katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://www.google.com/search?q=sklad+star+starachowixe&tbm=isch&ved=2ahUKEwjkpNbb57zkAhVKyCoKHQHyAcIQ2-cCegQIABAC&oq=sklad+star+starachowixe&gs_l=mobile-gws-wiz-img.3..33i10.4328.7513..7623...0.0..0.131.1401.11j4......0....1.........41j0i24j0i8i30j30i10.l-YJNAvAvqc&ei=P6NyXaSJFsqQqwGB5IeQDA&bih=761&biw=412&client=ms-android-lge-rev1&prmd=inmv#imgrc=hFZ_bK6QTXMZ2M
Wiecie gdzie mogę coś takiego zrobic lub podobne, jakis specjalny program do tego??
0
https://m.olx.pl/oferta/ford-fiesta-1-25-16v-5-drzwi-klimatyzacja-2005r-CID5-IDBeoCr.html#position=5&page=1
Witam opłaca sie kupic, miał ktoś taka Fieste i może się wypowiedzieć mam 8tys na autko bo aktualnie jeżdżę Oplem Corsa B
1
@Commando tak Osasuna cisnie, gra pressingiem i ewidentna reka i niesprawidliwe
0
@Katalończyk 99 tak w przerwie go zwolnią, Barto nie będzie czekał
29
U Valverde to nawet De Jong jest niewidoczny
0
Witam jakie autko polecicie tak do 8 tys., chciałbym tak od 70 km w górę, i tak żeby rdza go bardzo nie brała, wiadomo że za te pieniądze cudów nie będzie ale może coś polecicie godnego?
2
@IronSanHybrid naprawdę podoba Mi sie gra Kante, niesamowicie dużo serca wkłada ten chłopak w gre i zawsze wypluwa płuca na boisku, chciałbym go w Barcelonie :)
1
@Lares po wypowiedzi Ojca Ansu, widać że to Real sypał lepszą gotówką, pewnie Barto wygrał w papier kamień i dziękuję ;d
0
De Jong na skrzydle oczy krwawią
21
@BarcaInfo doszło do tego że kobieca drużyna lepiej klepie niż męska
3
Ale wtedy piła chodziła :)
1
Dobry wieczór, poleci ktoś jakis horror ze szpitalem psychiatrycznym np grupka ludzi uwięziona w szpitalu lub o zombie, byle nie Grave Encounters bo obejrzane :)
1
@MESSIah16 no raczej to nie taki sam przypadek jak pewnego portugalczyka
0
@matirix20 kwestia godzin
6
Jak wyleczy uraz sprzedać go jak najszybciej, widać nic nie dorósł i nie bierze na poważnie gry w Barcelonie, tylko gry na komputerze mu wychodzą i niech tam sobie pogra
2
@BarcaInfo nadzieja matką głupich
0
@Zodiac Ajax lub Milan
1
@Showman szczerze mówiąc Leverkusen powinien mieć minimum 5 bramek strzelonych, szybką piłkę grali i szybkie kontry z ich strony szły
0
Bolesny to będzie sezon dla Nas
0
@V e B 96 ja od samego początku po odejściu Neymara chciałem Sane, teraz niestety kontuzja a na pewno by sie odnalazł
1
@V e B 96 no ta bo Cou wykręcał takie liczby na skrzydle, że to grzech go oddać
0
Brak Cou na ławce, to raczej na 100% transfer do Bayernu, ciekawe jak poradzi sobie w Niemczech
1
Witam wiecie może ile wyniesie wyjazd na mecz Barcy. Chce jechać w przyszłym roku na Puchar Gampera i chciałbym sie dowiedzieć ile mniej więcej wyjedzie za wszystko, planuje lecieć na 3-4 dni, pewnie nie jedna osoba była na meczu i może powie jaki mniej więcej koszt?
1
Jakiego polecicie tableta do 1000 zl, tablet ogólnie do oglądania jakis seriali i ogólnie żeby nie mulił??
0
@koksik2700 w skrócie kibicie nie miło go przywitali transparentami i ogólnie nie pałali sympatią ;)
0
Najlepszy horror jaki obejrzeliście, godny obejrzenia? Uprzedzam Obecność, Egzorcyzmy Emily Rose i większość o opetaniach obejrzane, Rec też co jeszcze polecicie??
0
@Lincolm mnie tylko martwi jak będzie wyglądać współpraca Griziego z Messim i ogólnie jak Leo wroci, bo nie oszukujmy sie mnóstwo razy było tak że Suarez widział Messiego przy czym koledzy byli lepiej ustawieni
1
Nie ma szans, Kimmich zostanie drugim Lahmem co wcześniej podkreślał że chce zostać w Bayernie do końca kariery
0
Witam był ktoś może teraz na Pucharze Gampera z Arsenalem, ile za wszystko zapłaciliście? Planuje w przyszłym roku lecieć i tak mniej wiecej ile koszt wyniesie?
0
@konrad1661 póki co Dembele nie prezentuje sie z najlepszej strony, i nie widac by miał być przyszłością Barcy, zobaczymy może w końcu się ogarnie