katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I z jeszcze większym bólem patrzy się na ich grę po za Barca
22
Największą głupotą było nie kupienie Isco z Malagi i nie danie szansy Thiago ale byśmy mieli teraz pomocników ehh ;/
3
Alba pięknie :)
1
Pique prawie jak w meczu z Realem na Santiago Bernabeu :D
0
Jak myślicie, jest szansa na powrót Thiago do Barcy?
0
Ma ktoś link do Argentyny na telefon?
21
To jest Messi bramki :D
3
Największa Ci.. a strzeliła ehh ;/
0
Gdyby nie forma Suareza to i efektywniejsze wyniki by były
8
Suarez dramat od początku sezonu do chwili obecnej
0
W pierwszym rzędzie Deulo, L. Suarez, Denis
0
Ale akurat w tym meczu niedokladnych podań było więcej niż samych pozytywów
0
Strasznie się to ogląda jak Nasza teraźniejsza pomoc stoi zamiast biegac
4
Nie wiem czemu taka podnieta Denisem, chłop niby coś biega ale tak naprawdę bezproduktywny, można zobaczyć różnicę klas Denisa a Isco, Denis przy Isco jest jak Giroud przy Messim
1
Więcej niedokladnych podań niż sytuacji bramkowych
1
Suarez swoje ;)
0
Messi gra wgl w 2 połowie? :D
0
Alba wgl sobie nie radzi z Williamsem, pomoc dziurawa w 2 połowie
0
Czerwona kartka, pauza
1
Ja bym powiedział że Ter Stegen jest obecnie numerem 1, wystarczy spojrzeć obronione sytuację 100%, praktycznie 95% skuteczności
0
Gościu Gomes gra na skrzydle gdzie nie powinien a i tak lepsze spotkanie notuje niż Rakitic
1
Akurat Gomes na plus dzisiaj a co do Rakiticia nic nowego
0
Tego się nie da nazwać dryblingiem
1
Mnie bardziej irytuje gra Deulo niż ten mecz
0
Deulofeu chłop dramat, już wolę Suareza bez formy
0
Za to za dużo Deulofeu
1
Jezu nie da się oglądać Deulofeu, chłop jedno i to samo robi, i większość razy bezproduktywny
1
A Ja bym spróbował Paulinho na 9 za Suareza ;)
0
A Ty myślisz że w każdym meczu będą grać jak np z PSG. Właśnie tego nam brakowało w poprzednim sezonie wygrywania spotkań po nie porywającej grze, tak właśnie wygrywał Real w poprzednim sezonie
0
Suarez zejdz wstydu oszczędź