0

Dobrze że to nie Ty decydujesz kto powinien być trenerem

0

Oby dziś Suarez przestał kaleczyc i wracał pomału do dawnej formy ale najważniejsze dziś 3 pkt :)

0

Może jest oszczędzany na drugą fazę sezonu, nie oszukujmy się takiego zawodnika nam brakowało w LM, a i tak Cou będzie podstawowym zawodnikiem i będzie naszym motorem napędowym razem z Leo

6

Dzisiaj chciałbym zobaczyć taki skład
Marc, Semedo, Lenglet, Umttiti, Alba, Roberto, Busi, Coutinho, Malcom, Messi, Dembele chciałbym zobaczyć Messiego na 9 za Suareza i nie denerwować się jego aktualna forma

0

No to już 8 mamy

0

Zenit ciekawie, w pierwszym meczu przegrali 4-0 by teraz u siebie odrobić straty

2

Dembele to nie wie co to pressing, straci piłkę i sobie truchta

0

Suarez to dramat piłkarza, tak regres zrobił że patrzeć się nie da

0

Witam będzie w telewizji transmitowany jutrzejszy mecz z Boca??

0

Poratuje ktoś linkiem na telefon, do meczu Manchesteru z góry dzięki

0

Gwiazda Barcelony została niedawno ukarana czterema meczami kary za obrażenie sędziego podczas starcia z Chile, wygranego 1:0. Zawieszenie zostało jednak zniesione i piłkarz może pomóc swoim kolegom w eliminacjach do mistrzostw świata. Vidal dostrzega w tym niesprawiedliwość:

- Sprawa nie jest prosta - powiedział w wywiadzie radiowym.

- Chciałbym, żeby zasady były takie same dla wszystkich - dodał.

- Dla Argentyny, dla Messiego i dla futbolu to dobrze, że gra, bo zawsze daje z siebie wszystko. Życzyłbym sobie jednak, by wszystkich piłkarzy traktować tak samo - zaznaczył.

24

Czy tylko Mnie irytuje gra oraz obecność w klubie Vidala, jejku nie wiem co ten gość jeszcze tu robi

0

Ale też ile zmarnował, i te jego chamskie zachowanie, symulki

0

A zwłaszcza Luisa Suareza, bo to co grał w poprzednim sezonie to kryminał, oby wrócił Stary Luisito z sezony pokrytym potrójną Korona

0

Uwielbiam filmy z Eddim :D

0

Gliniarz z Beverly Hills nigdy się nie znudzi :)

7

Już dawno nie byłem tak stęskniony za gra Barcy, może dzięki nowym transferom, ale bardzo chce zobaczyć w akcji Nasza kochaną Barcelonę, oby w tym sezonie udało nam się zdobyć LM a jeszcze bardziej potrójną koronę Vamos :)

0

Malcom może grać na obu skrzydłach oraz za plecami napastnika

0

Tam jest tylko 13 odcinków ;/

0

Witam wszystkich, przychodzę z pytaniem bo pewnie są tu tacy co oglądali dawniej Gęsią Skórkę i moje pytanko gdzie mogę obejrzeć wszystkie odcinki bo nie mogę znaleźć ?

1

Te zagrania, zwody Iniesty i Xaviego w czasach Guardioli ale bym chciał teraz takich młodych obu Panów

21

Prze sympatyczny gościu, szczerze bardzo chętnie bym go u Nas widział ;D

0

Czuje że odrzuca ta ofertę

0

Aa jest gdzieś odcinek tej walki Naruto z Sasuke?

0

Witam jest tu może miłośnik Naruto, i może powiedzieć Mi jak zakończyła się przygoda Naruto, czy pokonał Madare, czy Sasuke wrócił do Konohy lub został pokonany przez Naruto, bo tych odcinków jest mnóstwo??

2

Ciekawe jak zaprezentuje się Arthur, liczę na Niego choć przed transferem nie wiedziałem kim jest, ale nie przez przypadek zajął drugie miejsce za Coutinho w głosowaniu na największą nadzieję brazylijskiej piłki :)

1

Collegium Elemente - Prestiż świetny kawałek

0

Szkoda że idzie do Realu jeśli dojdzie do skutku

6

W sumie to samo pisali przed meczem z Anglia że ich wykoncza kondycyjne a tu Chorwacji powstali jak feniks z popiołu ;d

1

Osobiście polecam predatorki ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?