0

Mam pytanko czy zamawiał ktoś buty lub ciuchy ze strony Worldbox.pl chodzi Mi czy jest to wiarygodna strona?

12

Ostatnio to wygraliśmy 1-0 ;)

1

Tu akurat nie ma piłkarza który by się do Niego zbliżył

1

Ramos zżera Pique w obecnej chwili, nie dość że jest skuteczniejszy, grozniejszy to i widać motoryke o wiele szybszy od Gerrarda

0

Chyba na transfer do innej drużyny

1

Witam ze względu ze najbliższy meczyk we wtorek co powiecie na taki skład.
Ter Stegen
Semedo
Mascherano
Umttiti
Alba
Roberto
Busi
Paulinho
Messi
Paco/Deulofeu
Denis
Ewentualnie Messi na środek a skrzydła Deu i Denis

2

Oglądając Luisa Suareza w obecnym sezonie to chyba najlepsza opcją byłaby czerwona kartka lub jakieś krótkie zawieszenie może by chłop się ogarnął, bo to ból patrzeć jak gra w obecnej chwili

0

Najlepsze dla Suareza to czerwona kartka i mecz przerwy

0

Jak masz na telefon to poproszę

0

Gdzie obejrzę mecz Barcy na telefonie, na jakiej stronie ma ktoś może link do jakiejś strony?

0

Oki rozumiem dziękówka :)

0

Wie ktoś dlaczego mecz Bayernu z Anderlechtem transmitowany na Nsport leci o 18 a wszędzie pisze 20:45?

0

Andre Gomesito dziś dobrze gra

3

Szczerze nie wiem czemu ale nie mogę się doczekać gry w 1 składzie Paulinho, może dlatego że oprócz gry w Brazylii nie wiem kompletnie jak gra, dlatego chciałbym dziś go zobaczyć w akcji ;)

3

Nie wiem czy Benedito to dobry wybór na prezydenta, szczerze wolałbym Laporte lecz póki co siedzi cicho

21

Tej Argentyny to chyba nawet świętej pamięci Johan Cruyff by nie uratował, dramat poziom hard

1

Spokojnie może już na początku nowego roku zmieni się zarząd, chyba każdy kibic który z całego serca wspiera ta drużynę chciałby wywieźć na taczkach obecny zarząd

0

Jak zmieni się zarząd to jest szansa

2

Ten słaby Thiago jest lepszy niż większość Naszych pomocników

8

Największa strata Barcy to Isco gość jest niesamowity

3

Witam ze względu że jestem w pracy nie jestem dobrze obeznany w sytuacji transferów, o co chodzi z Lemarem że może do nas dołączyć i jak wygląda sytuacja Coutinho przejdzie do Nas?

0

Rafinha dobry zawodnik ale szklany, bardzo często prześladują go kontuzję, lepiej żeby odszedł do klubu gdzie będzie miał okazje na częstą grę ;)

1

Jak myślicie jest szansa na pozyskanie Cou oraz Seriego w tym okienku jeszcze. Z Cou będzie niesamowicie ciężko o jego pozyskanie a z Serim po takiej akcji Nicei, Barca może nie być skłonna do dalszej walki o misiaczka?

0

To ten Bellerin którego chcieliście u Nas :D

4

To już 100 razy lepiej kupić Seriego

0

Mane piękna brameczka

0

Mane dobry kocur, robi wiatrak na boisku

0

Wie ktoś jaka jest cena wykupu Eleven, mam tylko Eleven Sports odblokowane ale większość meczy Barcy leci na Eleven i chciałbym wykupić?

0

Tak że są prowadzone rozmowy i dalsze informacje to kwestia godzin

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?