katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zgoda FC.pl polecam świetna strona
1
Sorki również to :)
0
Espanyol.......
0
Co Mnie cieszy po pierwszej połowie:
-Świetna gra Semedo
-Rakitic profesor
-LEO
-Przyjemna dla oka gra Gomesa
-wynik
A co Mi się nie podoba:
-gra Suareza
-nie zbyt solidna gra Dembele
Oby w drugiej dobić rywala no i może w końcu hat-trick Leo :)
0
Słucham jeszcze raz
0
Ty lepiej odpocznij od komentowania
0
A to mój lider jeśli chodzi o Leo i ten pamiętny dwumecz :D
3
Napisze tak jeśli Barca taka gra wygra LM to może dla Mnie każdy mecz włącznie z finałem wygrać 1-0 po samobójach, biorę w ciemno :D
0
Podrażniony wychwalaniem Ronaldo, na pewno Leo by chciał zakończyć mecz mocnym akcentem ale na razie nic nie wychodzi
0
Zamawiał ktoś z Was buty ze strony Worldbox.pl sprawdzona strona czy lepiej nie zamawiać?
0
To jak w większości Ronaldo
0
Przypomnij sobie pierwszy sezon Neymara, a później każdy wie co wyprawiał z obrońcami, gdyby nie pazerność na kasę i jego charakter może nadal byśmy mieli najlepsze trio na świecie
0
Podrzucić ktoś skrot dzisiejszego meczu?
0
Ja również chciałem o to zapytać :)
2
Bayern się po nich przejedzie jak walec
0
Jak trwoga to do Messiego ale nawet On dziś nie pomoże
0
Gdzie kupujecie, lub skad zamawiacie spodnie najczęściej?
0
Uncharted fajna gierka
0
Wiadomo Barcelona
4
Wrócił do strzelania to i Złota Piłkę mu już wręczają, śmieszni są
1
Girona teraz Wy, musicie :)
0
A ile Vidal gra a i tak słabo wygląda na tle takich drużyn jak Getafe czy Malaga, niestety ale ławki nie mamy i nie ma co się oszukiwać
0
Najpierw zobacz jakie zadanie na boisku ma Gomes a jakie Vidal, Gomes ma zadania do uspokojenia gry a Vidal zawsze wchodzi do ataku na skrzydło a żadnego pożytku nie ma ba nawet zwalnia akcje
0
Wolę jego oglądać na boisku niż tego Vidala, Vidal gra totalny piach ale i tak będzie wystawiany aby hamować ataki Barcy
1
Masz racje to twoje zdanie i mylisz się ogromnie, słaby to jest Vidal i to bardzo a Alenia jest jednym z najlepszych naszych młodzieńców i ma ogromne predyspozycje aby osiągnąć sukces
0
Kontuzja niestety
0
Paulinho też dużo gra co w niektórych meczach było widać że jest wręcz zajechany a teraz przerwa reprezentacyjna się zbliża a Paulinho na pewno będzie grał w Brazylii
0
Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtitti, Alba, Rakitic, Gomes, Coutinho, Messi, Paco, Dembele co myślicie o takim składzie Iniesta odpoczynek, w sumie Alba, Pique i Roberto też mogliby odpocząć ale Bilbao to nie słaba drużyna więc trzeba powalczyć o 3 pkt
16
Ter Stegen, Roberto, Pique, Umttiti, Digne,Rakitic, Gomes, Coutinho, Messi, Paco, Dembele idealny skład Iniesta i Alba odpoczywają i Pique w sumie mógłby
2
Ciężko mu będzie strzelić cztery bramki xd