katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Aaa skąd wiesz czy dostając odpowiednia szansę nie wystrzela na odpowiedni poziom na miarę Barcy, o Asensio, Vazquezie czy Casemiro jeszcze sezon czy dwa nikt nie wiedział i nie słyszał a dostali szansę od Zidana i robią niesamowita robotę. U nas tak samo było za Pepa który nie bał się stawiać na La Masie i bardzo duzo na tym zyskaliśmy. U nas też mamy młodych zawodników którzy mogą dac dużo ale muszą miec zaufanie trenera Denis, Gomes, Vidal, Rafa są młodzi i głodni gry i mamy wszechstronnego Roberto który niejednokrotnie był wyzywany i skreślony przez nas a teraz jest świetnym zawodnikiem. Mam nadzieję że Nowy sezon pokaże że nasza młodzież nie pokazała swojego potencjału do końca :)
5
Nadchodzi Nowa Era Barcy z Valverde na czele, zobaczycie, wystarczy przeprowadzić naprawdę mądre transfery, postawić jak zza Pepa na młodzież z La Masi oraz Barcy B, a Valverde jest trenerem który nie boi się stawiać na młodzież. Zobaczcie na Zidana jaka pake stworzył z Isco, Vasqueze, Casemiro, Asenio w składzie. My również mamy młodych zawodników głodnych sukcesów którzy naprawdę mogą wiele wnieść ale muszą dostać szansę i wierzę że teraz będzie ten czas dla Barcy, oby :)
1
Juve daje grać Realowi, a Oni nie będą się bawić w ciuciu babkę
0
Real zasłużył, to co Juve gra w 2 połowie to dramat
3
Juve budzić się do cholery
0
pytanie z innej beczki, jakie rowery polecacie (górskie) do jazdy w jak najtańszej cenie ale dobre, cena tak od 700 zł do 1200 ;)
0
Starachowice 24 stopnie, chmury lekko zapowiadające deszcz ;)
1
Aleix :P
tego Pana nie da się nie lubić, pozytywna mordka :D
0
Hahahaha zawsze coś:D
0
Ma ktoś powtórkę walki Popka z burneika?
2
Byle do nowego sezonu, wygrajmy PK i Nowy sezon zacznijmy od upokorzenia białych w Superpucharze Hiszpanii
1
Dołączam do pytania
2
Suarez czasami takie drewno przypomina że aż Mnie to przeraża
0
Szybko Malaga dala Realowi du.. :D
0
To w sumie wiadomo od połowy sezonu, ale są rzeczy które się nawet fizjologom nie śniły :D
7
,, Jeśli Sandro pozbawi Realu tytułu, postawimy Mu pomnik " chce tego doświadczyć na własne oczy :)
0
https://m.sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/683639/oficjalnie-jorge-sampaoli-poprowadzi-argentyne
0
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jorge_Sampaoli jest już oficjalnie
0
https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Jorge_Sampaoli
0
Nie ma co się kierować wypowiedziami, bo przecież wiadomo że nie wypowiedza się ze chcą dać 3 pkt Realowi, i właśnie tego się obawiam że Real gładko wygra bez jakiejś walki ze strony Malagi
19
Cała nadzieja w Sandro
2
Kiedyś najlepszy lewy obrońca młodego pokolenia, fajnie byłoby go zobaczyć w koszulce Barcy, ale mamy Albe i Digne
:)
3
No i Real Mistrzem, niestety trzeba się pogodzić bo nie ma szans by Real przegrał z Malaga, widać że Real jest nakręcony co do Mistrzostwa i obawiam się meczu z Juve i historycznej obrony LM
1
Dobrze że wiesz jak jest, patrzę realnie, tylko Celta może jeszcze wygrać z Realem, jak Madryt wygra to już nie da sobie wyrwać Mistrzostwa w ostatnim meczu.
3
Jutro się dowiemy czy Real zostanie mistrzem, bo jak Celta nie wygra to już możemy oficjalnie pogodzić się z Mistrzostwem
0
Real mistrzem nie ma się co łudzić, Malaga już czeka z gołą du.. aby Real mógł się dobrać a Celta niestety nie da rady, nie jeden z nas chciałby aby Celta wygrała ale lepiej się miło zaskoczyć niż rozczarować
1
Ja już równe 15 lat ❤
1
Jak Real dzisiaj nie przegra lub chociaż zremisuje to już nie widzę by stracili Mistrza
0
Tylko że Ney gra widowiskowo czym wkurza rywali ale jak jest potrzebny to potrafi nie tylko zrobić różnice ale również zanotowac wiele asyst a Deulofeu notuje stratę za strata co mógłby obsłużyć kolegę dobrym podaniem