katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Witam czy posiada ktoś LG V30 ktoś może ocenić ten telefon bo mam zamiar go zakupić
9
Po meczu ,, Wsparcie sędziów było wspaniałe, żałujemy że nie udało Nam się awansować"
0
Co do Suareza to nie róbmy sobie nadziej, zagra w całym sezonie kilka dobrych spotkań, by większość z nich być jednym z najgorszych, lata swoje ma i raczej jego forma będzie z sezonu na sezon co raz gorsza
0
Cou to w ostatnich spotkaniach wygląda jakby tylko grał jako 11 zawodnik i musiał byc aby było po równo
0
Witam jaki polecacie telefon do 2tyś chodzi mi telefon do muzyki i internetu?
0
Witam chce wziąć Samsunga Galaxy s8 plus jakieś opinie czy warto?
0
Sorry źle napisałem
0
Witam mam sprawę, od dłuższego czasu zacina mi się telefon i wyłącza, postanowiłem na zmianę telefonu, jaki polecicie telefon do 2 tyś, chodzi mi o telefon do siedzenia na Internecie i słuchania muzyki, obecnie mam Samsung Galaxy s6, co polecacie na nowy telefon?
10
Ty tak serio czy głupi Jesteś??
0
Rok ćwiczę choć teraz przerwa bo zima, ale na wiosnę zaczynam od nowa, lecz teraz ćwiczę na siłowni na drążku
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Muscle up w tydzień się nauczyłem, wystarczyło troszkę poćwiczyć dłużej nad tym a z back leverem dłuższa przygodę miałem, teraz już prawie ogarnąłem muscle up na jednej ręce i dopracowałem l-sita z handstandem na jednej ręce
0
Co tam potrzeba wiedzieć?
0
A On nic sobie z tego nie robi ;)
4
Jeden z najlepszych na boisku obok Dembele
0
To jest paranoja nie po to tej regulamin gdzie jest stanowczo napisane że jest 48h na złożenie skargi żeby teraz takie cyrki były
1
Paranoja, nie po to jest regulamin żeby takie jaja odstawiac
0
http://www.sport247.live/en/player/5c403649a98dc710191397/2/218/5c40e55a3f5c7/FCBarcelona-LevanteUD/960/540
2
Szczególnie że Messi młodzian
0
Witam dopiero wszedłem na Internet i widzę że niezła akcja z Chumim jest, powiedzcie jaka jest szansa na wyrzucenie Barcy, bo jedni piszą że jutro walkower a drudzy że Barca ma pod kontrolą??
1
No ta bo w każdym meczu Messi musi walić hat-tricka i zaliczać 2 czy 3 asysty, może jak kolega wyżej napisał, oszczędza się na rewanż PK
0
Oglądał ktoś ,, Diabeł: Inkarnacja " Jakies opinie?
0
Nie każdy dobry piłkarz pasuje do stylu Barcelony
20
No to kwestia godzin
34
Mieliśmy dobrego następcę Suareza to teraz szukamy jakiś Piątków, Wernerów ehh ;/
0
Chyba dla sędziów bo to oni są odpowiedzialni ale jak ma być posługiwaniu VAR jak ślepy siedzi za VARem
0
Witam zamawiał ktoś rzeczy z Joom wiarygodna strona, warto??
41
Jak transfery to tylko do Barcy, do Barcy bo promocje tam parking ram pam pam pam
Jak transfery na zapas kup więcej kup więcej, jak transfery to w Barcy i tylko tam
Znów za darmoszke odchodzą
1
Portimonense - Benfica 2-0 do przerwy po dwóch samobójach hah niezły mecz
0
Contix najlepszy