katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja napiszę od siebie, dziękuję mu za występy w Barcelonie i za to co zrobił bo mało tego nie było, i muszę przyznać że odchodząc osłabił Nasza moc ofensywna i każdy to zauważy, ale teraz sprawdzamy się w grze defensywnej i dzięki temu znowu biega na skrzydle formuła 1 czyli Jordi. Ale niestety nie szanuje go za odejście i za to jak do tego transferu doszło bo robił kibiców w konia niesamowicie. W Barcelonie miał o wiele lepiej chyba tylko poza kasa i to był chyba największy powód odejścia lub może chęć wybicia się nad Leo tego to Ja nie wiem. No to tyle ode Mnie i to tylko Moja opinia ;))
0
Dembele wracaj bo oczy krwawia od oglądania Pana z numerem 16
0
Oby w końcu nadszedł czas kolejnych perełek z La Masii tak jak kiedyś Busi, Iniesta, Xavi itd :)
0
Dla Nas plus że mamy dwóch świetnych LO, no ale dla Digne jest to właśnie minus ;)
1
Szczerze bardziej pozytywnie oglądało się Munira
5
Co jak co ale gra Digne może się podobać, od dłuższego czasu gra bardzo pozytywnie :)
6
Oglądajcie aż gęsia skórka się pojawia a ostatnia bramka ciary na całym ciele :))
0
Kogo gra wam się podoba w chwili obecnej że wszystkich ekip?, Mi najbardziej podobają się Isco, KDB, Sane
1
W tych okolicznościach remis będzie wielkim sukcesem
0
Szkoda że przez tego idiote sędziego, możemy nie wygrać a co gorsze przegrać ale plan pozbawienia Barcy Mistrzostwa musi być wykonany w 100%
0
Semedo widzi że 2 nadbiega to czeka przy zawodniku z piłka
1
Syn Patricka Kluiverta zdobył dziś hat-tricka w meczu z Roda. No przyznam że może być z Niego niezły grajek ;)
0
Ciekawe która Barca bo na pewno nie aktualna
0
Jak gra Malaga jest szansa na stratę przez Real?
1
W końcu z Busim w jednej drużynie
0
Nie tylko czasami
0
Jednak tyle samo co Real ;)
0
http://www.aletransfer.pl/aktualnosci/1852/najdluzsze-serie-bez-porazki-w-historii-futbolu.html
2
Ile trwała najdłuższa seria spotkań bez porażki w wykonaniu Barcy we wszystkich rozgrywkach?
0
Dobrze że Real też jest w dołku bo przy obecnej formie Atletico to Real by ich już zjadł
0
Dawno nie widziałem tak niewidocznego spotkania w wykonaniu Messiego, praktycznie jakby go nie było
13
Messi też słabo niesamowicie
0
Wolałbym żeby AM wygralo bo Atletico jeszcze nie raz straci pkt a Real w końcu wróci do optymalnej formy więc trzeba korzystać z ich spadku jak najdłużej ;)
2
To powiedz to Guardioli, a nie żale wylewasz, gościu żyj teraźniejszością, było minęło i nie wróci więcej
0
Jak Suarez wróci do formy z Mistrzowskiego sezonu, to będzie najlepszy transfer
1
Ruskie już na 3-3
0
Real nie ma swojej żeńskiej drużyny
1
Ponoć żadnej operacji nie będzie miał
0
Ile kibiców jest na stadionie w Gdańsku?
0
Gra piłka niczym aktualnie Isco, czyli co chwilę pod gra a samo wykończenie akcji i wszechstronność Messiego czyli gra wszędzie od środka boiska po kilera pod bramką i branie ciężaru na siebie :)