katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panie i Panowie w te święta chciałbym życzyć Wam wesołych a przede wszystkim zdrowych Świąt, chciałbym również żeby po sezonie bo raczej w tym to się nie zmieni nastąpiła zmiana trenera :)
0
@Trojanek23 jak nie Milanu
0
Witam kiedy będzie można zamówić bilet na LM Barcelona-Napoli
0
@Criss18Barca Jadon Sancho jest pierwszym zawodnikiem z TOP5 lig europejskich, który przekroczył granicę 10 bramek i 10 asyst w sezonie.
1
@msmsms pamiętam jakby to było wczoraj La Manita na Camp Nou, piateczka Pique, psychol Ramos, dublet Villi i Leo w asystach, oraz trzy razy Jeffren Jeffren Jeffren, to był magiczny wieczór, pamiętam w szkole jak wszyscy obstawialismy jaki będzie wynik :)
0
@Rewolucja123 wgl bardzo ładna w czym by nie była i fanka Barcy :)
0
Ma ktoś skrót wczorajszego meczu Barcy po polsku??
3
raczej bez gola plus zmarnowany karny
2
@th@les on to robi na takim luzie że to niewiarygodne
0
Witam mam pytanko czy jest strona gdzie obejrze The Walking Dead bez płacenia?
0
Witam polecacie przenieś numer z Playa do Plusa, bo widzę plus ma lepszą oferte niż play i tak się zastanawiam?
1
Immobile kocur co mecz to bramka czy w lidze czy LE ale skuteczność znakomita
1
Wie ktoś jaką Immobile ma serie ze zdobytym golem ogólnie i w lidze bo widze ostatnie 7 spotkań w lidze to bramka, dziś również
0
Witam pewnie nie jedna osoba ma telefon w playu, i stąd takie pytanko, kończy mi się umowa i chciałbym zmienić oferte, co polecacie, zależy Mi w sumie tylko na Internecie bo sms rzadko wysyłam, dzwonić też mało dzwonie?
0
Witam pisze w bardzo poważnej sprawie, dokładnie chodzi o zebranie pieniędzy na operację ratującą życie, a pieniędzy potrzeba bardzo dużo, czy jest jakas zbiórka gdzie można jakaś część chociaż zebrać, lub napisać gdzieś lub do kogoś??
0
@strazak1991 poproszę
0
@Nano22 teraz można zauważyć cudowną prace LE w Barcelonie i chemie piłkarzy z trenerem, wiele sie pisało że Messi nie żyje w dobrych relacjach z Enrique ale były to tylko plotki, teraz jak patrzy się na obecną Barce to widać chaos i nie porządek od gry po przez relacje między zawodnikami, nie ma tej więzi która była jeszcze za Luisa
0
Witam pewnie nie jedna osoba piła yerbe, moje pytanko gdzie najlepiej Ją zakupic??
2
@DanielOOL ja bym chciał taką Barce Luisa Enrique z pierwszego sezonu, tyle by Mi wystarczyło ;)
0
Witam pewnie wielu na tej stronie miała lub ma do czynienia z treningami czy to na siłowni czy np w kalistenice, chodzi Mi dokładnie o suplementy, nie znam sie za bardzo na ten temat, trenuje już 3 miesiące i pytanko jakie polecicie suplementy przed i po treningu?
2
@JimMorrisonFCB
3
@Catalanian1991 w sumie to po Juventusie sie zaczęło
0
@blue_shark Barca nie zwolni go do końca sezonu nawet jeśli dostaniemy kolejny wpi...l w LM
0
@Damian11 tyle że to bardziej robota Auriera który z impetem zrobił wślizg
0
@Pstryk poczekaj do najbliższego wyjazdowego meczu
0
Gdzie mobilnie mogę obejrzeć dzisiaj LM np Bayern, na jakiej stronie, oczywiście nie musi być w języku polskim byle tylko w miare dobra transmisja
3
@liberoFCB wypożyczenie do Ajaxu
0
@karci0 nic by to nie dało i tak by zobaczył co by chciał
0
Ciekawe jakby Barca wyglądała z atakiem, bo chyba Nasz atak został w szatni hmm
1
Witam mam pytanko czy zamawiał ktoś jakis przedmiot ze strony Joom, czy godna strona do zamawiania czy jednak lepiej nie zamawiać?