1

https://centrummarek.pl
Witam czy zamawiał ktoś z tej strony i może wypowiedzieć się czy jest wiarygodna czy nie?

0

Ale bym chciał ujrzeć w nd powtórkę z tamtego spotkania, przynajmniej wynik :D

0

Casemiro jeszcze lepiej

1

Bramka Giroud była lepsza, oczywiście nie z tego roku :D

0

Jeden z moich ulubionych Polskich komedii :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Teraz najbardziej boli odpadniecie z Roma w ćwierćfinale, gdyby tak Barca zagrała niemożliwym byłby wynik w Rzymie ;/

0

Niemrawy to twój komentarz kolego, Sevilla nie istnieje

2

Ciśniemy ich, dobra gra

2

Ale jak wygrywała mecz za meczem to chwalony był pod niebiosa, nie wspominając o wygranym 3-0 meczu z Realem

1

Zgadza się, akurat nasza gra nie przekonuje i nawet sobotni Finał jest dla Mnie bardzo nie pewny

0

Jeśli Barca wygra z Realem i tak złota piłka dla Ronaldo, aż się nie chce wierzyć za co On dostaje złotą piłka, chyba tylko patrzą na to co osiąga się w LM

0

To co mają powiedzieć kibice Chelsea

0

Ptysiek weź się lepiej nie pogrążaj, Ja w przeciwieństwie do Cb jestem z Barca jeszcze przed przyjściem Ronaldinho a wtedy to były czasy posuchy jeśli chodzi o grę i trofea więc aktualna gra nie jest dla Mnie dramatem choć chciałbym żeby grali jak za Pepa ale niestety inne czasy, trenerzy i piłkarze

7

To zmień drużynę albo dyscyplinę

5

Mats Ty chory poje... e :D

1

Denis nie ułatwia zadania Valverde, gra poniżej krytyki

2

Co Digne odwalil w obronie brak pytań nawet nie spojrzał że miał przeciwnika za plecami

1

Lepiej to wygląda bo każdy próbuje jak może a nie liczą na Messiego i jakby w cieniu byli

0

Takie pytanie wiem że to nierealne ale chcielibyście Guardiole gdyby chciał wrócić do trenowania Barcy?

1

Mecz słaby jak flaki z olejem, a Nasi nic kompletnie nie grają i szczęście że nie przegrywamy

0

Bee to już do końca sezonu będzie, jak co mecz ten sam skład i praktycznie bez zmian

0

Będzie Arthur który dobrze czuje się z piłka i ładnie rozgrywa

0

Wejdź w Aliez

2

Bednarek gol w debiucie z Chelsea

0

Barcelona zainteresowana kupnem Dayota Upamecano. Klub z Katalonii chce zaoferować za obrońcę RB Lipsk 80 mln euro

0

Gra była niebywale efektywna i efektowna trzeba przyznać ale później atmosfera się popsuła i podzieliła paru piłkarzy co nie jest dobre

1

Neymar nie ma opcji żeby wrócił a po drugie jakby znowu miał psuć atmosferę to lepiej żeby nie wracał

0

Co byście powiedzieli jakby Barca kupiła Salaha jeśli transfer Griziego nie doszedł do skutku?

1

Żebyśmy w tym czasie nie dostali z paru bramek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?