katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Weź wyjdź i idź kibicować City lub PSG tam nie będzie Ci brakować skuteczności i lepszej gry
0
Ale Robben jest irytujący to aż nie da się opisać niczym gra Suareza w obecnej chwili
0
Z jednej strony biorąc pod uwagę poprzedni sezon i mecze z Malaga to wolę żeby podeszli na poważnie do Malagi nawet jeśli okupuja ostatnie miejsce
2
To samo można powiedzieć o Denisie, bo gdy dostaje szansę to zawsze jest na plus, a gra sporadycznie a na pewno spisuje sie lepiej od Rakiticia lub Gomesa
1
Już chyba wolałem oglądać Fabregasa na 9 niż Suareza w takiej formie, dramat
0
Szczerze to Suarez mnie irytuje nawet jak przyjmuje piłkę bo nawet to Mu nie wychodzi
0
Aktualne potwierdzenie formy Suareza
1
Paulinho w tym meczu robi więcej niż Suarez w obecnym sezonie :D
5
Paulinho to dzik pola karnego :D
0
Najbardziej szkoda Mi Denisa bo zasługuje jak mało kto, w każdym meczu na plus a z takim rywalem zdecydowanie powinien grać ;/
4
La Manite przewiduje ;)
0
Ja nadal widzę 2-1 dla Zagłębia
17
Od Paulinho wara bo On zrobił póki co więcej niż wyżej wymienieni
0
Niestety to było do przewidzenia że stracimy w końcu punkty
3
Alba też dno dzisiaj niesamowite
0
Gomes z Rakiticiem mieszanka wybuchowa
0
Gomes w pierwszym składzie będzie ciekawie
0
Dziękóweczka
0
Leci w tv mecz Argentyny?
0
https://pitbull.pl zobacz sobie tutaj
0
Od kiedy Coutinho to Portugalczyk?
0
Nie wiadomo czy nie będzie przełożony
9
Jaki paradoks Iniesta i Roberto lepsi od Rakiticia a to Rakieta pozostał na boisku :D
6
Nie wiem co jest gorsze dyspozycja Realu czy nieporadnosc graczy Alaves
12
Nie kierujcie się słabsza dyspozycja Realu w lidze, wiadomo że Real będzie mocniej zmotywowany na LM, nie od teraz tak jest, obstawiam minimalną wygrana Realu
0
Przeszedł operacje złamanej stopy, kilka miesięcy przerwy
6
Deulofeu jest tak tragiczny że aż wolę Suareza
0
Paulinho dzik dobry
0
Paulinho nie jest typem zawodnika do takiego ustawienia, on jest taka fałszywa 9
1
Suarez na ławce najlepsza wiadomość odnośnie składu jeszcze Pique przydałby się odpoczynek