0

Niesamowicie mnie irytowal, nie dziwię się że nie ma miejsca w składzie rep. Francji jak Mbape go zjada, i nie ukrywam że chciałbym go w Barcelonie ale mam nadzieję że Dembele dojrzeje i będzie wielkim piłkarzem

1

Wypowiem się na temat Dembele bo miał być następcą Neymara a on jest póki co bardzo słaby, nie dziwię się że nie jest w podstawowym składzie rep Francji jak Mbape jest zdecydowanie lepszy, dziś każde jego przyjęcie kończyło się strata i bramka stracona na 4-2 To wszystko prze jego głupie zachowanie i jeszcze zero zaangażowania aby piłkę odzyskać, jeśli nie poprawi swojej gry słabo to widzę

3

Dembele absolutnie nie jest wart tej kwoty, zły nie jest ale do Neymara to nie ma startu, nic nie przypomina tego z BVB, głupie straty i zero pressingu

0

Witam orientuje się ktoś ile mniej więcej trzeba wydać aby obejrzeć mecz Barcy, chodzi mi o mecz ligowy bo wiadomo że cena biletu też zależy od przeciwnika z jakim grają

0

O ile BVB go nie wykupi i sam Paco będzie chciał wrócić bo może być mu dobrze w Borussi gdzie gra pierwsze skrzypce

0

Valverde to chyba specjalnie robi by piłkarze na drugą fazę sezonu nie mieli sil pierwszej połowy rozegrać

0

Valverde to ma minę jakby krzywdzili go tym że jest trenerem Barcy i myśli sobie ,, znów ten Messi ratuje Barce"

0

Zobacz jak gra Ronaldo obecnie a jak Suarez

1

Chcecie pewniaka na kuponie, obstawcie że Barca straci gola, dramat w tym sezonie

9

I Malcom odsunięty na trybuny, dziwię się że chłop nie spakował walizek i odszedł, szkoda go

2

Jak Nasi obroncy dostają piłkę czuje się jakbym oglądał kiedyś Pinto na bramce nie wiadomo czy zaraz nie stracą piłki

1

Bardziej miesięcy

1

Akurat kibicuje Barcy od sezonu 2002, i pobyt Pepa od początku śledziłem, tamta Barca była głodna nie tylko sukcesów ale i gry, oni gryzli trawę, było widać chemię na boisku, pamiętna tiki taka z Realem gdzie zdenerwowany Ronaldo biegał bez skutku za piłka rozkładając ręce, lub szybkimi podaniami na jeden kontakt zdobywanie bramek przez Leo, teraz nic praktycznie nie zostało z tamtych czasów oprócz niektórych zawodników

0

Ale chociaż grała piłkę piękna dla oka, na jeden kontakt, z nieprzewidywalnymi zagraniami a teraz klepanie od lewej do prawej strony bez jakiegokolwiek pomysłu

4

Ile bym dał żeby móc znów oglądać na żywo taka Barce jak za Pepa która zamykała mecz w pierwszej połowie i grała piękny szybki football, opierając się na tiki tace. Ta gra na pamięć Messi-Andres-Xavi ehh jak tego Mi brakuje w Barcelonie, teraz nie da się tego oglądać ale Barca to Barca nieważne czy wygrywa czy przegrywa Barca na zawsze ;)

0

Mi również Inieste

0

Mam to samo, wieje nudą

0

Dobrze że tamten mu wslizgiem nie wszedł bo chłop nie myślał o piłce

12

Lepsze piractwo na rzecz najlepszego klubu świata niż płacenie złodziejom

0

I tak trzeba będzie zrobić ;)

0

Gdzie obejrzę Barce z PSV bo oczywiście wymyślili Polsat Sport Premium którego nie posiadam a wykupywac nie mam zamiaru

23

Brakuje Mi takiej Barcy Pepa która potrafiła zamknąć mecz po 45 minutach

0

No szczególnie że tam Napoli jest

0

Najbardziej znienawidzona angielska drużyna przeze Mnie

0

https://www.facebook.com/197394889304/posts/10157056262494305/
Witam pisze w sprawie bo posiadam fanpage swojej drużyny i moje pytanko gdzie mogę takie coś przerobić lub zrobić podobne tylko o swojej drużynie??

0

Tylko czy będą dostawać szansę, bo to że zagrali w PG czy przed sezonowych sparingach to nic nie daje, mam nadzieję że EV będzie korzystał z ich usług częściej

0

Wyjdź lepiej a nie pier.... farmazony

3

Parodia, Roberto zostaje który nic nie wniósł, a schodzi Semedo który dobra pierwsza połowę rozegrał, szkoda Nelsona ;/

0

I to byłby minus bo Semedo zdecydowanie na plus a Roberto nie wnosi nic konkretnego oprócz jednego rajdu

11

Roberto nic dziś nie wnosi konkretnego, za niego Cou i jazda po 3 pkt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?