katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
https://centrummarek.pl
Witam czy zamawiał ktoś z tej strony i może wypowiedzieć się czy jest wiarygodna czy nie?
0
Ale bym chciał ujrzeć w nd powtórkę z tamtego spotkania, przynajmniej wynik :D
0
Casemiro jeszcze lepiej
1
Bramka Giroud była lepsza, oczywiście nie z tego roku :D
0
Jeden z moich ulubionych Polskich komedii :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Teraz najbardziej boli odpadniecie z Roma w ćwierćfinale, gdyby tak Barca zagrała niemożliwym byłby wynik w Rzymie ;/
0
Niemrawy to twój komentarz kolego, Sevilla nie istnieje
2
Ciśniemy ich, dobra gra
2
Ale jak wygrywała mecz za meczem to chwalony był pod niebiosa, nie wspominając o wygranym 3-0 meczu z Realem
1
Zgadza się, akurat nasza gra nie przekonuje i nawet sobotni Finał jest dla Mnie bardzo nie pewny
0
Jeśli Barca wygra z Realem i tak złota piłka dla Ronaldo, aż się nie chce wierzyć za co On dostaje złotą piłka, chyba tylko patrzą na to co osiąga się w LM
0
To co mają powiedzieć kibice Chelsea
0
Ptysiek weź się lepiej nie pogrążaj, Ja w przeciwieństwie do Cb jestem z Barca jeszcze przed przyjściem Ronaldinho a wtedy to były czasy posuchy jeśli chodzi o grę i trofea więc aktualna gra nie jest dla Mnie dramatem choć chciałbym żeby grali jak za Pepa ale niestety inne czasy, trenerzy i piłkarze
7
To zmień drużynę albo dyscyplinę
5
Mats Ty chory poje... e :D
1
Denis nie ułatwia zadania Valverde, gra poniżej krytyki
2
Co Digne odwalil w obronie brak pytań nawet nie spojrzał że miał przeciwnika za plecami
1
Lepiej to wygląda bo każdy próbuje jak może a nie liczą na Messiego i jakby w cieniu byli
0
Takie pytanie wiem że to nierealne ale chcielibyście Guardiole gdyby chciał wrócić do trenowania Barcy?
1
Mecz słaby jak flaki z olejem, a Nasi nic kompletnie nie grają i szczęście że nie przegrywamy
0
Bee to już do końca sezonu będzie, jak co mecz ten sam skład i praktycznie bez zmian
0
Będzie Arthur który dobrze czuje się z piłka i ładnie rozgrywa
0
Wejdź w Aliez
2
Bednarek gol w debiucie z Chelsea
0
Barcelona zainteresowana kupnem Dayota Upamecano. Klub z Katalonii chce zaoferować za obrońcę RB Lipsk 80 mln euro
0
Gra była niebywale efektywna i efektowna trzeba przyznać ale później atmosfera się popsuła i podzieliła paru piłkarzy co nie jest dobre
1
Neymar nie ma opcji żeby wrócił a po drugie jakby znowu miał psuć atmosferę to lepiej żeby nie wracał
0
Co byście powiedzieli jakby Barca kupiła Salaha jeśli transfer Griziego nie doszedł do skutku?
1
Żebyśmy w tym czasie nie dostali z paru bramek