0

@messi564 właśnie Arthur w formie a Brazylijczyk jest na szarym końcu jeśli chodzi o forme

0

@Bartek22 z Griezmanem sie kumpluje to tego skutki

7

@Kengo Sevillo brać z pocałowaniem ręki, Rakieta dobry chłopak, zawsze dzień dobry mówi, w szkole same piątki, nie zastanawiać się tylko brać

1

@Artsss dzis Barca i RSSS pewne info

2

@NorbiTBOB najlepsze że tam nie ma zawodnika który by rządził i wygrywał LM

9

Messi to już dawno nie powinien być kapitanem ale nie ma trenera który by mu się postawił bo w końcu legenda

1

@amanter no ta jak Griez strzelał dwie bramki Ibizie to był wychwalany a teraz slabszy mecz to już out z klubu

4

Irytuje Messi tym olewaniem Grieza, rozumiem można nie żyć ze sobą w zgodzie ale dobro drużyny powinno być na pierwszym miejscu a wierzę że dużo by dało drużynie gdyby Leo zaczął grać z francuzem ale raczej to sie nie zmieni, w końcu Griezman przyszedł w miejscje jego przyjaciela

0

@arasz1819 Rec 1,2,4 , Martwe Zło, Egzorcysta, Grave Encounster, Droga bez powrotu, Wzgórza mają oczy

1

@Patrykl145 zdecydowanie masz racje mam i zamowilem drugi

0

Witam mam pytanko, wyciągnąłem akumulator z auta, wsadzilem z powrotem i zakodowalo mi sie radio, biore tak jak piszą na necie że przekręcić stacyjke przytrzymać as ale od dłuższego czasu mam na radiu 7 SAFE i nie działa tak jak pisza w internecie, wie ktoś jak odkodowac?

0

Collado powołany, wynik pewny nie wchodzi nawet na boisko

0

@malyras nie jest na sprzedaż, Setien jest pod wrażeniem Vidala

0

@kkbarca no ta bo Ansu nadaje sie na 9 jak nie miałby nawet sił przepychac sie z obrońcami

1

@SergioTomas lepsza była akcja zakonczona bramką Leo z Granada

0

Może ta bomba transferowa to Arda Turan, przygotowują go na 100%

0

@Chwytliwy Nas wyeliminuja to będzie kolejny progress

0

@Rewolucja123 szczególnie że tego ostatniego nie ma

4

Jak Ja tęsknię za grą Barcy gdzie do przerwy prowadziła pewnie minimum 2-0 czy to u sb czy na wyjeździe a teraz nie jestem pewny czy strzał oddadzą celny

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LoveValverde racja nawet nie ma drużyny która jej depcze po piętach, City które miało być jej największym rywalem musi samo walczyć z drużynami które sa za Nimi, reszta to cienie drużyn, Tottki które grało w Ginale LM teraz ledwo punkt zdobywają w lidze z kim by nie grali, Arsenal jak to Arsenal jaki by nie był trener to i tak nic z tego nie będzie, United od czasu Fergusona żadnym rywalem nie jest czy w lidze czy w pucharach, Chelsea przebłyski niby wygrana LE ale o walce o PL niech zapomną, tak więc LFC po tylu latach w końcu trafił na moment gdzie zdobędą to mistrzostwo

0

@blue_shark w sumie sama gra na wyjazdach

0

@Kamiloza91 mnie też zbytnio nie przejęła ta porażka i również czekam na koniec sezonu, mam wielką nadzieję że z końcem sezonu odejdzie Valverde i przyjdzie trener który naprawdę ruszy tych zawodników do walki nie koniecznie jak Kloop w LFC ale przynajmniej żeby było prawdziwe zaangażowanie i chęć zdobycia trofeum

2

Może seria porażek sprawiłaby że Valverde zostałby zwolniony, ileż można rozgrywać spotkań i nie widzieć że w tej drużynie nic nie funkcjonuje

2

Messi bardzo słaby mecz, spóźnione decyzje albo złe

1

Jak już bym chciał koniec sezonu i zacząć nowy z nowym trenerem i nowymi roszadami w składzie, to jest niepojęte że taki klub jak Barca gra taką żenade, świętej pamięci Johan załamałby się widząc taką Barce ;/

0

Moim największym marzeniem związanym z Dumą Katalonii na 2020 rok jest aby Barca znowu zaczęła być potęgą w Europie, żeby jej gra cieszyła nawet oko rywala, a La Masia znów tworzyła takie perły jak dawniej Xavi, Iniesta, Leo i inni, tego życzę sobie i wszystkim Cules na nadchodzący rok, wierzę że Barca wróci na właściwe tory :)

0

@katalonia15 szczerze mówiąc to różne pozycje przyjmuje ale najczęściej na brzuchu i na bokach

1

Witam jaką polecicie poduszkę do spania, mam straszne poduszki od których boli mnie szyja i chce kupić porządne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?