3

http://www.fangol.pl/view/207337/rio-mocno-skrytykowal-barce?barc podsuwanie naszej obecnej Barcy, nic dodać nic ująć

1

Gomes to momentami nie wie co robić na boisku czy pokazać się Messiemu na oczy czy wgl dotykać tej piłki

0

Dobrze przynajmniej nie dostajemy batów od Realu w LM, ale z Realem dostaniemy większy w lidze

0

Nasi zero zaangażowania, a o grze to nawet szkoda strzępic ryja, zero ruchu, jak Messi robi akcje to Nasze pachołki stoją i patrzą co On zrobi, Neymar odbija się od piłkarzy Juve jak od ściany, Suarez wywraca się jak w meczu z PSG i tylko szuka faulu, w pomocy nie da się nic pozytywnego dostrzec, Iniesta już widać wiek który się przebija, Rakitic to w sumie to samo czyli nic, Mathieu w każdej akcji 1vs1 zamiast atakować cofa się i tak padła 1 bramka Dybali, czuje ze skończy się jak w Paryżu, w sumie wynik taki sam do przerwy

0

Obecna Barca w LM to jak gra Argentyny zza Bauzy

0

Obawiam się że po meczu nie będzie trzeba tego komentować

1

Gomes zrobi robotę tak jak w każdym meczu którym występuje

1

A może I Love Poland

0

Od dawna nie da się zrozumieć polityki transferowej Naszego zarządu ale chu.. tam. Denis ma duży potencjał ale nie dostaje szans i jego rozwój wgl nie idzie w górę, Gomes to transferowe nie porozumienie, chłop wysoki a wywraca się przy każdym kontakcie może za dużo Ronaldo ogląda na treningach reprezentacji, Rakitic ma parę dobrych spotkań ale wiekszosc to słabe, jego rodak Luca go zjada, Rafinha też bardzo duży potencjał ale szklany jak porcelana. Nam jest potrzeba jednego pomocnika z topu lub dwóch bo Andres młody nie jest, fakt ma następcę Denisa ale potrzebny jest ktoś jak Veratti lub Coutinho i ktoś dla alternatywy dla Sergio. Spójrzmy prawdzie w oczy nie mamy ławki jak wyjdzie najsilniejsza jedenastka to nie ma kto wyjść z ławki i zrobić roboty, mieliśmy dowód w spotkaniu z Malaga że na początku 2 połowy musiał wejść Iniesta a co jakby grał od początku to kto miałby wejść żeby namieszać, pomocy nie mamy i tyle

0

Jeszcze parę sezonów temu Nasza pomoc była najsilniejsza w Europie a teraz jedna z najsłabszych, taka drużyna żeby nie miała silnej pomocy, porażka ;/

0

Kameni to nawet nie musi robić show bo to Nasi zawodnicy robią show z tej ligi

2

A może to nowa taktyka Lucho, wygrywać mecze w 10 bo z Gomesem tak można to ocenić

3

Gomes więcej fauli w tym meczu niż dobrych zagrań w całym sezonie

0

Gomes to czarny charakter w naszej drużynie

6

Gomes to nie nadaje się nawet do druzyn pokroju Celty czy nawet Las Palmas to jest Kłoda i to bez żartów, a jego kontakty z piłką to byle szybko ja odegrać

0

Sandro > Gomes wszystko w temacie

1

Gomes zawodnik przywracający się w każdym kontakcie

0

podałby ktoś bramki z meczu Barcelona - Arsenal 4-1 po pl z góry dzięki ;)

1

Rakitić jest tak irytujący, chłop wygląda jakby był zjarany, nie dość że wolny to i bezskuteczny

0

Orientuje sie ktoś ile może kosztować wymiana sprężyn przednich w Oplu Corsie b ??

0

Mundo Deportivo Messi pokazuje ile Barca ma zamiar strzelić w środowy wieczór

0

Star Starachowice

0

https://www.facebook.com/134081569962776/photos/a.142031622501104.15144.134081569962776/1290651597639095/?type=3&theater

Wiadomo może to nie prawdziwe źródło ale ciekawe bo było gdzieś że popiera kare dla Leo ale ciekawe czy taką wypowiedzią też się podzielił

0

Maradona: "Cztery mecze zawieszenia dla Messiego? Był dziwką dla sędziego i zasługuje na maksymalną karę."

Ciekawe czy to prawda że tak powiedział, jeśli tak to już nawet nie jest kompleks Messiego tylko znacznie więcej

8

Messi brama, Ney brama i asysta, Rakieta asysta, Alba asysta, Denis brama Nasi w formie oby tak dalej :)

0

Gerrard Pique ukarany grzywna 3 tys euro za mówienie prawdy o sędziach, dla Niego to grosze a i tak będzie dalej mówił to co myśli Geri jak Stoiczkov cicho siedzieć nie lubi :D

2

Jeśli Isco rzeczywiście przejdzie do Nas to Real strzeli sb sam w kolano a dla Nas będzie to niesamowite wzmocnienie ;)

11

To wyobraź sobie Leo, który nie dość że mija przeciwników jak tyczki to posyła takie piły że nawet cyckiem powinni trafić i marnuja koncertowo sytuację jak np Rafinha, Suarez, Ney i wiele innych, to jest dopiero spokój

0

Aż się chce oglądać takie mecze, nie tylko pod wzgledem szybkości meczu ale również czystej gry bez ostrych fauli na połamanie nóg :)

2

Akurat Ter Stegen miał gów.. do powiedzenia przy bramce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?