem że Ney lubi kiwac ale nie raz przesadza

0

To wyłącz mecz i obejrz sobie Real o 20.30

0

Ma ktoś link po pl bez zacinek bo szczerze mówiac ciężko taki znaleźć z góry dzięki ;)

0

jest jest ale zacina ciągle ;/

0

Ma ktoś link po pl bez zacinek bo szczerze mówiac ciężko taki znaleźć :)

0

Stary nie żyj przeszłością taki duet był świetny jeszcze 3,4 sezony temu a w Barcelonie wymagania są wyższe. Jak Sergi Roberto jako pomocnik lepiej sobie radzi na PO od Alvesa to coś o tym świadczy, Alves po prostu się wypil. Obudz się a nie żyj sezonem 2009-2010

1

Proszę zdejmijcie Alvesa ból dla oczu

4

Dla Mnie już dawno Alves powinien opuścić ten klub a wiek tym bardziej to potwierdza

3

Bartra to dawno po za kadrą

0

Ney dzisiaj wyjątkowo słabo ale zdarza się

0

Osobiście uważam że Valencia z tej trójki jest najsłabsza i to na Nich bym chciał aby Barca trafiła, lecz ogólnie cała trójka nie należy do słabych a tym bardziej z żadną z tych ekip nie wygralismy w lidze. A jeśli awansujemy do Finału na co liczę to chciałbym trafić na Celte aby w końcu zagrać z kimś innym a nie cały czas z Sevilla ;)

0

No tak bo tylko gazety łączą Neymara i Lewego z Realem a sam Perez ich nie chce. On i zarząd dają na siłę co jedną to wyższą oferte choć niejednokrotnie potwierdzali że zostają w swoich drużynach

0

Ten Real to się tylko i wyłącznie kompromituje oprócz tego że przekręcają słowa Neya by wyszło tak jak Oni chcą to jeszcze wmawiaja sobie że Lewy czeka by do Nich pójść śmieszny klubik :D

0

Tak to ten sam geh :)

1

Ale czego tu się dziwić, przecież nie od dziś wiadomo że sędziowie w Hiszpanii są niewidomi i głusi

0

Stary Real powinien mieć ewidentnego karnego

1

69 jest nadzieja

0

Real płakał jak sprzedawał Adana

0

Ma ktoś link do meczu Realu aby obejrzeć na tablecie bo na Telewizjada tnie co chwile

0

Dlatego liczę chociaż na walke ze strony Betisu, aby nieustannie naprzykszali życie Realowi

4

Liczę że Betis nie da się zgwałcic tak jak Gijon, ciężko wierzyć że Betis urwie pkt białym ale nie takie cuda się zdarzały, najważniejsze będzie pierwsze 20 min, i brak karnego dla Realu, wtedy można jeszcze czegoś pozytywnego oczekiwać

0

Liczę że Betis nie da się zgwałcic tak jak Gijon, ciężko wierzyć że Betis urwie pkt białym ale nie takie cuda się zdarzały, najważniejsze będzie pierwsze 20 min

0

Wątpię, choć liczę że Betis nie da się zgwałcic jak Gijon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?