0

https://m.olx.pl/oferta/ford-fiesta-1-25-16v-5-drzwi-klimatyzacja-2005r-CID5-IDBeoCr.html#position=5&page=1
Witam opłaca sie kupic, miał ktoś taka Fieste i może się wypowiedzieć mam 8tys na autko bo aktualnie jeżdżę Oplem Corsa B

1

@Commando tak Osasuna cisnie, gra pressingiem i ewidentna reka i niesprawidliwe

0

@Katalończyk 99 tak w przerwie go zwolnią, Barto nie będzie czekał

29

U Valverde to nawet De Jong jest niewidoczny

0

Witam jakie autko polecicie tak do 8 tys., chciałbym tak od 70 km w górę, i tak żeby rdza go bardzo nie brała, wiadomo że za te pieniądze cudów nie będzie ale może coś polecicie godnego?

2

@IronSanHybrid naprawdę podoba Mi sie gra Kante, niesamowicie dużo serca wkłada ten chłopak w gre i zawsze wypluwa płuca na boisku, chciałbym go w Barcelonie :)

1

@Lares po wypowiedzi Ojca Ansu, widać że to Real sypał lepszą gotówką, pewnie Barto wygrał w papier kamień i dziękuję ;d

0

De Jong na skrzydle oczy krwawią

21

@BarcaInfo doszło do tego że kobieca drużyna lepiej klepie niż męska

3


Ale wtedy piła chodziła :)

1

Dobry wieczór, poleci ktoś jakis horror ze szpitalem psychiatrycznym np grupka ludzi uwięziona w szpitalu lub o zombie, byle nie Grave Encounters bo obejrzane :)

1

@MESSIah16 no raczej to nie taki sam przypadek jak pewnego portugalczyka

0

@matirix20 kwestia godzin

6

Jak wyleczy uraz sprzedać go jak najszybciej, widać nic nie dorósł i nie bierze na poważnie gry w Barcelonie, tylko gry na komputerze mu wychodzą i niech tam sobie pogra

2

@BarcaInfo nadzieja matką głupich

0

@Zodiac Ajax lub Milan

1

@Showman szczerze mówiąc Leverkusen powinien mieć minimum 5 bramek strzelonych, szybką piłkę grali i szybkie kontry z ich strony szły

0

Bolesny to będzie sezon dla Nas

0

@V e B 96 ja od samego początku po odejściu Neymara chciałem Sane, teraz niestety kontuzja a na pewno by sie odnalazł

1

@V e B 96 no ta bo Cou wykręcał takie liczby na skrzydle, że to grzech go oddać

0

Brak Cou na ławce, to raczej na 100% transfer do Bayernu, ciekawe jak poradzi sobie w Niemczech

1

Witam wiecie może ile wyniesie wyjazd na mecz Barcy. Chce jechać w przyszłym roku na Puchar Gampera i chciałbym sie dowiedzieć ile mniej więcej wyjedzie za wszystko, planuje lecieć na 3-4 dni, pewnie nie jedna osoba była na meczu i może powie jaki mniej więcej koszt?

1

Jakiego polecicie tableta do 1000 zl, tablet ogólnie do oglądania jakis seriali i ogólnie żeby nie mulił??

0

@koksik2700 w skrócie kibicie nie miło go przywitali transparentami i ogólnie nie pałali sympatią ;)

0

Najlepszy horror jaki obejrzeliście, godny obejrzenia? Uprzedzam Obecność, Egzorcyzmy Emily Rose i większość o opetaniach obejrzane, Rec też co jeszcze polecicie??

0

@Lincolm mnie tylko martwi jak będzie wyglądać współpraca Griziego z Messim i ogólnie jak Leo wroci, bo nie oszukujmy sie mnóstwo razy było tak że Suarez widział Messiego przy czym koledzy byli lepiej ustawieni

1

Nie ma szans, Kimmich zostanie drugim Lahmem co wcześniej podkreślał że chce zostać w Bayernie do końca kariery

0

Witam był ktoś może teraz na Pucharze Gampera z Arsenalem, ile za wszystko zapłaciliście? Planuje w przyszłym roku lecieć i tak mniej wiecej ile koszt wyniesie?

0

@konrad1661 póki co Dembele nie prezentuje sie z najlepszej strony, i nie widac by miał być przyszłością Barcy, zobaczymy może w końcu się ogarnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?