0

Ja napiszę od siebie, dziękuję mu za występy w Barcelonie i za to co zrobił bo mało tego nie było, i muszę przyznać że odchodząc osłabił Nasza moc ofensywna i każdy to zauważy, ale teraz sprawdzamy się w grze defensywnej i dzięki temu znowu biega na skrzydle formuła 1 czyli Jordi. Ale niestety nie szanuje go za odejście i za to jak do tego transferu doszło bo robił kibiców w konia niesamowicie. W Barcelonie miał o wiele lepiej chyba tylko poza kasa i to był chyba największy powód odejścia lub może chęć wybicia się nad Leo tego to Ja nie wiem. No to tyle ode Mnie i to tylko Moja opinia ;))

0

Dembele wracaj bo oczy krwawia od oglądania Pana z numerem 16

0

Oby w końcu nadszedł czas kolejnych perełek z La Masii tak jak kiedyś Busi, Iniesta, Xavi itd :)

0

Dla Nas plus że mamy dwóch świetnych LO, no ale dla Digne jest to właśnie minus ;)

1

Szczerze bardziej pozytywnie oglądało się Munira

5

Co jak co ale gra Digne może się podobać, od dłuższego czasu gra bardzo pozytywnie :)

6


Oglądajcie aż gęsia skórka się pojawia a ostatnia bramka ciary na całym ciele :))

0

Kogo gra wam się podoba w chwili obecnej że wszystkich ekip?, Mi najbardziej podobają się Isco, KDB, Sane

1

W tych okolicznościach remis będzie wielkim sukcesem

0

Szkoda że przez tego idiote sędziego, możemy nie wygrać a co gorsze przegrać ale plan pozbawienia Barcy Mistrzostwa musi być wykonany w 100%

0

Semedo widzi że 2 nadbiega to czeka przy zawodniku z piłka

1

Syn Patricka Kluiverta zdobył dziś hat-tricka w meczu z Roda. No przyznam że może być z Niego niezły grajek ;)

0

Ciekawe która Barca bo na pewno nie aktualna

0

Jak gra Malaga jest szansa na stratę przez Real?

1

W końcu z Busim w jednej drużynie

0

Nie tylko czasami

0

Jednak tyle samo co Real ;)

2

Ile trwała najdłuższa seria spotkań bez porażki w wykonaniu Barcy we wszystkich rozgrywkach?

0

Dobrze że Real też jest w dołku bo przy obecnej formie Atletico to Real by ich już zjadł

0

Dawno nie widziałem tak niewidocznego spotkania w wykonaniu Messiego, praktycznie jakby go nie było

13

Messi też słabo niesamowicie

0

Wolałbym żeby AM wygralo bo Atletico jeszcze nie raz straci pkt a Real w końcu wróci do optymalnej formy więc trzeba korzystać z ich spadku jak najdłużej ;)

2

To powiedz to Guardioli, a nie żale wylewasz, gościu żyj teraźniejszością, było minęło i nie wróci więcej

0

Jak Suarez wróci do formy z Mistrzowskiego sezonu, to będzie najlepszy transfer

1

Ruskie już na 3-3

0

Real nie ma swojej żeńskiej drużyny

1

Ponoć żadnej operacji nie będzie miał

0

Ile kibiców jest na stadionie w Gdańsku?

0

Gra piłka niczym aktualnie Isco, czyli co chwilę pod gra a samo wykończenie akcji i wszechstronność Messiego czyli gra wszędzie od środka boiska po kilera pod bramką i branie ciężaru na siebie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?