1

O co chodzi z taka krytyka Pique ma ktoś może do tego link?

0

Masz rację Denis gdy tylko dostaje szansę gra bardzo solidnie, Vidal po kontuzji jeszcze nie znalazł swojej optymalnej formy ale obaj są solidni w grze

0

Barca
Tottenham
Sporting
Juve
A Real z ( Roma, Olympiakos, APOEL)
Taka grupa potwierdzone info ;)

68

Ta bo Neymar był masywny

1

Nie z tym zarządem

5

BOOM: Paulinho dostał powołanie na mecz z Alaves

1

Ta bomba to Andre Gomes

2

To porozumienie już od tygodni jest a zmienne do tej pory są odmienne jeśli chodzi o strony

3

Mnie dziwi że taki Rakitic co g...o gra, wychodzi w 1 składzie a taki Roberto siedzi na ławce, jeszcze Gomes to jest porażka

0

Na razie trzeba jego dymisji a potem będzie się kombinować

3

A Messi dalej bedzie Nas zachwycał na boisku :D

2

A może by tak podczas ligowego meczu na Camp Nou kibice pokazali co myślą o naszym zarządzie, machanie chusteczkami lub coś w tym stylu

0


nie da się oglądać i nie mieć gęsiej skórki, to było piękno dla oczu, i ta fantastyczna współpraca Daniego z Leo ;((

0

Perełki to Oni są ale raczej wgl się tego nie dowiemy czy będą kiedyś takimi dzikami jak Asensio

0

Odespisz po robocie ale taki mecz grzech nie obejrzeć

2

Stary dasz radę ja mam na 6.30 i mam zamiar obejrzeć będąc świadomym jakim trupem będę w pracy ;)

2

Nasza wiara gó.. da

1

Starachowice się meldują i z tego co wiem to nie powinno być problemu

2

I wszystko w tym temacie, idealne podsumowanie Bartka i Robka też

5

To konto fikcyjne

0

Z tym zarządem to możliwe że upadniemy na długi czas jak Milan

0

Semedo za Vidala, Roberto za Rakiticia i Denis za Deulofeu

0

Kwestia godzin, ostatnio te słowa to norma

5

Z obecną Barca to chyba trzeba się przerzucić na NBA :D

20

Denis póki co już więcej zrobił niż Deulo przez całą połowę

0

Vidal zejdź bo żal patrzeć to nie twój dzień

0

Jak Suarez jest zajebistym napastnikiem tak często nie umie dobrze podać ani przyjąć

1

Zdecydowanie Alba sto razy lepszy od Rakiticia

0

Dziwisz się chłop gra za Neymara i ma obok siebie Messiego i Suareza, na pewno siedzi mu w głowie że jak źle poda to może być zjeba

0

Vidal rzeczywiście dzisiaj tragedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?