0

Ronaldo jak Ibisz, im starszy tym młodszy :D

8

Jeśli Argentyna awansuje a Iran wyeliminuje Portugalię co jest bardzo możliwe to jakoś te MŚ zaczną wyglądać :D

1

Chcieli wydymac Mine, to Mina wydymał ich ;)

2

Jaki sędzia prowadzi Polskę z Kolumbia

0

Ricardo Ortiz, an Argentine ESPN reporter, states that their FA is in chaos.

Sampaoli has legal issues with sexual harassment. Messi pays the wages for some staff. He's received death threats. Their plane on landed with 10 minutes of fuel and they could have been killed.

Myślicie że to prawda, to że mają problemy to każdy wie ale żeby aż tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Nieprawdopodobne jak Carrasco się stoczył

0

Jeśli Isladnia wygra dziś 1-0 lub 2-0 to ile Argentyna Musi wygrać z Nigeria żeby awansować oczywiście biorąc pod uwagę zwycięstwo Chorwacji w ostatniej kolejce

14

Trzeba było grać a nie liczyć na cud

0

Co da awans Argentynie jeśli Islandia wygra z Nigeria?

0

Argentyna nie będzie miała podjazdu do Chorwatów, zjada ich

0

Słaby dzisiaj niesamowicie

1

Takie pytanie nie związane z meczem Argentyny, chcielibyście Kimmicha w Barcelonie?

0

Weź też pod uwagę jakich ekip brakuje, Walia, Szkocja, Holandia, Włochy, Serbia, Kamerun, RPA, Chille

2

Patologia się rozrasta, zalewa ludzi, zalewa miasta, siostry Godlewskie są tak ch..., jak podatki paliwowe :D

6

Oficjalnie Lemar w AM po MŚ, czyli wychodzi że Antek przejdzie do Nas ciekawe co wyjdzie z tego transferu

0

Wystarczy rower, bieganie i trening brzucha

6

Z taką psychika Verratiego to ja dziękuję, chłop nie kontroluje swoich emocji i może zacząć rzucać butem jak Turan, nie dziękuję

0

Wiadomo coś na temat transferu Griezmana do Barcy jest bliżej, dalej czy temat utkwil w martwym punkcie??

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wydaje Mi się że przypadek Denisa jest podobny do Roberto też z sezonu na sezon gra średnio jeśli nie przeciętnie aż w końcu odpali na dobre i będzie solidnym wzmocnieniem, oczywiście chciałbym żeby w końcu odpalił na miarę Barcelony ale jak będzie czas pokaże

0

Wiadomo że można trafić na dziewczynę pustą jak dziurawy ser to samo w drugą stronę ale ogólnie fajna stronka i często można znaleźć super osobę do popisania a jak kto woli nawet miłość, mi dane było to drugie :D

0

Na Badoo poznałem swoja dziewczynę :)

2

Dobry link do meczu na tel?

2

Wczoraj dla Mnie najlepiej Rakitic taki cichy bohater wczorajszego meczu :)

0

Tylko problem Dembele jest taki że nie wie co to pressing a w Barcelonie niestety musi zapier...

0

W sumie racja ale dość łatwe straty, nawet na tej pozycji

0

Coutinho dziś bardzo słaby ;/

0

Piękne Camp Nou

0

No ceny są drastycznie małe, dlatego nie zastanawiałem się nad zamówieniem jakiejkolwiek pary ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?