katalonia15
Dołączył/a: styczeń 2015
starachowice
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Napisze Mi ktoś jak spisali się wczoraj Nasi zmiennicy, kto zagrał dobrze a kto słabo?
0
Mnie wgl nie ciekawi, nie życzę Mu źle ale stracił w moich oczach bardzo dużo, gdyby odszedł z godnością a nie odwalał takiej szopki większość kibiców nie byłaby obojętna co do niego
7
Nie wiem kogo może interesować prezentacja tego pana u szejków
0
Każdy ma swoje zdanie o Neymarze
1
Akurat do Vermy nie można mieć zarzutów bo jak nie jest kontuzjowany to zawsze gra solidnie i tylko kontuzje go zniszczyły
34
BBC rozpada się kilka razy w sezonie ;)
7
Akurat Gaspart ma tu 100% racji, Neymar zrobił sobie z Nas jaja
0
Isco nie przedłużył kontraktu z Realem więc za rok mógłby przejść do Nas za darmo ale raczej nie realne a po drugie Isco raczej nie ma klauzuli anty Barca
11
A może tak za Neymara kupić Nikolicia, żeby MSN dalej funkcjonowało, w końcu aktualnie król strzelców MLS :D
0
Liverpool odrzucił kolejną ofertę Barcelony w wysokości 100 mln. Anglicy oczekują większej kwoty ze strony hiszpańskiego klubu.
10
Taa od razu 400+ Verratti
0
Komentarz usunięty
0
Mam pytanie z kim teraz gra Barca z Chapecoense bo pisze że następny mecz z Gimnastic Tarragona?
0
Ashraf Ben Ayad (beIN sports): "Neymar took the decision to leave FC Barcelona." Czyżby końcowe d ni
0
Ashraf Ben Ayad (beIN sports): "Neymar took the decision to leave FC Barcelona."
3
Nie zdziwię się jak któregoś dnia Neymar pójdzie do Realu, jak odejdzie do PSG to będzie znaczyło że pieniądze są dla Niego najważniejsze a w Realu też by Mu nie brakło pieniędzy oczywiście nie takich kokosów jak u szejkow i w dodatku ma tam przyjaciół Casemiro, Marcelo
0
Pique 2-3 El Presidente
10
Nie bo czeka żeby za darmo przejść do Nas ;)
1
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1399802040114952&id=600431470052017
Sama prawda
0
I ciekawe jak Nasz zarząd to rozwiąże czy znowu się skompromitują i oddadzą za niewielkie pieniądze czy jak PSG z Verrattim będą nieugięci ;)
0
Nie wchodzę z Tb w dyskusję bo z głupim się nie wygra, pozdro ;)
16
Mordo akurat nikt tak jak Leo nie zasłużył na podwyżkę, a i to twoje porównanie jest najgorsze z najgorszych bo Leo już dawno mógł odejść ale wie że Barca dala Mu wszystko i nie odejdzie z miłości do klubu ;)
0
Szerokiej drogi, nikt nie będzie trzymał rozpieszczonego łakomego na pieniądze sralucha ;)
0
Mnie męczy już ta gierka Neymara, gdyby zależało Mu na grze w Barcelonie już dawno by zakończył ta sagę z transferem do PSG a jak chce więcej kasy to niech ucieka do szejkow dziękuję
2
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=679457158908207&substory_index=0&id=612349888952268
Prawdziwe
0
Jak postępy w sprawie Cou, czytałem że Liverpool chce 150 mln a My oferujemy 80 czy tam 90? Będzie transfer jak myślicie?
0
To jest wyższa matematyka, nie dla amatorów :D
3
Rashford świetny młody grajek, będą z Niego ludzie
2
Jakby miał ktoś odejść z dwójki Turan-Rakitic to Turan nie miałby wgl szans z Rakietą, słaby nawet dzisiaj nic nie gra
1
Dla Mnie Rakitic nic nie gra specjalnego, tak jak napisałeś gra do najbliższego partnera żadnych odważnych zagrań, brak przyspieszenia, oprócz hamowania akcji nie wnosi nic co mogłoby dac drużynie kopa