katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby Rakitic był szybszy to inaczej by to wyglądało a tak to za wolno wszystko mu wychodzi
0
Niestety ale Vidal nie ten poziom na Marcelo
0
Oni też są śmieszni ale jeszcze bardziej żałośni
0
Śmieszne jak transfer Paulinho
2
Tyle razy już się oglądało Gran Derbi a i tak zawsze ciary są :D po zwycięstwo
0
Jeśli Valverde go nie chciał/chce to nie mógł zapobiec transferowi, do cholery czy w tym klubie trener ma gó.. do gadania, wątpię w to żeby Valverde chciał 30 latka za takie pieniądze, paranoja ;/
0
Ciężko być kibicem w obecnym okienku transferowym, oczy bolą, drewno za 40 mln niż Seriego za tą samą cene
0
Póki co nadal jest jak było, czyli jesteśmy w czarnej du.. , póki nie ma oficjalnego potwierdzenia a w nd mecz
0
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1811503595544981&id=443080359053985
Wszystko w temacie
1
Barcelona rekiny biznesu haha :D
0
Taa i pewnie pójdzie na piechotę nie mówiąc nic nikomu, przestańcie podawać te głupoty bo już rzygać się chce od tych plot
1
Iniesta już młody nie jest i nie będzie, trzeba już powoli się przyzwyczajać do składu bez Andresa, choć każdego będzie bolało jego zakończenie kariery
28
Od tygodni nic się nie dzieje i w najbliższych dniach pewnie będzie to samo
0
Dziwne że za każdym razem taka informacja z innego źródła a później info że Liverpool twardo stoi przy swoim i nie ma zamiaru go sprzedać
1
Już z 6 razy czytałem taka informacje i za każdym razem inne źródło
0
United to wyszło jakby już 2-0 przegrywali, zero walki
4
Zidane przed meczem: ,, Pany wrzutki i tylko wrzutki do skutku "
0
Paulinho, Soriano i Alex Song :D
1
Jak Deulofeu ma grać tak jak na razie w tym meczu to jestem za, ale wiem mecz towarzyski i przeciwnik jaki jest ale na razie przyjemnie się go ogląda ;)
1
Busi nie mam pytań
0
Nie tylko, jasna cholera
2
Jak potwierdza oficjalnie Coutinho lub Dembele w Barcy to tak, jak Paulinho to już nie ;)
0
Podejrzewam że nawet jutro nie będzie żadnej oficjalki
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
Nie ma to jak wchodzić co minutę z nadzieją że Coutinho oficjalnie w Barcelonie :D
0
Pytanko które już było, jakie źródła są najbardziej wiarygodne odnośnie transferów bo jak czytam co podaje Sport i MD co chwilę inne transfery to szkoda szarpać nerwów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na początku parę fajnych dryblingow a potem wyłączony z gry
4
Chciałbym Lemara w Barcelonie świetny zawodnik :)
0
Dzięki, Turan w sumie kolejny mecz mizernie a Deulo po kontuzji musi się rozegrać pewnie