katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że to nie Ty decydujesz kto powinien być trenerem
0
Oby dziś Suarez przestał kaleczyc i wracał pomału do dawnej formy ale najważniejsze dziś 3 pkt :)
0
Może jest oszczędzany na drugą fazę sezonu, nie oszukujmy się takiego zawodnika nam brakowało w LM, a i tak Cou będzie podstawowym zawodnikiem i będzie naszym motorem napędowym razem z Leo
6
Dzisiaj chciałbym zobaczyć taki skład
Marc, Semedo, Lenglet, Umttiti, Alba, Roberto, Busi, Coutinho, Malcom, Messi, Dembele chciałbym zobaczyć Messiego na 9 za Suareza i nie denerwować się jego aktualna forma
0
No to już 8 mamy
0
Zenit ciekawie, w pierwszym meczu przegrali 4-0 by teraz u siebie odrobić straty
2
Dembele to nie wie co to pressing, straci piłkę i sobie truchta
0
Suarez to dramat piłkarza, tak regres zrobił że patrzeć się nie da
0
Witam będzie w telewizji transmitowany jutrzejszy mecz z Boca??
0
Poratuje ktoś linkiem na telefon, do meczu Manchesteru z góry dzięki
0
Gwiazda Barcelony została niedawno ukarana czterema meczami kary za obrażenie sędziego podczas starcia z Chile, wygranego 1:0. Zawieszenie zostało jednak zniesione i piłkarz może pomóc swoim kolegom w eliminacjach do mistrzostw świata. Vidal dostrzega w tym niesprawiedliwość:
- Sprawa nie jest prosta - powiedział w wywiadzie radiowym.
- Chciałbym, żeby zasady były takie same dla wszystkich - dodał.
- Dla Argentyny, dla Messiego i dla futbolu to dobrze, że gra, bo zawsze daje z siebie wszystko. Życzyłbym sobie jednak, by wszystkich piłkarzy traktować tak samo - zaznaczył.
24
Czy tylko Mnie irytuje gra oraz obecność w klubie Vidala, jejku nie wiem co ten gość jeszcze tu robi
0
Ale też ile zmarnował, i te jego chamskie zachowanie, symulki
0
A zwłaszcza Luisa Suareza, bo to co grał w poprzednim sezonie to kryminał, oby wrócił Stary Luisito z sezony pokrytym potrójną Korona
0
Uwielbiam filmy z Eddim :D
0
Gliniarz z Beverly Hills nigdy się nie znudzi :)
7
Już dawno nie byłem tak stęskniony za gra Barcy, może dzięki nowym transferom, ale bardzo chce zobaczyć w akcji Nasza kochaną Barcelonę, oby w tym sezonie udało nam się zdobyć LM a jeszcze bardziej potrójną koronę Vamos :)
0
Malcom może grać na obu skrzydłach oraz za plecami napastnika
0
Tam jest tylko 13 odcinków ;/
0
Witam wszystkich, przychodzę z pytaniem bo pewnie są tu tacy co oglądali dawniej Gęsią Skórkę i moje pytanko gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki bo nie mogę znaleźć ?
1
Te zagrania, zwody Iniesty i Xaviego w czasach Guardioli ale bym chciał teraz takich młodych obu Panów
21
Prze sympatyczny gościu, szczerze bardzo chętnie bym go u Nas widział ;D
0
Czuje że odrzuca ta ofertę
0
Aa jest gdzieś odcinek tej walki Naruto z Sasuke?
0
Witam jest tu może miłośnik Naruto, i może powiedzieć Mi jak zakończyła się przygoda Naruto, czy pokonał Madare, czy Sasuke wrócił do Konohy lub został pokonany przez Naruto, bo tych odcinków jest mnóstwo??
2
Ciekawe jak zaprezentuje się Arthur, liczę na Niego choć przed transferem nie wiedziałem kim jest, ale nie przez przypadek zajął drugie miejsce za Coutinho w głosowaniu na największą nadzieję brazylijskiej piłki :)
1
Collegium Elemente - Prestiż świetny kawałek
0
Szkoda że idzie do Realu jeśli dojdzie do skutku
6
W sumie to samo pisali przed meczem z Anglia że ich wykoncza kondycyjne a tu Chorwacji powstali jak feniks z popiołu ;d
1
Osobiście polecam predatorki ;)