0

Gdyby Rakitic był szybszy to inaczej by to wyglądało a tak to za wolno wszystko mu wychodzi

0

Niestety ale Vidal nie ten poziom na Marcelo

0

Oni też są śmieszni ale jeszcze bardziej żałośni

0

Śmieszne jak transfer Paulinho

2

Tyle razy już się oglądało Gran Derbi a i tak zawsze ciary są :D po zwycięstwo

0

Jeśli Valverde go nie chciał/chce to nie mógł zapobiec transferowi, do cholery czy w tym klubie trener ma gó.. do gadania, wątpię w to żeby Valverde chciał 30 latka za takie pieniądze, paranoja ;/

0

Ciężko być kibicem w obecnym okienku transferowym, oczy bolą, drewno za 40 mln niż Seriego za tą samą cene

0

Póki co nadal jest jak było, czyli jesteśmy w czarnej du.. , póki nie ma oficjalnego potwierdzenia a w nd mecz

1

Barcelona rekiny biznesu haha :D

0

Taa i pewnie pójdzie na piechotę nie mówiąc nic nikomu, przestańcie podawać te głupoty bo już rzygać się chce od tych plot

1

Iniesta już młody nie jest i nie będzie, trzeba już powoli się przyzwyczajać do składu bez Andresa, choć każdego będzie bolało jego zakończenie kariery

28

Od tygodni nic się nie dzieje i w najbliższych dniach pewnie będzie to samo

0

Dziwne że za każdym razem taka informacja z innego źródła a później info że Liverpool twardo stoi przy swoim i nie ma zamiaru go sprzedać

1

Już z 6 razy czytałem taka informacje i za każdym razem inne źródło

0

United to wyszło jakby już 2-0 przegrywali, zero walki

4

Zidane przed meczem: ,, Pany wrzutki i tylko wrzutki do skutku "

0

Paulinho, Soriano i Alex Song :D

1

Jak Deulofeu ma grać tak jak na razie w tym meczu to jestem za, ale wiem mecz towarzyski i przeciwnik jaki jest ale na razie przyjemnie się go ogląda ;)

1

Busi nie mam pytań

0

Nie tylko, jasna cholera

2

Jak potwierdza oficjalnie Coutinho lub Dembele w Barcy to tak, jak Paulinho to już nie ;)

0

Podejrzewam że nawet jutro nie będzie żadnej oficjalki

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

Nie ma to jak wchodzić co minutę z nadzieją że Coutinho oficjalnie w Barcelonie :D

0

Pytanko które już było, jakie źródła są najbardziej wiarygodne odnośnie transferów bo jak czytam co podaje Sport i MD co chwilę inne transfery to szkoda szarpać nerwów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na początku parę fajnych dryblingow a potem wyłączony z gry

4

Chciałbym Lemara w Barcelonie świetny zawodnik :)

0

Dzięki, Turan w sumie kolejny mecz mizernie a Deulo po kontuzji musi się rozegrać pewnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?