0

Panie i Panowie w te święta chciałbym życzyć Wam wesołych a przede wszystkim zdrowych Świąt, chciałbym również żeby po sezonie bo raczej w tym to się nie zmieni nastąpiła zmiana trenera :)

0

@Trojanek23 jak nie Milanu

0

Witam kiedy będzie można zamówić bilet na LM Barcelona-Napoli

0

@Criss18Barca Jadon Sancho jest pierwszym zawodnikiem z TOP5 lig europejskich, który przekroczył granicę 10 bramek i 10 asyst w sezonie.

1

@msmsms pamiętam jakby to było wczoraj La Manita na Camp Nou, piateczka Pique, psychol Ramos, dublet Villi i Leo w asystach, oraz trzy razy Jeffren Jeffren Jeffren, to był magiczny wieczór, pamiętam w szkole jak wszyscy obstawialismy jaki będzie wynik :)

0

@Rewolucja123 wgl bardzo ładna w czym by nie była i fanka Barcy :)

0

Ma ktoś skrót wczorajszego meczu Barcy po polsku??

3

raczej bez gola plus zmarnowany karny

2

@th@les on to robi na takim luzie że to niewiarygodne

0

Witam mam pytanko czy jest strona gdzie obejrze The Walking Dead bez płacenia?

0

Witam polecacie przenieś numer z Playa do Plusa, bo widzę plus ma lepszą oferte niż play i tak się zastanawiam?

1

Immobile kocur co mecz to bramka czy w lidze czy LE ale skuteczność znakomita

1

Wie ktoś jaką Immobile ma serie ze zdobytym golem ogólnie i w lidze bo widze ostatnie 7 spotkań w lidze to bramka, dziś również

0

Witam pewnie nie jedna osoba ma telefon w playu, i stąd takie pytanko, kończy mi się umowa i chciałbym zmienić oferte, co polecacie, zależy Mi w sumie tylko na Internecie bo sms rzadko wysyłam, dzwonić też mało dzwonie?

0

Witam pisze w bardzo poważnej sprawie, dokładnie chodzi o zebranie pieniędzy na operację ratującą życie, a pieniędzy potrzeba bardzo dużo, czy jest jakas zbiórka gdzie można jakaś część chociaż zebrać, lub napisać gdzieś lub do kogoś??

0

@strazak1991 poproszę

0

@Nano22 teraz można zauważyć cudowną prace LE w Barcelonie i chemie piłkarzy z trenerem, wiele sie pisało że Messi nie żyje w dobrych relacjach z Enrique ale były to tylko plotki, teraz jak patrzy się na obecną Barce to widać chaos i nie porządek od gry po przez relacje między zawodnikami, nie ma tej więzi która była jeszcze za Luisa

0

Witam pewnie nie jedna osoba piła yerbe, moje pytanko gdzie najlepiej Ją zakupic??

2

@DanielOOL ja bym chciał taką Barce Luisa Enrique z pierwszego sezonu, tyle by Mi wystarczyło ;)

0

Witam pewnie wielu na tej stronie miała lub ma do czynienia z treningami czy to na siłowni czy np w kalistenice, chodzi Mi dokładnie o suplementy, nie znam sie za bardzo na ten temat, trenuje już 3 miesiące i pytanko jakie polecicie suplementy przed i po treningu?

2

@JimMorrisonFCB

tej nic nie przebije

3

@Catalanian1991 w sumie to po Juventusie sie zaczęło

0

@blue_shark Barca nie zwolni go do końca sezonu nawet jeśli dostaniemy kolejny wpi...l w LM

0

@Damian11 tyle że to bardziej robota Auriera który z impetem zrobił wślizg

0

@Pstryk poczekaj do najbliższego wyjazdowego meczu

0

Gdzie mobilnie mogę obejrzeć dzisiaj LM np Bayern, na jakiej stronie, oczywiście nie musi być w języku polskim byle tylko w miare dobra transmisja

3

@liberoFCB wypożyczenie do Ajaxu

0

@karci0 nic by to nie dało i tak by zobaczył co by chciał

0

Ciekawe jakby Barca wyglądała z atakiem, bo chyba Nasz atak został w szatni hmm

1

Witam mam pytanko czy zamawiał ktoś jakis przedmiot ze strony Joom, czy godna strona do zamawiania czy jednak lepiej nie zamawiać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?