8

Wy też mieliście wrażenie w meczu z Alaves jakby Umtitiemu brakowało motoryki, oddstawał sprintersko od rywali

5

Tebas temu Panu już podziękujemy

0

Złamał Mu nogę?

0

Zdecydowanie Vidal na plus

0

Jak miło się ogląda Suareza w formie, piękna sprawa :)

1

Wiem właśnie ale mam nadzieję że dostaną od Barcy Manite bo nie cierpię tego klubu

0

Odprawmy z kwitkiem ten przeudo klubik

5

Znowu Vidal w pierwszym składzie, ostatnio aż nie dało się go oglądać, oby dziś zagrał solidne spotkanie bo póki co nie prezentuje poziomu godnego Barcy

10

Nie ma to znaczenia, przypomnij sobie wypowiedź Isco odnośnie Barcy a gdzie gra każdy wie ;)

7

Ray Hudson o Messim:

"Gdyby Messi był kapitanem Titanica, to zapewne założyłby siatkę górze lodowej."

"Podanie piłki Messiemu jest jak wręczenie Draculi kluczy do banku krwi."
Pięknie to opisał :D

0


Będziemy pamiętać, żegnaj szefie :)

4

Ty jesteś pewny że to kibice Barcy? , bo Ja bym się głęboko nad tym zastanowił ;)

0

Rozumiem można się go czepiać ale chłop i tak gra lepiej niż Denis i Deulofeu razem a dzisiaj póki co na plus przy tak grającym Betisie

0

No z pewnością więcej byś pokazał, trzeba było grać i trenować a nie siedzieć przed telewizorem i madrale zgrywac

20

Ale ludzie jesteście irytujący, Gomes póki co na plus a Wy tylko wytykacie jego błędy, szukacie na siłę błędu za błędem, idźcie sami pokazać swoją klasę na boisku

0

Obym nie musiał oglądać dzisiaj w grze pana jednego zejścia czyli Deulofeu

0

Ten mecz utwierdził Mnie w przekonaniu że Denis i Vidal to totalna porażka i powinni w tym okienku opuścić ten klub

0

Dzisiejsza gra to jak karny Messiego, dramat dramat dramat

0

Messi dzisiaj także dramat jak ten cały mecz

5

Vidal i Denis powinni opuścić ten klub

0

Aa to przepraszam :D

0

Jak będą go tak faulowac to nie będzie dochodził do tego pola karnego, bydle z Espanyolu

0

Dobrze ty się rumień nad Nim a dla Mnie nic nie pokazuje i to kolejny raz, a jak widać jego mała ilość występów o czymś dowodzi ;)

10

Tyle jadu na Gomesa a pochwały dla Denisa a sam nic nie pokazuje i to po raz kolejny gdy dostaje szansę

2

I w obu bramkach Leo asystent :D

0

To co AM-RM w parze?

1

Akurat w dzisiejszych czasach tylko i wyłącznie wyniki się liczą

2

Co myślicie o Gomesie myślicie że odpali w końcu, Mi się wydaje że ma blokadę psychiczną, Ja osobiście chciałbym zobaczyć Gomesa który przyczynia się do zwycięstw i sukcesów Barcy a wy co myślicie?

0

Teraz to i Ja jestem bardziej pewny tego transferu niż kiedykolwiek ;)

0

Jakbym chciał widzieć Pedro albo Ville u Nas w składzie zamiast tego Deulofeu i Xaviego zamiast Turana czy Gomesa ehh ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?