1

Zgoda FC.pl polecam świetna strona

1

Sorki również to :)

0

Espanyol.......

0

Co Mnie cieszy po pierwszej połowie:

-Świetna gra Semedo

-Rakitic profesor

-LEO

-Przyjemna dla oka gra Gomesa

-wynik

A co Mi się nie podoba:

-gra Suareza

-nie zbyt solidna gra Dembele

Oby w drugiej dobić rywala no i może w końcu hat-trick Leo :)

0

Słucham jeszcze raz

0

Ty lepiej odpocznij od komentowania

0


A to mój lider jeśli chodzi o Leo i ten pamiętny dwumecz :D

3

Napisze tak jeśli Barca taka gra wygra LM to może dla Mnie każdy mecz włącznie z finałem wygrać 1-0 po samobójach, biorę w ciemno :D

0

Podrażniony wychwalaniem Ronaldo, na pewno Leo by chciał zakończyć mecz mocnym akcentem ale na razie nic nie wychodzi

0

Zamawiał ktoś z Was buty ze strony Worldbox.pl sprawdzona strona czy lepiej nie zamawiać?

0

To jak w większości Ronaldo

0

Przypomnij sobie pierwszy sezon Neymara, a później każdy wie co wyprawiał z obrońcami, gdyby nie pazerność na kasę i jego charakter może nadal byśmy mieli najlepsze trio na świecie

0

Podrzucić ktoś skrot dzisiejszego meczu?

0

Ja również chciałem o to zapytać :)

2

Bayern się po nich przejedzie jak walec

0

Jak trwoga to do Messiego ale nawet On dziś nie pomoże

0

Gdzie kupujecie, lub skad zamawiacie spodnie najczęściej?

0

Uncharted fajna gierka

0

Wiadomo Barcelona

4

Wrócił do strzelania to i Złota Piłkę mu już wręczają, śmieszni są

1

Girona teraz Wy, musicie :)

0

A ile Vidal gra a i tak słabo wygląda na tle takich drużyn jak Getafe czy Malaga, niestety ale ławki nie mamy i nie ma co się oszukiwać

0

Najpierw zobacz jakie zadanie na boisku ma Gomes a jakie Vidal, Gomes ma zadania do uspokojenia gry a Vidal zawsze wchodzi do ataku na skrzydło a żadnego pożytku nie ma ba nawet zwalnia akcje

0

Wolę jego oglądać na boisku niż tego Vidala, Vidal gra totalny piach ale i tak będzie wystawiany aby hamować ataki Barcy

1

Masz racje to twoje zdanie i mylisz się ogromnie, słaby to jest Vidal i to bardzo a Alenia jest jednym z najlepszych naszych młodzieńców i ma ogromne predyspozycje aby osiągnąć sukces

0

Kontuzja niestety

0

Paulinho też dużo gra co w niektórych meczach było widać że jest wręcz zajechany a teraz przerwa reprezentacyjna się zbliża a Paulinho na pewno będzie grał w Brazylii

0

Ter Stegen, Roberto, Pique, Umtitti, Alba, Rakitic, Gomes, Coutinho, Messi, Paco, Dembele co myślicie o takim składzie Iniesta odpoczynek, w sumie Alba, Pique i Roberto też mogliby odpocząć ale Bilbao to nie słaba drużyna więc trzeba powalczyć o 3 pkt

16

Ter Stegen, Roberto, Pique, Umttiti, Digne,Rakitic, Gomes, Coutinho, Messi, Paco, Dembele idealny skład Iniesta i Alba odpoczywają i Pique w sumie mógłby

2

Ciężko mu będzie strzelić cztery bramki xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?