4

0

@Suzu za Salaha dałbym Lucasa, lub Sona

1

Po raz pierwszy od 16 lat odechciało Mi się kupować koszulki Barcy na nowy sezon ;/

0

@Wawrzyszewski póki co tylko tu Barca pokazuje klase bo na boisku wręcz odwrotnie

0

@krzychu1526 nawet My w A klasie mamy lepsze niż ta chorwacka Barca :D https://www.facebook.com/groups/200085610377987/permalink/770471470006062/

0

Ja bardzo lubie Tylko mnie kochaj

0

@norbi77 nie i jak gram w klubie w piłkę to też nie czuję takiego zmęczenia, ale jak trenuje przysiady to 20 i nie daje rady 

0

Witam mam nadzieję że pomożecie a mianowicie mam problem ze stawami w kolanach, np jak robie przysiady zrobię 20 i już strasznie obciążone mam kolana, boje sie pomyśleć jakbym miał wsiąść na rower i przyjechać jakąś większą trasę, pytanko co najlepiej brac na stawy, maść, tabletki???

1

@Wiki8271 spokojnie jeszcze czekamy na powrót Guardioli i możemy ruszać z nowym sezonem

0

@deyna2018 z zagranicznych aktorek zdecydowanie najładniejsza to Hande Erçel, cudo

0

Od zawsze nie lubiłem Juventusu, i nigdy nie obdarze ich sympatią nie ważne kto by ich trenował i kto by tam grał, a Milan z wielka chęcią bym chciał aby Pep przejął

0

Megan Rain i Elsa Jean zdecydowanie :D

0

De Ligt fichado

2

Gdyby Messi grał w tej śmiesznej lidze to Kylian nawet by podjazdu nie miał

0

Szkoda że Barca nie interesuje się Sane, dla Mnie to znakomity zawodnik i dobrze wkomponowałby się w gre Barcy

0

Sane to moje marzenie ale właśnie tylko marzenie ;/

7

I brak Milanu w LM

0

Co byście powiedzieli o takim składzie na nowy sezon oczywiście z nowym trenerem
Ter Stegen+ inny bramkarz
Roberto, Semedo, Wague, Pique, Lenglet, De Ligt, Umtiti, Alba, Alaba, Todibo, Busi, Vidal, Puig, Alena, Coutinho, Arthur, De Jong, Messi, Griezmann, Suarez, Sane ewentualnie Malcom i ktos jeszcze na ławkę oczywiście biorę pod uwagę nierealne transfery Sane i Alaby ale myślę że byłby to dobre wzmocnienia

0

Ale tu mamy przypadek gdzie Cou gra nie na swojej pozycji i widać że nie ma pojęcia co zrobić z piłką, a Sane jest typowym skrzydłowym i robi ogromną różnicę, nie ma problemu z minienciem rywala czy strzeleniem gola

0

Zrobił wielką szopkę ale fakt faktem duże wzmocnienie by to było ale pytanie czy przy nowym trenerze o ile taki przyjdzie Suarez usiądzie na ławce?

0

Moim marzeniem jest transfer Sane i porządnego napastnika choć wiemy że raczej ciężko takiego znaleźć ale Sane to byłby kosmos

4

Dodałbym Vidala do tego bo grał najlepiej obok Marca

0

Każdy wie że brakuje Puyola, nawet aby siedział na ławce, ale kogoś takiego brakuje on mial jaja których nikt z obecnych nir ma, on swoją obecnością zrobiłby wczoraj więcej w przerwie niż wszyscy podczas całego meczu

0

Chcielibyście Leroya Sane w Barcelonie gdyby ta poważnie się nim zainteresowała?? Moim zdaniem jest świetny i z pewnością by dużo wniósł na skrzydle

7

Kiedy i jak zaczęła sie wasza miłość do FC Barcelony. Moja zaczęła się w 2003 kiedy Ronaldinho przeszedł z PSG, wcześniej byłem kibicem Roniego w Brazylii i jak przeszedł do Barcy śledziłem większość spotkań Barcy a potem już bez przerwy aż do teraz i tak 16 lat miłości do klubu :)

2

Problem twki w tym że duża część jara sie wygraniem 3 LM z rzędu niż zdobyciem 3 razy z rzędu trypletu, ale tryplet to tryplet do tego jako jedyni zdobyliśmy 6 pucharów VeB :)

2

Witam takie pytanko jaki wam sie marzy finał w LM mogą być to drużyny które obecnie nie grały w tych rozgrywkach, Mi osobiście marzy sie Barcelona - Milan, po za Barca to właśnie Milanowi bardzo kibicuje od lat i wierzę że kiedyś odbuduja sie i wróci klub z piękna tradycja

0

Najlepsza odpowiedz

2

To była prawdziwa przyjaźń na boisku, ale Neymar wybrał inna drogę każdy wie jaką i nikomu nie zamydli oczu że wybrał projekt PSG i nowe wyzwania, ale bądź co bądź rozumieli się niczym Leo z Jordim :)

0

Chyba kręgi szyjne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?