0

I z jeszcze większym bólem patrzy się na ich grę po za Barca

22

Największą głupotą było nie kupienie Isco z Malagi i nie danie szansy Thiago ale byśmy mieli teraz pomocników ehh ;/

3

Alba pięknie :)

1

Pique prawie jak w meczu z Realem na Santiago Bernabeu :D

0

Jak myślicie, jest szansa na powrót Thiago do Barcy?

0

Ma ktoś link do Argentyny na telefon?

21

To jest Messi bramki :D

3

Największa Ci.. a strzeliła ehh ;/

0

Gdyby nie forma Suareza to i efektywniejsze wyniki by były

8

Suarez dramat od początku sezonu do chwili obecnej

0

W pierwszym rzędzie Deulo, L. Suarez, Denis

0

Ale akurat w tym meczu niedokladnych podań było więcej niż samych pozytywów

0

Strasznie się to ogląda jak Nasza teraźniejsza pomoc stoi zamiast biegac

4

Nie wiem czemu taka podnieta Denisem, chłop niby coś biega ale tak naprawdę bezproduktywny, można zobaczyć różnicę klas Denisa a Isco, Denis przy Isco jest jak Giroud przy Messim

1

Więcej niedokladnych podań niż sytuacji bramkowych

1

Suarez swoje ;)

0

Messi gra wgl w 2 połowie? :D

0

Alba wgl sobie nie radzi z Williamsem, pomoc dziurawa w 2 połowie

0

Czerwona kartka, pauza

1

Ja bym powiedział że Ter Stegen jest obecnie numerem 1, wystarczy spojrzeć obronione sytuację 100%, praktycznie 95% skuteczności

0

Gościu Gomes gra na skrzydle gdzie nie powinien a i tak lepsze spotkanie notuje niż Rakitic

1

Akurat Gomes na plus dzisiaj a co do Rakiticia nic nowego

0

Tego się nie da nazwać dryblingiem

1

Mnie bardziej irytuje gra Deulo niż ten mecz

0

Deulofeu chłop dramat, już wolę Suareza bez formy

0

Za to za dużo Deulofeu

1

Jezu nie da się oglądać Deulofeu, chłop jedno i to samo robi, i większość razy bezproduktywny

1

A Ja bym spróbował Paulinho na 9 za Suareza ;)

0

A Ty myślisz że w każdym meczu będą grać jak np z PSG. Właśnie tego nam brakowało w poprzednim sezonie wygrywania spotkań po nie porywającej grze, tak właśnie wygrywał Real w poprzednim sezonie

0

Suarez zejdz wstydu oszczędź

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?