katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://allegro.pl/nike-air-max-90-ultra-essential-819474-601-nr-42-i7236286972.html
Witam, mam pytanko wiecie gdzie mogę znaleźć takie air maxy lub z skąd mogę zamówić bo na allegro są ale z Chin i innych państw Azji i tylko za przelewem, macie jakąś sprawdzoną stronę gdzie je znajdę?
0
3 polubienia z ostatnich 12 miesięcy więc takie podejrzane raczej
0
https://allegro.pl/nike-air-max-90-ultra-essential-819474-601-nr-42-i7236286972.html
Witam pewnie większość będzie wiedzieć lub doradzi, gdzie mogę kupić lub zamówić takie same buty bo akurat w podanym linku jest dość śmieszna cena i nawet nie zastanawiam się nad zakupem z tego linku i straty pieniędzy, jakieś sprawdzone strony?
4
Arthur nie przez przypadek zajął 2 miejsce zaraz za Cou w rankingu na najbardziej obiecujacego zawodnika Brazylii, więc raczej też ma szansę odpalić w Barcelonie czas pokaże jak będzie
0
Zdecydowanie Chorwacja
0
Ma ktoś link co odwalił Mbappe?
2
I Turan bez brody ;d
0
Wiem Właśnie że oryginały kosztują ponad 400 i dlatego piszę na jakiej stronie mogę je znaleźć a nie jakieś podróbki za 200 zł
0
Właśnie wiem dlatego pytam gdzie mogę znaleźć takie żeby było w porządku
0
http://allegro.pl/buty-nike-air-max-90-essential-czerwone-meskie-44-i7345258776.html#imglayer
Witam czy ktoś wie gdzie mogę zakupić takie buty, na jakiej stronie znajdę bo tu niestety płatne z góry co mnie nie przekonuje
0
Rosja to naprawdę stan umysłu
0
Ale wieje nuda w tym meczu
0
To samo pisali o Roberto, niektórzy wręcz go linczowali
3
Chciałbym aby ten sezon był przełomowy w jego wykonaniu ale ciężko będzie miał przy Coutinho ale wierzę w Niego
3
Uwielbiam grę Marcelo, jego zachowania nie koniecznie ale styl gry i technikę bardzo :)
2
Dobrze koniec tego pośmiewiska w wykonaniu Argentyny
0
Ale wiesz często trenuje z kolegami bez żadnych innych ludzi wokół i zawsze puszczam z telefonu lecz nie słychać zbyt dobrze A głośnik mimo wszystko by się przydał
0
https://m.ceneo.pl/49480840;pla?se=GbURRsztAQDgF_sL7VDiEqU3m_HZ5_bB&gclid=EAIaIQobChMI4O-h17f72wIVHuAZCh1dawzoEAQYBSABEgKP0PD_BwE#tab=click
Witam trenuje Street workout i chciałbym zakupić głośnik żeby puszczać sobie muzyczke i moje pytanko czy polecacie ten o to głośnik, nie chodzi Mi żeby był niewiadomo jak drogi i wywalony w kosmos jak np JBL ale też nie jakiś słaby?
0
Zapewne tak by było, Neymar gó... gra ale i tak by ją zgarnął bo to w końcu jeden z najlepszych piłkarzy świata beka ale już tyle razy było nie słusznie przyznawanych Złotych Piłek czy to Messiemu czy CR7 że się nie zdziwię
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czuje że Chorwacja specjalnie przegra, wystarczająco by Argentyna odpadła, obym się mylił
0
Czyli skład ten sam co mecz praktycznie
0
Chyba różnica jednej lub dwóch bramek
5
Jeśli on jest tylko dobry to brawo Ty
0
Od kiedy Finlandia gra na MS?
2
Ty Mnie nie załamuj, zobacz jak grają dziś obaj pomocnicy, Thiago ma za zadanie przerywać akcję Maroka a Isco odwrotnie, napędzac akcje La Rojy, więc co ma Thiago pokazać rulete na środku boiska
0
Nie ten piłkorz ;D
6
Tylko zobacz gdzie gra Isco a gdzie Thiago, i jakie zadania mają na boisku
0
A mógł Munir grać dla Maroko :)
0
Nie