katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niesamowicie mnie irytowal, nie dziwię się że nie ma miejsca w składzie rep. Francji jak Mbape go zjada, i nie ukrywam że chciałbym go w Barcelonie ale mam nadzieję że Dembele dojrzeje i będzie wielkim piłkarzem
1
Wypowiem się na temat Dembele bo miał być następcą Neymara a on jest póki co bardzo słaby, nie dziwię się że nie jest w podstawowym składzie rep Francji jak Mbape jest zdecydowanie lepszy, dziś każde jego przyjęcie kończyło się strata i bramka stracona na 4-2 To wszystko prze jego głupie zachowanie i jeszcze zero zaangażowania aby piłkę odzyskać, jeśli nie poprawi swojej gry słabo to widzę
3
Dembele absolutnie nie jest wart tej kwoty, zły nie jest ale do Neymara to nie ma startu, nic nie przypomina tego z BVB, głupie straty i zero pressingu
0
Witam orientuje się ktoś ile mniej więcej trzeba wydać aby obejrzeć mecz Barcy, chodzi mi o mecz ligowy bo wiadomo że cena biletu też zależy od przeciwnika z jakim grają
0
O ile BVB go nie wykupi i sam Paco będzie chciał wrócić bo może być mu dobrze w Borussi gdzie gra pierwsze skrzypce
0
Valverde to chyba specjalnie robi by piłkarze na drugą fazę sezonu nie mieli sil pierwszej połowy rozegrać
0
Valverde to ma minę jakby krzywdzili go tym że jest trenerem Barcy i myśli sobie ,, znów ten Messi ratuje Barce"
0
Zobacz jak gra Ronaldo obecnie a jak Suarez
1
Chcecie pewniaka na kuponie, obstawcie że Barca straci gola, dramat w tym sezonie
9
I Malcom odsunięty na trybuny, dziwię się że chłop nie spakował walizek i odszedł, szkoda go
2
Jak Nasi obroncy dostają piłkę czuje się jakbym oglądał kiedyś Pinto na bramce nie wiadomo czy zaraz nie stracą piłki
1
Bardziej miesięcy
1
Akurat kibicuje Barcy od sezonu 2002, i pobyt Pepa od początku śledziłem, tamta Barca była głodna nie tylko sukcesów ale i gry, oni gryzli trawę, było widać chemię na boisku, pamiętna tiki taka z Realem gdzie zdenerwowany Ronaldo biegał bez skutku za piłka rozkładając ręce, lub szybkimi podaniami na jeden kontakt zdobywanie bramek przez Leo, teraz nic praktycznie nie zostało z tamtych czasów oprócz niektórych zawodników
0
Ale chociaż grała piłkę piękna dla oka, na jeden kontakt, z nieprzewidywalnymi zagraniami a teraz klepanie od lewej do prawej strony bez jakiegokolwiek pomysłu
4
Ile bym dał żeby móc znów oglądać na żywo taka Barce jak za Pepa która zamykała mecz w pierwszej połowie i grała piękny szybki football, opierając się na tiki tace. Ta gra na pamięć Messi-Andres-Xavi ehh jak tego Mi brakuje w Barcelonie, teraz nie da się tego oglądać ale Barca to Barca nieważne czy wygrywa czy przegrywa Barca na zawsze ;)
0
Mi również Inieste
0
Mam to samo, wieje nudą
0
Dobrze że tamten mu wslizgiem nie wszedł bo chłop nie myślał o piłce
12
Lepsze piractwo na rzecz najlepszego klubu świata niż płacenie złodziejom
0
I tak trzeba będzie zrobić ;)
0
Gdzie obejrzę Barce z PSV bo oczywiście wymyślili Polsat Sport Premium którego nie posiadam a wykupywac nie mam zamiaru
23
Brakuje Mi takiej Barcy Pepa która potrafiła zamknąć mecz po 45 minutach
0
No szczególnie że tam Napoli jest
0
Najbardziej znienawidzona angielska drużyna przeze Mnie
0
https://www.facebook.com/197394889304/posts/10157056262494305/
Witam pisze w sprawie bo posiadam fanpage swojej drużyny i moje pytanko gdzie mogę takie coś przerobić lub zrobić podobne tylko o swojej drużynie??
0
Tylko czy będą dostawać szansę, bo to że zagrali w PG czy przed sezonowych sparingach to nic nie daje, mam nadzieję że EV będzie korzystał z ich usług częściej
0
Wyjdź lepiej a nie pier.... farmazony
3
Parodia, Roberto zostaje który nic nie wniósł, a schodzi Semedo który dobra pierwsza połowę rozegrał, szkoda Nelsona ;/
0
I to byłby minus bo Semedo zdecydowanie na plus a Roberto nie wnosi nic konkretnego oprócz jednego rajdu
11
Roberto nic dziś nie wnosi konkretnego, za niego Cou i jazda po 3 pkt