katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Macie może link do meczu aby na tablecie obejrzeć
0
Macie jakiś link do meczu bo z Futbol i Telewizjada zacina
0
Macie jakiś link bo futbol i telewizjada tnie
0
Nie pomyślałeś może że jest za słaby na Barce i po prostu Lucho go nie widzi w składzie ;)
0
Serio My z tak słabą Celta 1-1 nadal
0
Kombinuja strasznie a najbardziej Ney partoczy mam nadzieje że się obudzi w przerwie bo ostatnio nie tylko dzisiaj gra przeciętnie
110
Ale niektórzy tutaj to idioci, wyzywaja naszych zawodników. Takie rzeczy się zdarzają, jest jeszcze 45 min i damy rade a do innych jak macie zamiar wyzywać piłkarzy to zapraszam do Ekstraklasy
0
Rozumiem że Ney lubi kiwac ale nie raz przesadza
0
To wyłącz mecz i obejrz sobie Real o 20.30
0
Ma ktoś link po pl bez zacinek bo szczerze mówiac ciężko taki znaleźć z góry dzięki ;)
0
jest jest ale zacina ciągle ;/
0
Ma ktoś link po pl bez zacinek bo szczerze mówiac ciężko taki znaleźć :)
0
Stary nie żyj przeszłością taki duet był świetny jeszcze 3,4 sezony temu a w Barcelonie wymagania są wyższe. Jak Sergi Roberto jako pomocnik lepiej sobie radzi na PO od Alvesa to coś o tym świadczy, Alves po prostu się wypil. Obudz się a nie żyj sezonem 2009-2010
1
Proszę zdejmijcie Alvesa ból dla oczu
4
Dla Mnie już dawno Alves powinien opuścić ten klub a wiek tym bardziej to potwierdza
3
Bartra to dawno po za kadrą
0
Ney dzisiaj wyjątkowo słabo ale zdarza się
0
Osobiście uważam że Valencia z tej trójki jest najsłabsza i to na Nich bym chciał aby Barca trafiła, lecz ogólnie cała trójka nie należy do słabych a tym bardziej z żadną z tych ekip nie wygralismy w lidze. A jeśli awansujemy do Finału na co liczę to chciałbym trafić na Celte aby w końcu zagrać z kimś innym a nie cały czas z Sevilla ;)
0
No tak bo tylko gazety łączą Neymara i Lewego z Realem a sam Perez ich nie chce. On i zarząd dają na siłę co jedną to wyższą oferte choć niejednokrotnie potwierdzali że zostają w swoich drużynach
0
Ten Real to się tylko i wyłącznie kompromituje oprócz tego że przekręcają słowa Neya by wyszło tak jak Oni chcą to jeszcze wmawiaja sobie że Lewy czeka by do Nich pójść śmieszny klubik :D
0
Tak to ten sam geh :)
1
Ale czego tu się dziwić, przecież nie od dziś wiadomo że sędziowie w Hiszpanii są niewidomi i głusi
0
Stary Real powinien mieć ewidentnego karnego
1
69 jest nadzieja
0
Real płakał jak sprzedawał Adana
0
Ma ktoś link do meczu Realu aby obejrzeć na tablecie bo na Telewizjada tnie co chwile
0
Dlatego liczę chociaż na walke ze strony Betisu, aby nieustannie naprzykszali życie Realowi
4
Liczę że Betis nie da się zgwałcic tak jak Gijon, ciężko wierzyć że Betis urwie pkt białym ale nie takie cuda się zdarzały, najważniejsze będzie pierwsze 20 min, i brak karnego dla Realu, wtedy można jeszcze czegoś pozytywnego oczekiwać
0
Liczę że Betis nie da się zgwałcic tak jak Gijon, ciężko wierzyć że Betis urwie pkt białym ale nie takie cuda się zdarzały, najważniejsze będzie pierwsze 20 min
0
Wątpię, choć liczę że Betis nie da się zgwałcic jak Gijon