katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Rashford co porobił to aż wstać i bic brawa, można zaliczyć do asysty sezonu
1
Queen- Days of our lives
1
Witam czy zna ktoś jakiś dobry dokument o Michaelu Jacksonie, właśnie skończyłem dokument o zespole Queen, a chciałbym teraz o Michaelu, zna ktoś jakiś??
10
A Ja mam nadzieję że ten cały Bayern i Lewandowski zostaną wyeliminowani, osobiście nie trawię Bayernu, tak jak i Mullera, Neuera a i Lewy mnie irytuje oczywiście nie odbieram mu umiejętności i doceniam co osiągnął ale nie przepadam za Nim
0
Real to kończy przygodę na 1/8
0
Bramkarz Romy chce przebić Kariusa :D
1
Absencja Semedo spowodowana jest dolegliwościami które odczuwa w kolanie
1
A jak mam w Playu, załatwia mi to w punkcie Play??
0
Witam mam sprawę i mam nadzieję że ktoś pomoże. Znajomy wysłał mi wiadomość że bierze udział w konkursie fotograficznym i poprosił o wysłanie SMS, więc wysłałem lecz okazało się że to spam lub sprawka hakerów i teraz pobierane są opłaty czy wie ktoś może jak to zlikwidować???, z góry dziękuję
1
Ciekawe czy Dembele już dojechał czy może zapomniał o spotkaniu przed meczowym
14
Oficjalna strona Barcy poinformowała o śmierci byłego prezydenta Barcelony Josep Luiz Nuneza
2
Już powinny być ale obie drużyny zmarnowały 200% sytuację
3
Na pewno odbił się po transferze z Barcy, i gra całkiem nieźle a dziś mógł zaliczyć asystę i również strzelić bramkę lecz zmarnował 200% sytuację
0
Większe niż bez nich to nie będą
0
Zdecydowanie tak
1
Dzięki bo akurat telewizora nie mam, brawo Ty
0
Jak to mówią są sprawy ważne i ważniejsze ;d
5
Święci z Bostonu
1
Stare Świat według kiepskich, 13 posterunek, Ranczo, miodowe lata
0
Żaden film nie jest wart meczu Barcy, nawet jeśli Ona gra rezerwami
0
Witam posiada ktoś skrót niedzielnego meczu Barcy z Realem z komentarzem Wolskiego lub Eleven ??
2
Pytanie czy chociaż w PK, Malcom dostanie szansę?
0
Ma ktoś skrót z dzisiejszego meczu, z komentarzem pana Wolskiego??
30
Wczorajsza gra Arthura to był miód dla oczu, od czasów Xaviego i Iniesty gdy trenował Nas Pep żaden pomocnik mnie tak nie zaskoczył pozytywnie, wczoraj przypomniały Mi się kółeczka Xaviego :))
0
Płakać to się chce patrząc na twój komentarz
0
Wystarczy że trenera wyje...
5
Macie swojego Malcoma, nawet na 2 minuty nie wejdzie, niech chłop ucieka stąd jak najszybciej bo cały sezon prześiedzi na ławce
0
Malcom szybko zakończy swoją przygodę w Barcelonie, do tego nie rozgrywając za dużo minut
0
Chodziło mi że zamiast Malcoma w pierwszym składzie jest Rafinha
0
Rafinha w wyjściowym za Malcoma