0

Jak myślicie Barca jutro łatwe zwycięstwo czy ciężki bój i duże problemy, Ja uważam że kontrataki i obrona Chelsea to duże pozytywy dla Nich, ewentualny gol dla Nich to zły prognostyk dla Nas

0

60-40 dla Nas, jednak kontrataki i obrona Chelsea daje im dużo pozytywów, ewentualny gol dla Chelsea to zły prognostyk

0

Aa Ja cały czas liczę że w końcu się odblokuje i zacznie grać na miarę Barcelony, oby Mu się udało

0

I koniec serii Lewego

3

Póki co drugi Deulofeu tylko droższy

1

Nie dziękujemy

0

Takie zdeczka inne pytanko, jakie znacie straszne gry, właśnie przeszedłem Outlast 1 i 2 a wcześniej Resident Evil 7 i pogralbym w cos wlasnie tego typu gierki?

2

Mecz nie mecz, lepiej już podać niż biec na pałę na obrońców

2

Dembele w tym neczu to Deulofeu 2

0

Tak to i Ja umiem, oprócz tego kręcenia zderzakami :D

0

Może i Dembele ma ciąg na bramkę ale nie ma tego czego powinien się nauczyć, gra obronna i trochę agresji, u niego tego nie ma co straci zero chęci do odzyskania straconej piłki

0

Polak czy Polka bo troszkę jak dziewczynka :D

1

Alena z 10 na plecach naprawdę przypomina Leo tym poruszaniem po boisku :)

0

Witam czy będzie można obejrzeć środowy mecz Barcy w tv czy raczej jakieś zagraniczne streamy?

1

Najważniejsze to aby Nasi pierwsi strzelili bramkę

0

Spoko najpierw muszę zobaczyć oficjalny skład wyjściowy :D

0

Coś czuję że dziś pierwsza nasza porażka w lidze ;/

0

Właśnie Krystyna strzeliła na 3-1

0

Oj czuje straszne męki w niedzielę z AM, nie wiem nawet czy w składzie z Cou,Dembele Messim i Luisem coś wskuramy, oby po ciężkim boju się udało wygrać

0

Tym nieudacznikom nic nie pomoże bo jak ślepy ma coś zauważyć

1

To co z AM powtórka z wczoraj jeśli chodzi o skład Paulinho, Vidal, w pierwszym i może dorzucimy Gomesa

1

Oby AM nas nauczyło że grać jak Real się nie powinno, zlekcewazylismy przeciwnika totalnie, wynik 1-1 A tu nawet nie było szturmu na bramkę Las Palmas

2

Chyba faule i gra na czas

0

Alaves przegra u siebie i czuje że Lyon straci pkt

1

Ma ktoś sytuację z Suarezem co chciał kartkę?

0

Po co ci opowiadać, idź do kina obejrz i sam ocenisz, jak Ci ktoś opisze to bez sensu potem do kina iść

0

Obejrz Rec polecam zdecydowanie

3

Gol Messiego i wszystko cacy a nie jest bo dziś gramy bardzo słabo

0

To jest przerażające że nie wyciągają wniosków że klepaniem z takimi drużynami się nie wygra, strzałów nie ma a każdy strzał może zaskoczyć

0

Świetne lata Messiego który uderzał pięknie zza pola minęły, tylu zawodników a nikt nie uderza ehh

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?