0

Napisze Mi ktoś jak spisali się wczoraj Nasi zmiennicy, kto zagrał dobrze a kto słabo?

0

Mnie wgl nie ciekawi, nie życzę Mu źle ale stracił w moich oczach bardzo dużo, gdyby odszedł z godnością a nie odwalał takiej szopki większość kibiców nie byłaby obojętna co do niego

7

Nie wiem kogo może interesować prezentacja tego pana u szejków

0

Każdy ma swoje zdanie o Neymarze

1

Akurat do Vermy nie można mieć zarzutów bo jak nie jest kontuzjowany to zawsze gra solidnie i tylko kontuzje go zniszczyły

34

BBC rozpada się kilka razy w sezonie ;)

7

Akurat Gaspart ma tu 100% racji, Neymar zrobił sobie z Nas jaja

0

Isco nie przedłużył kontraktu z Realem więc za rok mógłby przejść do Nas za darmo ale raczej nie realne a po drugie Isco raczej nie ma klauzuli anty Barca

11

A może tak za Neymara kupić Nikolicia, żeby MSN dalej funkcjonowało, w końcu aktualnie król strzelców MLS :D

0

Liverpool odrzucił kolejną ofertę Barcelony w wysokości 100 mln. Anglicy oczekują większej kwoty ze strony hiszpańskiego klubu.

10

Taa od razu 400+ Verratti

0

Komentarz usunięty

0

Mam pytanie z kim teraz gra Barca z Chapecoense bo pisze że następny mecz z Gimnastic Tarragona?

0

Ashraf Ben Ayad (beIN sports): "Neymar took the decision to leave FC Barcelona." Czyżby końcowe d ni

0

Ashraf Ben Ayad (beIN sports): "Neymar took the decision to leave FC Barcelona."

3

Nie zdziwię się jak któregoś dnia Neymar pójdzie do Realu, jak odejdzie do PSG to będzie znaczyło że pieniądze są dla Niego najważniejsze a w Realu też by Mu nie brakło pieniędzy oczywiście nie takich kokosów jak u szejkow i w dodatku ma tam przyjaciół Casemiro, Marcelo

0

Pique 2-3 El Presidente

10

Nie bo czeka żeby za darmo przejść do Nas ;)

0

I ciekawe jak Nasz zarząd to rozwiąże czy znowu się skompromitują i oddadzą za niewielkie pieniądze czy jak PSG z Verrattim będą nieugięci ;)

0

Nie wchodzę z Tb w dyskusję bo z głupim się nie wygra, pozdro ;)

16

Mordo akurat nikt tak jak Leo nie zasłużył na podwyżkę, a i to twoje porównanie jest najgorsze z najgorszych bo Leo już dawno mógł odejść ale wie że Barca dala Mu wszystko i nie odejdzie z miłości do klubu ;)

0

Szerokiej drogi, nikt nie będzie trzymał rozpieszczonego łakomego na pieniądze sralucha ;)

0

Mnie męczy już ta gierka Neymara, gdyby zależało Mu na grze w Barcelonie już dawno by zakończył ta sagę z transferem do PSG a jak chce więcej kasy to niech ucieka do szejkow dziękuję

0

Jak postępy w sprawie Cou, czytałem że Liverpool chce 150 mln a My oferujemy 80 czy tam 90? Będzie transfer jak myślicie?

0

To jest wyższa matematyka, nie dla amatorów :D

3

Rashford świetny młody grajek, będą z Niego ludzie

2

Jakby miał ktoś odejść z dwójki Turan-Rakitic to Turan nie miałby wgl szans z Rakietą, słaby nawet dzisiaj nic nie gra

1

Dla Mnie Rakitic nic nie gra specjalnego, tak jak napisałeś gra do najbliższego partnera żadnych odważnych zagrań, brak przyspieszenia, oprócz hamowania akcji nie wnosi nic co mogłoby dac drużynie kopa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?