0

Kiedy Barca gra z Napoli te dwa najbliższe mecze??

0

@Gaucho Franek już się wypowiedział na ten temat, i obawiam się że tego zabrkanie nam w decydujących meczach LM

0

@kosmos91 Barca ma dobre stosunki z Evertonem, więc kto wie czy w przyszłości nie wyląduje w Barcy ;)

2

@Gaucho dzięki Niemu pokochałam Barce i ogólnie piłkę nożną

0

Witam może ktoś miał to samo i wie co nie co na ten temat, odnośnie czy zabiegi fizjoterapeutyczne zlikwiduja przepukline kręgosłupa ledzwiowego czy konieczna jest operacja?

0

@Momalsino lubie Isco, James, Benzema, Asensio
A nie lubie Casemiro, Carvajal, Ramos, Lucasa, Nacho

21

@BarcaInfo przed rewanżem z Levante w PK też wszystko było zrobione poprawnie ;)

0

Witam gdzie polecacie założyć konto jesli chodzi o bukmachera??

4

@insp1re 13 posterunek i najlepszy Cezary Pazura :D

0

@tadzik447 operatora mam Vectre

0

Witam mam pytanko odnośnie chce żeby u mnie w pokoju były te same programy co u rodziców, pytanie co muszę zrobić, czy mam kupić dekoder czy jakis przewód?

10

@Mns21 hah gościu łapie często kontuzje, no jakby Cie faulowali tak jak jego w Ligue 1 to nie wiem czy byś wrócił do gry, jakoś u Nas nie przypominam sobie żeby łapał często kontuzje

1

@Barcelismo przysłosciowy zawodnik, pytanie kiedy dostanie poważną szanse u Valdka, ale może pogra wystarczająco tyle co Puig

0

Witam pewnie nie jedna osoba była na meczu Barcy na Camp Nou, moje pytanko gdzie sobie rezerwowaliscie nocleg, żeby wyszło w miarę tanio bo bilet na mecz spokojnie ogarne ale gdzie najlepiej szukać noclegu, lub co polecacie?

0

Już widzę jak Valverde rotuje składem i daje sporo minut takim zawodnikom jak Wague, Puig, Alena chciałbym żeby tak było ale zapomniałem że Busquets i Rakitic mają pewne miejsce

2

Witam pewnie nie jedna osoba na tej stronie była na meczu Barcy na Camp Nou, i moje pytanko skąd najlepiej zamawiać bilety, ogólnie gdzie rezerwować miejsca itd, i w jakim okresie najtaniej jest, bo nigdy nie miałem do czynienia z wyjazdem na mecz a chce za rok spełnić marzenie by obejrzeć Barce na żywo, obojętne z kim będą grali :)

5

@didzejos bardzo ale to bardzo śmieszny klubik

0

Coś naciągany ten transfer De Ligta do Juve, niby w 99% dogadany transfer a oficjalki jak nie było tak nie ma, nie zdziwiłbym sie wcale jakby ostatecznie trafił do Nas choć i tak mało realne

0

@krzychu1526 Wstawaj Pioter zesr.... się

0

Najlepsze piłki jakimi graliscie, moje to Roteiro z ME 2004 i Fevernova z MŚ 2002 najlepsze ze wszystkich które miałem i z tych którymi grałem


https://www.google.com/search?q=roteiro&client=ms-android-lge-rev1&prmd=imsvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjh_pGo7ZvjAhXwxIsKHWSWBy4Q_AUoAXoECBAQAQ&biw=412&bih=761#imgrc=8YD72WJKnon3mM

1

Witam takie pytanie całkowicie nie związane ze sportem, chodzi o wydarzenie z 11 września 2001 a dokładniej o atak na WTC, co myślicie czy był to atak na Stany Zjednoczone czy zamach stanu w którym na czele stał Bush??

1

@tbas ale nie każdy jest chętny do grzania ławki

2

@Pawlak1992 Messi go nie powołał

0

@szefo wysłałem wiadomość

0

Witam wie ktoś gdzie najlepiej załatwić sobie wypad na mecz Barcy w okresie sierpień, wrzesień, chodzi mi o wszystko przelot, nocleg itd na jakiejś stronie czy przez jakis fanclub?

0

@vanharren piłkarz też ma swoje zdanie, gdyby mu naprawdę zależało na Barcelonie to by nie było tematu ale jak widać Raiola wyprał mu mózg i kasa misiu kasa to sie liczy

1

A co byście powiedzieli gdyby wrócił Neymar a za nim Dani Alves za free lub groszowe pieniądze, bo z tego co wiem również odchodzi z PSG

1

Taki paradoks że zdecydowanie przyjemniej ogląda się reprezentację Polski niż Argentyny z najlepszym piłkarzem w historii, ale co się dziwić jak w tej reprezentacji nie ma nic, od zarządu aż po trenera i piłkarzy, totalny burd..

0

@tobiasson92 tam nawet trener porządny nie chce przyjść, ta reprezentacja skończyła sie z erą Maradony

0

To już większą przyjemność z gry mam oglądając naszą reprezentację, obecna Argentyna to dno i wodorosty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?