katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://www.facebook.com/Estadio.CampNou/posts/1595702160506726
Pozdrowionka i szczęśliwego Nowego Roku :)
0
Wiekie dzięki mistrzu
0
Witam ma ktoś może link do remontady z PSG po pl lub wie gdzie mogę sobie pobrać?
0
Ma ktoś może link do całego spotkania Barcelona - PSG 6-1? Z góry dziękuję :)
9
Lepiej mądrze stać niż głupio biegać
2
Do meczu na Camp Nou to Real może bić się o LM ;)
0
Racja Panowie i Wesołych Świąt :)
36
Sevilla przegrywa, AM przegrywa, Valencia przegrywa a Barca jedzie po Realu na ich własnym stadionie no lepszej kolejki sobie nie można wyobrazić :D
2
Ale jesteście naiwni, wierzycie że Messi zmarnował by tyle sytuacji w tym karnego, On specjalnie nie strzelił by w ostatnim meczu kalendarzowym pokonać rywali w klasyfikacji najlepszych strzelców, gluptasy ;)
0
Wolę takie irytowanie Leo niż grę Deulofeu
27
Girona- Getafe 1-0 Jak miło się patrzy jak drużyna z Madrytu przegrywa z Katalonia i oby za tydzień Duma Katalonii powtórzyła wyczyn z ostatniej wygranej na Santiago Bernabeu ;)
1
Tak Real już robi nam szpaler, wierzysz w to, zejdz na ziemię
1
Jak Real zacznie przegrywać uwierz że większość zacznie pisać o drugiej najlepszej drużynie Hiszpanii ;)
0
Witam mordeczki mam pytanko czy w ofercie Playa Stan Nielimitowany Duet kogo możemy dołączyć do siebie tzn czy może do Nas dołączyć osoba która np niedawno przedłużyła umowę?
8
I w takich meczach widać brak Neymara, nikt oprócz Leo nie ma pomysłu jak pomóc drużynie, zrobić różnicy a Neymar nie oszukujmy się potrafił sam wygrać mecz ale niestety zostaliśmy z Rakiticiem, Denisem który po raz kolejny nie wykorzystuje szansy, Luisem który jest cieniem samego siebie ehh ;/
0
Witam może ktoś się interesuje, orientuje, moje pytanko jaki sprzęt dj polecacie na początek, chciałbym zacząć a na początek przydałby się niedrogi sprzęt a jakiś w miarę dobry na razie na imprezy sylwestrowe itd ;)
0
Witam może ktoś się zna i Mi doradzi, jaki sprzęt polecacie do puszczenia muzyki taki który będzie głośny, boombox jakiś lub sprzęt typu co dj używają w klubach ale muszę być kolumny pewnie?
0
Wierzysz w to ze Denis w pierwszym składzie wyjdzie?
0
Jak wygląda klasyfikacja najlepszych strzelców w 2017 roku, Krysia strzeliła wczoraj 2 bramki i chyba wyprzedziła Leo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
37
Gdy widzę słodycze to kwice
0
Przy obecnej grze Realu nie wiem czy Besiktas będzie łatwym przeciwnikiem dla Nich
0
3 razy losowalem i za każdym razem trafiłem na Chelsea
0
Jakbyście mieli do wyboru wybrać jednego piłkarza który grał u Nas za jednego który gra obecnie z wymienionych prze ze mnie?
Pedro - Deulofeu
Alves - Vidal
Fabregas - Rakitic
Alexis - Paco
0
No to tak samo można powiedzieć o Naszej grze bo gdyby nie geniusz Leo to nie zdobylibysmy tylu pkt i bramek bo Leo pośle piłkę która nikt by nie posłał, taki Suarez nic aktualnie nie wnosi bo nie ma formy, Deulofeu jeździec bez głowy, mnóstwo strat i nic więcej, Rakitic gra do najbliższego kolegi, jedynie Iniesta coś próbuje choć ma już swój wiek, no i trzeba powiedzieć że gdyby nie Ter Stegen to mielibyśmy o wiele więcej bramek straconych i nie wiadomo czy mielibyśmy tyle pkt ile mamy obecnie
2
No tak bo nie można podziwiać gry rywali jeśli Ci faktycznie grają super piłkę, zobaczymy co Barca pokaże w meczu z Realem i w LM w fazie pucharowej ;)
0
City i PSG aktualnie najlepiej grające drużyny, niestety Barca kryje się przy tych drużynach, fakt mało tracimy ale to jest wielka zasługa Ter Stegena ale niestety Nasza siła ofensywna jest mizerna i opiera się tylko na Leo. Suarez jest cieniem samego siebie i w większości spotkań to wygląda jakby rywalizowal z Benzema kto więcej zmarnuje okazji, Deulofeu to wgl nie jest zawodnik na miarę Barcelony nawet ławka to dla Niego za dużo. Nasza pomoc także kuleje, i tu mamy dowód tego że Nasz lewy obrońca Alba ma więcej asyst niż każdy z Naszych pomocników, czuje że jeśli trafimy PSG lub MC to szybko Nasz załatwia.
0
Tylko Valencii ucieklismy, Real 8 pkt zachowane a AM dogoniło Nas na 6 pkt
0
Barca zrobi swoje w El Clasico i nawet sędziowie będą mieli g...o co gadania
0
Dzisiaj to i Barca dołożyła od siebie do straty pkt bo tyle ile zmarnowali to grzech