katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O co chodzi z taka krytyka Pique ma ktoś może do tego link?
0
Masz rację Denis gdy tylko dostaje szansę gra bardzo solidnie, Vidal po kontuzji jeszcze nie znalazł swojej optymalnej formy ale obaj są solidni w grze
0
Barca
Tottenham
Sporting
Juve
A Real z ( Roma, Olympiakos, APOEL)
Taka grupa potwierdzone info ;)
68
Ta bo Neymar był masywny
1
Nie z tym zarządem
5
BOOM: Paulinho dostał powołanie na mecz z Alaves
1
Ta bomba to Andre Gomes
2
To porozumienie już od tygodni jest a zmienne do tej pory są odmienne jeśli chodzi o strony
3
Mnie dziwi że taki Rakitic co g...o gra, wychodzi w 1 składzie a taki Roberto siedzi na ławce, jeszcze Gomes to jest porażka
0
Na razie trzeba jego dymisji a potem będzie się kombinować
3
A Messi dalej bedzie Nas zachwycał na boisku :D
2
A może by tak podczas ligowego meczu na Camp Nou kibice pokazali co myślą o naszym zarządzie, machanie chusteczkami lub coś w tym stylu
0
nie da się oglądać i nie mieć gęsiej skórki, to było piękno dla oczu, i ta fantastyczna współpraca Daniego z Leo ;((
0
Perełki to Oni są ale raczej wgl się tego nie dowiemy czy będą kiedyś takimi dzikami jak Asensio
0
Odespisz po robocie ale taki mecz grzech nie obejrzeć
2
Stary dasz radę ja mam na 6.30 i mam zamiar obejrzeć będąc świadomym jakim trupem będę w pracy ;)
2
Nasza wiara gó.. da
1
Starachowice się meldują i z tego co wiem to nie powinno być problemu
2
I wszystko w tym temacie, idealne podsumowanie Bartka i Robka też
5
To konto fikcyjne
0
Z tym zarządem to możliwe że upadniemy na długi czas jak Milan
0
Semedo za Vidala, Roberto za Rakiticia i Denis za Deulofeu
0
Kwestia godzin, ostatnio te słowa to norma
5
Z obecną Barca to chyba trzeba się przerzucić na NBA :D
20
Denis póki co już więcej zrobił niż Deulo przez całą połowę
0
Vidal zejdź bo żal patrzeć to nie twój dzień
0
Jak Suarez jest zajebistym napastnikiem tak często nie umie dobrze podać ani przyjąć
1
Zdecydowanie Alba sto razy lepszy od Rakiticia
0
Dziwisz się chłop gra za Neymara i ma obok siebie Messiego i Suareza, na pewno siedzi mu w głowie że jak źle poda to może być zjeba
0
Vidal rzeczywiście dzisiaj tragedia