0

Jak Nasz zarząd w razie niepowodzenia transferem Verrattiego widzi Paulinho jako następcę to źle z Naszym zarządem

1

Tylko Perez jest do tego zdolny, jedyny plus że Real nie jest nim zainteresowany przynajmniej na razie

0

Niech siedzi tam gdzie jest, idealnie pasuje do tego klubu, Barca sobie bez niego poradzi

0

Akurat ostatnio nasze transfery o które się dobiegalismy są niewypałami i z pewnością ten transfer także okaże się niewypałem, więc myślę że wiarygodne źródło

1

Jak Verratti nie przejdzie do Nas to olac go, jeśli piłkarz nie chce grać u Nas i walczyć o najważniejsze trofea tylko grać za grube miliony i wygrać co najwyżej Puchar Frnacji to niech siedzi w tym Katarskim więzieniu i uśmiecha się z większej premii.

7

Zamiast Verratti fichado mamy Leo Messiego i chyba na tym koniec transferów z topu :D

0

Ja polecam nagrany w Barcelonie horror ,, Rec " cz. 1,2 i Rec 4 Apokalipsa oprócz Rec 3 Geneza bo to nie straszne ale 1 i 2 dają mocno popalić, szczególnie oglądając w nocy

0

Później Barca będzie go wykupywac za grube miliony, dobry grajek

2

Doszło do tego że obecna Barcelona nie potrafi nawet za darmo pozbyć się piłkarza, Barto do dymisji

0

Ani trochę Mnie ten transfer nie cieszy pff

1

ale weź pod uwagę że nie jeden zawodnik uciekł z Barcelony gdy Laporta przegrał wybory. Joan miał znakomite relacje z niejednym zawodnikiem oraz Guardiolą, i podejrzewam że gdyby nadal był na stanowisku to Barca nie wyglądała by tak jak wygląda teraz, afery, problemy itd

11

Kiedyś polityka transferowa Barcy najlepsza na świecie teraz przez jednego Pana fundamenty La Masii są rujnowane. Widać ile znaczył Laporta na stanowisku dyrektora.

0

Sezon się dawno zakończył a w Barcelonie były takie transfery jak Verratti, Bellerin, Paulinho, Deulofeu, Dembele, Lima, Semedo, R. Sanchez, Carrasco i wiele innych szkoda że ani jeden jeszcze z Nich tu nie trafił i jak znam Nasz zarząd żaden z Nich nie trafi :D

0

Wyjdzie w praniu, nie jeden by chciał żeby On został zawodnikiem Barcy ale jest dużo przeszkód które musi przejść Nasz klub jak i sam Marco ;)

17

Była saga z Thiago Silvą teraz jest z Verrattim. I pewnie to samo zakończenie ;)

0



Oglądajcie łezka od razu się pojawia

0



Nie o Wengerze ale tu pasuje :D

0

Pewnie obniżył oczekiwania finansowe za karton fajek :D

27

Ja to niektórych tutaj kompletnie nie rozumiem, jak czytam niektóre komentarze typu po co nam Dembele gdzie będzie grał itd to coś Mnie bierze. No tak lepiej kupić Bellerina i Verrattiego tylko żeby grali w 1 składzie a ławka nam niepotrzebna i znów będziemy oglądać plecy Realu jak w tym sezonie. Lepiej mieć w czym przebierać i mieć konkurencyjną ławke, żeby robili robotę po wejściu na boisko a nie jak w tym sezonie niejednokrotnie wchodzili Nasi i oprócz kilku podań do najbliższego kolegi nic nie wnosili

2

Jeśli okaże się że ta cała saga jest zaplanowana po to by wyłudzić większą pensję to życzę Mu aby został w tym arabskim świecie petrodolarów i nic z Nim nie osiągnął ale mam nadzieję że Marco na prawdę sie stara by przejsc do Nas bo Barca jest stworzona dla Niego.

1

Kto się łudzi że Verratti przejdzie do Nas jest naiwny

21

Obawiam się że ta cała saga to zaplanowana akcja Verrattiego i jego agenta na wyłudzenie o wiele większej podwyżki i jego transfer pęknie jak bańka mydlana

0

To samo pomyślałem że z B klasy go sciągnęli. Porażka totalna ten bramkarz

6

W tym roku Puchar Króla(Królowej) jest nam pisany, piłka nożna, ręczna, piłkarki :D

4

Telenowela pt. Verratti w Barcy będzie bardzo ciekawa i długa ;)

1

BRAWOOO taka walka potrzebna w składzie :)

22

Telenowela z Marco niczym kiedyś z Thiago Silva i pewnie to samo zakończenie

36

Za Valverde się to zmieni

11

PILNE!

DansTesRêves: PSG zaakceptowało ofertę Barcelony za Marco Verrattiego. Włoch kosztować będzie 75 milionów funtów, a w poniedziałek przejść ma testy medyczne!
Ciekawe czy to prawda, osobiście w to wątpię ale miło byłoby się zaskoczyć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?