katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy Barca gra z Napoli te dwa najbliższe mecze??
0
@Gaucho Franek już się wypowiedział na ten temat, i obawiam się że tego zabrkanie nam w decydujących meczach LM
0
@kosmos91 Barca ma dobre stosunki z Evertonem, więc kto wie czy w przyszłości nie wyląduje w Barcy ;)
2
@Gaucho dzięki Niemu pokochałam Barce i ogólnie piłkę nożną
0
Witam może ktoś miał to samo i wie co nie co na ten temat, odnośnie czy zabiegi fizjoterapeutyczne zlikwiduja przepukline kręgosłupa ledzwiowego czy konieczna jest operacja?
0
@Momalsino lubie Isco, James, Benzema, Asensio
A nie lubie Casemiro, Carvajal, Ramos, Lucasa, Nacho
21
@BarcaInfo przed rewanżem z Levante w PK też wszystko było zrobione poprawnie ;)
0
Witam gdzie polecacie założyć konto jesli chodzi o bukmachera??
4
@insp1re 13 posterunek i najlepszy Cezary Pazura :D
0
@tadzik447 operatora mam Vectre
0
Witam mam pytanko odnośnie chce żeby u mnie w pokoju były te same programy co u rodziców, pytanie co muszę zrobić, czy mam kupić dekoder czy jakis przewód?
10
@Mns21 hah gościu łapie często kontuzje, no jakby Cie faulowali tak jak jego w Ligue 1 to nie wiem czy byś wrócił do gry, jakoś u Nas nie przypominam sobie żeby łapał często kontuzje
1
@Barcelismo przysłosciowy zawodnik, pytanie kiedy dostanie poważną szanse u Valdka, ale może pogra wystarczająco tyle co Puig
0
Witam pewnie nie jedna osoba była na meczu Barcy na Camp Nou, moje pytanko gdzie sobie rezerwowaliscie nocleg, żeby wyszło w miarę tanio bo bilet na mecz spokojnie ogarne ale gdzie najlepiej szukać noclegu, lub co polecacie?
0
Już widzę jak Valverde rotuje składem i daje sporo minut takim zawodnikom jak Wague, Puig, Alena chciałbym żeby tak było ale zapomniałem że Busquets i Rakitic mają pewne miejsce
2
Witam pewnie nie jedna osoba na tej stronie była na meczu Barcy na Camp Nou, i moje pytanko skąd najlepiej zamawiać bilety, ogólnie gdzie rezerwować miejsca itd, i w jakim okresie najtaniej jest, bo nigdy nie miałem do czynienia z wyjazdem na mecz a chce za rok spełnić marzenie by obejrzeć Barce na żywo, obojętne z kim będą grali :)
5
@didzejos bardzo ale to bardzo śmieszny klubik
0
Coś naciągany ten transfer De Ligta do Juve, niby w 99% dogadany transfer a oficjalki jak nie było tak nie ma, nie zdziwiłbym sie wcale jakby ostatecznie trafił do Nas choć i tak mało realne
0
@krzychu1526 Wstawaj Pioter zesr.... się
0
Najlepsze piłki jakimi graliscie, moje to Roteiro z ME 2004 i Fevernova z MŚ 2002 najlepsze ze wszystkich które miałem i z tych którymi grałem
https://www.google.com/search?q=roteiro&client=ms-android-lge-rev1&prmd=imsvn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=2ahUKEwjh_pGo7ZvjAhXwxIsKHWSWBy4Q_AUoAXoECBAQAQ&biw=412&bih=761#imgrc=8YD72WJKnon3mM
1
Witam takie pytanie całkowicie nie związane ze sportem, chodzi o wydarzenie z 11 września 2001 a dokładniej o atak na WTC, co myślicie czy był to atak na Stany Zjednoczone czy zamach stanu w którym na czele stał Bush??
1
@tbas ale nie każdy jest chętny do grzania ławki
2
@Pawlak1992 Messi go nie powołał
0
@szefo wysłałem wiadomość
0
Witam wie ktoś gdzie najlepiej załatwić sobie wypad na mecz Barcy w okresie sierpień, wrzesień, chodzi mi o wszystko przelot, nocleg itd na jakiejś stronie czy przez jakis fanclub?
0
@vanharren piłkarz też ma swoje zdanie, gdyby mu naprawdę zależało na Barcelonie to by nie było tematu ale jak widać Raiola wyprał mu mózg i kasa misiu kasa to sie liczy
1
A co byście powiedzieli gdyby wrócił Neymar a za nim Dani Alves za free lub groszowe pieniądze, bo z tego co wiem również odchodzi z PSG
1
Taki paradoks że zdecydowanie przyjemniej ogląda się reprezentację Polski niż Argentyny z najlepszym piłkarzem w historii, ale co się dziwić jak w tej reprezentacji nie ma nic, od zarządu aż po trenera i piłkarzy, totalny burd..
0
@tobiasson92 tam nawet trener porządny nie chce przyjść, ta reprezentacja skończyła sie z erą Maradony
0
To już większą przyjemność z gry mam oglądając naszą reprezentację, obecna Argentyna to dno i wodorosty