katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Strasznie irytuje to że Barca nie chce strzelać zza pola
0
Prosze William nie kombinuje, uderza gdy ma okazję a u Nas gdy mają okazję to tracą piłkę
0
Barca gra Chu.. i Chelsea nam zaraz wje..
1
Paulinho jedyne co robi to podaje do najbliższego kolegi
0
Znakomicie ogląda się dzisiaj Betis a Joaquin świetny choć ma swój wiek to jego dośrodkowania są zabójcze, szkoda wolnego szła piękna bramka :)
0
Masz moze link?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Coś w tym jest :D
0
Jak myślicie te plotki o ewentualnym powrocie Thiago do Barcy to prawda czy zwykła plotka?
0
Ciekawe jak sobie radzi Marc sam na sam z Leo lub ze strzałami :D
1
A Mnie denerwuje to że praktycznie nie oddajemy strzałów na bramkę, mamy tylu zawodników co potrafią grzmotnac zza pola to wola walić głowa w mur ehh
1
Mina i Roberto
0
Szkoda że Rakitic częściej nie próbuje oddawać strzałów bo kopyto ma i mógłby więcej bramek strzelić
0
Pique na trybuny
0
Kibice polowy drużyn z LL przeciwko Barcelonie, bo idzie jak walec z Nimi :D
0
Tego akurat ukaraja :D
0
Ale jest Coutinho który tak naprawdę nie dostał jeszcze szansy się wykazać, bo nie gra regularnie
0
Niesamowicie Mnie ten Zaza irytuje coś jak Diego Costa
0
Tego się nie zapomina, jak jazdy na rowerze i zgadza się że geniusz
0
Prosili się o bramkę
0
Do Barcy chyba nie ale do Atletico chyba w sezonie 93/94 podobna czy nawet taka sama
0
W lidze typerów to porażka póki co w tej kolejce bo także nic na moja korzyść
3
W hiszpańskiej sami gospodarze dziś wygrywają to może Levante podtrzyma dzisiejszą serię :D
8
Messi dziś irytuje indywidualnościa
0
Akcja podobna do akcji Iniesty w meczu z Alaves :D
0
Inaczej to nie zaczną grać, przypomnij sobie mecz z Alaves, gdyby nie stracony gol to dalej by kopali się po czolach. W pierwszej połowie nie oddaliśmy nawet celnego strzału
0
Dobra czas na gola dla Valencii bo inaczej Barca nie zacznie grać poważnie
1
Mam nadzieję że w 2 połowie Barca zacznie grać na poważnie bo naprawdę aż nuda wieje, już lepiej się oglądało mecz z Alaves
0
Jeśli Messi nie oddał jeszcze strzału, znaczy że nudny ten mecz jak flaki z olejem
0
Vidal to chyba jest na boisku po to by było 11 iż żeby odgrywac piłki