katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak myślicie Barca jutro łatwe zwycięstwo czy ciężki bój i duże problemy, Ja uważam że kontrataki i obrona Chelsea to duże pozytywy dla Nich, ewentualny gol dla Nich to zły prognostyk dla Nas
0
60-40 dla Nas, jednak kontrataki i obrona Chelsea daje im dużo pozytywów, ewentualny gol dla Chelsea to zły prognostyk
0
Aa Ja cały czas liczę że w końcu się odblokuje i zacznie grać na miarę Barcelony, oby Mu się udało
0
I koniec serii Lewego
3
Póki co drugi Deulofeu tylko droższy
1
Nie dziękujemy
0
Takie zdeczka inne pytanko, jakie znacie straszne gry, właśnie przeszedłem Outlast 1 i 2 a wcześniej Resident Evil 7 i pogralbym w cos wlasnie tego typu gierki?
2
Mecz nie mecz, lepiej już podać niż biec na pałę na obrońców
2
Dembele w tym neczu to Deulofeu 2
0
Tak to i Ja umiem, oprócz tego kręcenia zderzakami :D
0
Może i Dembele ma ciąg na bramkę ale nie ma tego czego powinien się nauczyć, gra obronna i trochę agresji, u niego tego nie ma co straci zero chęci do odzyskania straconej piłki
0
Polak czy Polka bo troszkę jak dziewczynka :D
1
Alena z 10 na plecach naprawdę przypomina Leo tym poruszaniem po boisku :)
0
Witam czy będzie można obejrzeć środowy mecz Barcy w tv czy raczej jakieś zagraniczne streamy?
1
Najważniejsze to aby Nasi pierwsi strzelili bramkę
0
Spoko najpierw muszę zobaczyć oficjalny skład wyjściowy :D
0
Coś czuję że dziś pierwsza nasza porażka w lidze ;/
0
Właśnie Krystyna strzeliła na 3-1
0
Oj czuje straszne męki w niedzielę z AM, nie wiem nawet czy w składzie z Cou,Dembele Messim i Luisem coś wskuramy, oby po ciężkim boju się udało wygrać
0
Tym nieudacznikom nic nie pomoże bo jak ślepy ma coś zauważyć
1
To co z AM powtórka z wczoraj jeśli chodzi o skład Paulinho, Vidal, w pierwszym i może dorzucimy Gomesa
1
Oby AM nas nauczyło że grać jak Real się nie powinno, zlekcewazylismy przeciwnika totalnie, wynik 1-1 A tu nawet nie było szturmu na bramkę Las Palmas
2
Chyba faule i gra na czas
0
Alaves przegra u siebie i czuje że Lyon straci pkt
1
Ma ktoś sytuację z Suarezem co chciał kartkę?
0
Po co ci opowiadać, idź do kina obejrz i sam ocenisz, jak Ci ktoś opisze to bez sensu potem do kina iść
0
Obejrz Rec polecam zdecydowanie
3
Gol Messiego i wszystko cacy a nie jest bo dziś gramy bardzo słabo
0
To jest przerażające że nie wyciągają wniosków że klepaniem z takimi drużynami się nie wygra, strzałów nie ma a każdy strzał może zaskoczyć
0
Świetne lata Messiego który uderzał pięknie zza pola minęły, tylu zawodników a nikt nie uderza ehh