0

Weź wyjdź i idź kibicować City lub PSG tam nie będzie Ci brakować skuteczności i lepszej gry

0

Ale Robben jest irytujący to aż nie da się opisać niczym gra Suareza w obecnej chwili

0

Z jednej strony biorąc pod uwagę poprzedni sezon i mecze z Malaga to wolę żeby podeszli na poważnie do Malagi nawet jeśli okupuja ostatnie miejsce

2

To samo można powiedzieć o Denisie, bo gdy dostaje szansę to zawsze jest na plus, a gra sporadycznie a na pewno spisuje sie lepiej od Rakiticia lub Gomesa

1

Już chyba wolałem oglądać Fabregasa na 9 niż Suareza w takiej formie, dramat

0

Szczerze to Suarez mnie irytuje nawet jak przyjmuje piłkę bo nawet to Mu nie wychodzi

0

Aktualne potwierdzenie formy Suareza

1

Paulinho w tym meczu robi więcej niż Suarez w obecnym sezonie :D

5

Paulinho to dzik pola karnego :D

0

Najbardziej szkoda Mi Denisa bo zasługuje jak mało kto, w każdym meczu na plus a z takim rywalem zdecydowanie powinien grać ;/

4

La Manite przewiduje ;)

0

Ja nadal widzę 2-1 dla Zagłębia

17

Od Paulinho wara bo On zrobił póki co więcej niż wyżej wymienieni

0

Niestety to było do przewidzenia że stracimy w końcu punkty

3

Alba też dno dzisiaj niesamowite

0

Gomes z Rakiticiem mieszanka wybuchowa

0

Gomes w pierwszym składzie będzie ciekawie

0

Dziękóweczka

0

Leci w tv mecz Argentyny?

0

https://pitbull.pl zobacz sobie tutaj

0

Od kiedy Coutinho to Portugalczyk?

0

Nie wiadomo czy nie będzie przełożony

9

Jaki paradoks Iniesta i Roberto lepsi od Rakiticia a to Rakieta pozostał na boisku :D

6

Nie wiem co jest gorsze dyspozycja Realu czy nieporadnosc graczy Alaves

12

Nie kierujcie się słabsza dyspozycja Realu w lidze, wiadomo że Real będzie mocniej zmotywowany na LM, nie od teraz tak jest, obstawiam minimalną wygrana Realu

0

Przeszedł operacje złamanej stopy, kilka miesięcy przerwy

6

Deulofeu jest tak tragiczny że aż wolę Suareza

0

Paulinho dzik dobry

0

Paulinho nie jest typem zawodnika do takiego ustawienia, on jest taka fałszywa 9

1

Suarez na ławce najlepsza wiadomość odnośnie składu jeszcze Pique przydałby się odpoczynek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?