4

Deulofeu nic nie dojrzał, jak grał samolubnie tak gra dalej, fakt że robi wiatrak na skrzydle lecz gdy nie raz ma lepiej ustawionego kolegę to idzie sam, to jest jego największą bolączka.

0

Fakt ale żeby nie było jak z Isco który gra fenomenalnie a mógł grać u Nas. Kiedyś korzystaliśmy ze szkółki i u nas wyrastały perły z La Masii a teraz niestety musimy kupować Gomesów

0

No forsa swoją drogą ale jeśli na każdego dobrego zawodnika będą oszczędzać to w końcu ucieknie nam sporo świetnych zawodników tak jak Isco któremu daliśmy odejść do odwiecznego rywala. Zobaczymy co pokaże najbliższe okienko ale Real kupił by naprawdę znakomitego zawodnika, fakt że cena jak z kosmosu za 19 latka

0

Kylian Mbappe ponoć powiedział Tak Realowi Madryt cena w granicach 100 mln jeśli to prawda to kolejna perła nam przejdzie koło nosa a Real znów zakupi przyszłościowego zawodnika o wielkich umiejętnościach

0

No nie wiem czy takie głupie, od pomocników wymaga się szczególnie gry w pomocy, ile razy Messi musiał cofac się do pomocy by być rozgrywającym bo Nasi pomocnicy nie potrafią dobrze działać na rzecz naszych napastników, gdyby Nasi pomocnicy byli choć w połowie tak dobrzy jak w Realu to i Nasz atak by był jeszcze bardziej niebezpieczny ;)

0

No tak bo takie podania to na codzień zagrywa Rakitic lub Gomes, żadnej takiej piłki nie potrafią dograć ;)

3

Oglądałem skrót legend Barca - Real (3-2) i Roni w tym meczu 3 asysty palce lizać i lepiej gra w takim wieku niż nasi pomocnicy:D

3

Nie masz racji, My zdecydowanie zasługujemy fakt że w niektórych meczach daliśmy du.. ale w większości spotkań nas perfidnie okradli a i wygraliśmy bezpośredni pojedynek o Mistrza z Realem. A Real nie że w niektórych spotkaniach sędzia im pomógł to i w niektorych spotkaniach powinni grać w 10

1

Jak wygląda mecz Realu jest szansa na stratę pkt z Valencia czy nierealne?

0

Wierzycie w zwycięstwo nietoperzy nad Realem czy 2 razy im się to nie uda?

9

Póki Tebas będzie prezydentem La Liga to cała ta liga będzie nie dość że skorumpowana to szła na rękę Realowi i w każdym sezonie będą takie cyrki

1

I weź tu wygraj ligę jak nawet Perez innych właścicieli przekupuje a co do całej afery to jest śmiech na sali, ta cała liga jest skorumpowana z Tebasem na czele

0

Ma ktoś skrót wczorajszego meczu po pl?

0

Na szczęście Mu nie wyszło

0

Jeszcze wracając do El Classico, trzeba podziękować Zidanowi że zamiast znakomitego ostatnio Isco wystawił Bale który jak sami widzieliśmy długo nie pograł :D

0

Może ciąży na Nim presja, chce robić wszystko jak najlepiej a nie wychodzi mu, Paco tak samo miał potem z meczu na mecz lepiej się prezentował i widać że spadł z Niego ciężar może z Gomesemteż tak będzie oby

19

Mówcie co chcecie ale wejście Gomesa bardzo dużo dało, asysta Alby do Leo było po dobrym podaniu Andre a wcześniej świetnie podawał do Pique który zmarnował więcej niż setke

0

Połowa zawodników to nieudacznicy, w skrócie Barca frajerzy roku

0

Oczywiscie mój błąd :)

0

No nic sezon nie należy do udanych, jeśli przegramy w sobotę z Realem to już po lidze na pewno. W następnym sezonie zarząd musi zrobić porządne wietrzenie w drużynie pozbyć się niepotrzebnych zawodników a kupić porządnych grajków którzy będą przyszłością najlepszego klubu świata. Osobiście nie widzę w następnym sezonie miejsca dla Rakiticia, Mathieu, Turana, Gomesa, fakt Gomes młody może się rozwinie przy nowym trenerze, Rakitić dobry zawodnik ale jednak Barcelona to za wysoki poziom, taki Luka go zjada pod każdym względem. Druga sprawa to kupienie porządnego ŚO bo Pique z Umtittim nie pociągną tego pociągu sami, kolejna pozycja to PO, taki klub jak Barcelona powinna mieć klasowego obrońcę a nie pomocnika, największym błędem była sprzedaż Daniego. Dwóch pomocników top byłoby świetną sprawą ktoś taki jak (Isco, Di Maria, Coutinho, Veratti, Thiago) ktoś z nich jakby zasilił szeregi Dumy Katalonii bomba, no i trener który wprowadzi to co było zza Pepa czyli pressing, szybka gra, strzały z daleka i duża motywacja. No nic trzeba będzie poczekać na nowy sezon zobaczymy co przyniesie ;)

0

Jak już Messi tak gra to znaczy że czas się żegnac z LM

1

A może powtórka z meczu z Bayernem 15 minut do końca i dwie brameczki Leo i jedna Neya

1

Ku.. to ja słabsza noga mam lepsza celność niż większosc piłkarzy Barcy

0

Jak nie ma bramki dla Barcy w 1 połowie tak w drugiej nie odrobia

0

Nasi muszę dzisiaj biegać po boisku jak wczoraj Marcelo do ostatniego tchu

1

Jakby u Nas boczni obrońcy chodzili tak jak w Realu byłaby bajka a pomoc Isco, Kross, Modric, przy naszej to jak Mustang przy Golfie nie odbierając umiejętności Iniescie i Busquetsowi ale na chwilę obecną nie ten poziom

0

Pomoc i boczni obrońcy coś co Barcelona powinna zazdrościć Realowi, kosmos

3

Leo ma przerabane, w Barcelonie dwoi się i troi, kreuje akcje, strzela, wykłada patelnie kolegom a i tak obrona wszystko psuje a koledzy większości nie wykorzystuja co od Niego dostaną, w Argentynie znowu jest tragedia bo tam nic obecnie nie istnieje oprócz nieziemskich umiejętności Leo, szkoda że mając taka kadrę Argentyna nie wygrała jeszcze poważniejszego trofeum.

24

No to Deulofeu oficjalnie nowym wzmocnieniem Barcy w nowym sezonie ;)

6

Oj to od krótkiego czasu kibicujesz Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?