9

Rashford co porobił to aż wstać i bic brawa, można zaliczyć do asysty sezonu

1

Queen- Days of our lives

1

Witam czy zna ktoś jakiś dobry dokument o Michaelu Jacksonie, właśnie skończyłem dokument o zespole Queen, a chciałbym teraz o Michaelu, zna ktoś jakiś??

10

A Ja mam nadzieję że ten cały Bayern i Lewandowski zostaną wyeliminowani, osobiście nie trawię Bayernu, tak jak i Mullera, Neuera a i Lewy mnie irytuje oczywiście nie odbieram mu umiejętności i doceniam co osiągnął ale nie przepadam za Nim

0

Real to kończy przygodę na 1/8

0

Bramkarz Romy chce przebić Kariusa :D

1

Absencja Semedo spowodowana jest dolegliwościami które odczuwa w kolanie

1

A jak mam w Playu, załatwia mi to w punkcie Play??

0

Witam mam sprawę i mam nadzieję że ktoś pomoże. Znajomy wysłał mi wiadomość że bierze udział w konkursie fotograficznym i poprosił o wysłanie SMS, więc wysłałem lecz okazało się że to spam lub sprawka hakerów i teraz pobierane są opłaty czy wie ktoś może jak to zlikwidować???, z góry dziękuję

1

Ciekawe czy Dembele już dojechał czy może zapomniał o spotkaniu przed meczowym

14

Oficjalna strona Barcy poinformowała o śmierci byłego prezydenta Barcelony Josep Luiz Nuneza

2

Już powinny być ale obie drużyny zmarnowały 200% sytuację

3

Na pewno odbił się po transferze z Barcy, i gra całkiem nieźle a dziś mógł zaliczyć asystę i również strzelić bramkę lecz zmarnował 200% sytuację

0

Większe niż bez nich to nie będą

0

Zdecydowanie tak

1

Dzięki bo akurat telewizora nie mam, brawo Ty

0

Jak to mówią są sprawy ważne i ważniejsze ;d

5

Święci z Bostonu

1

Stare Świat według kiepskich, 13 posterunek, Ranczo, miodowe lata

0

Żaden film nie jest wart meczu Barcy, nawet jeśli Ona gra rezerwami

0

Witam posiada ktoś skrót niedzielnego meczu Barcy z Realem z komentarzem Wolskiego lub Eleven ??

2

Pytanie czy chociaż w PK, Malcom dostanie szansę?

0

Ma ktoś skrót z dzisiejszego meczu, z komentarzem pana Wolskiego??

30

Wczorajsza gra Arthura to był miód dla oczu, od czasów Xaviego i Iniesty gdy trenował Nas Pep żaden pomocnik mnie tak nie zaskoczył pozytywnie, wczoraj przypomniały Mi się kółeczka Xaviego :))

0

Płakać to się chce patrząc na twój komentarz

0

Wystarczy że trenera wyje...

5

Macie swojego Malcoma, nawet na 2 minuty nie wejdzie, niech chłop ucieka stąd jak najszybciej bo cały sezon prześiedzi na ławce

0

Malcom szybko zakończy swoją przygodę w Barcelonie, do tego nie rozgrywając za dużo minut

0

Chodziło mi że zamiast Malcoma w pierwszym składzie jest Rafinha

0

Rafinha w wyjściowym za Malcoma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?