6

Strasznie irytuje to że Barca nie chce strzelać zza pola

0

Prosze William nie kombinuje, uderza gdy ma okazję a u Nas gdy mają okazję to tracą piłkę

0

Barca gra Chu.. i Chelsea nam zaraz wje..

1

Paulinho jedyne co robi to podaje do najbliższego kolegi

0

Znakomicie ogląda się dzisiaj Betis a Joaquin świetny choć ma swój wiek to jego dośrodkowania są zabójcze, szkoda wolnego szła piękna bramka :)

0

Masz moze link?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Coś w tym jest :D

0

Jak myślicie te plotki o ewentualnym powrocie Thiago do Barcy to prawda czy zwykła plotka?

0

Ciekawe jak sobie radzi Marc sam na sam z Leo lub ze strzałami :D

1

A Mnie denerwuje to że praktycznie nie oddajemy strzałów na bramkę, mamy tylu zawodników co potrafią grzmotnac zza pola to wola walić głowa w mur ehh

1

Mina i Roberto

0

Szkoda że Rakitic częściej nie próbuje oddawać strzałów bo kopyto ma i mógłby więcej bramek strzelić

0

Pique na trybuny

0

Kibice polowy drużyn z LL przeciwko Barcelonie, bo idzie jak walec z Nimi :D

0

Tego akurat ukaraja :D

0

Ale jest Coutinho który tak naprawdę nie dostał jeszcze szansy się wykazać, bo nie gra regularnie

0

Niesamowicie Mnie ten Zaza irytuje coś jak Diego Costa

0

Tego się nie zapomina, jak jazdy na rowerze i zgadza się że geniusz

0

Prosili się o bramkę

0

Do Barcy chyba nie ale do Atletico chyba w sezonie 93/94 podobna czy nawet taka sama

0

W lidze typerów to porażka póki co w tej kolejce bo także nic na moja korzyść

3

W hiszpańskiej sami gospodarze dziś wygrywają to może Levante podtrzyma dzisiejszą serię :D

8

Messi dziś irytuje indywidualnościa

0

Akcja podobna do akcji Iniesty w meczu z Alaves :D

0

Inaczej to nie zaczną grać, przypomnij sobie mecz z Alaves, gdyby nie stracony gol to dalej by kopali się po czolach. W pierwszej połowie nie oddaliśmy nawet celnego strzału

0

Dobra czas na gola dla Valencii bo inaczej Barca nie zacznie grać poważnie

1

Mam nadzieję że w 2 połowie Barca zacznie grać na poważnie bo naprawdę aż nuda wieje, już lepiej się oglądało mecz z Alaves

0

Jeśli Messi nie oddał jeszcze strzału, znaczy że nudny ten mecz jak flaki z olejem

0

Vidal to chyba jest na boisku po to by było 11 iż żeby odgrywac piłki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?